Askaa

Kobieta, 37 lat, Kraków / Londyn

O SOBIE:

Mama z powołaniem

Ostatnie posty użytkownika
Askaa

Jak pozbyć się rozstępów po ciążach?

z mężem uznaliśmy że nasze rodzina z 2 dzieci jest już kompletna, dlatego chcę doprowadzić swoje ciało do porządku po 2 ciążach. Najbardziej chodzi o brzuch, bo chciałabym pozbyć się rozstępów. Czy ktoś z Was ma sprawdzony sposób? Kosmetyczka mi radziła żeby znaleźć gabinet co usuwa je laserem Aton. Czy wiecie coś na ten temat? czy to pomoże? Doradźcie coś, bo wiem ze same kremy nie dadzą takiego efektu, jak oczekuję.

Askaa

Re: Co na prezent dla chłopca 10-latka?

u mnie w rodzinie panuje przekonanie że dzieciom kupuje się coś rozwijającego na prezenty. chrzesniakowi kiedys kupilam kurs językowy. teraz sie przeprowadzili wiec do nowego pokoju dostał http://eduart.eu/category/6/. nawet patrząc na taka tablice mimochodem czegoś się nauczy. :)

Askaa

Re: Jak SKUTECZNIE zwiększyć laktację?

Na mnie nie działały niestety żadne herbatki. femaltiker dopiero poprawił sytuację, choć już myślałam, że będzie koniec karmienia piersią. Jeśli mogę doradzić - zamiast pytać koleżanek, lepiej opierać się na badaniach naukowych czy opiniach specjalistów - wtedy człowiek spokojniejszy jest. :)

Askaa

Re: Czy to moze byc depresja?

Wiesz co mojej siostry córka Kasia jest w podobnym wieku i pół roku temu też miała cieżki okres. Na pewno jest to etap dojrzewania, hormony, ale myśle, że Tobie również pomogłaby rozmowa z psychologiem. To są specjaliści, którzy pomogą Ci zrozumieć co sie z Tobą dzieje, dlaczego masz takie wahania nastroju. W Warszawie Kasia była u Pani Moniki Grześ - mówiła, że strasznie ciepła i miła osoba. Może spróbuj?

Askaa

Re: Bańka chińska na cellulit?

Z bańką nie próbowałam, choć dużo o niej czytałam w sieci. Moja kuracja na cellulit to regularne ćwiczenia + Celluline (soją drogą bardzo polecam). Widze, ze dużo kobiet tylko narzeka, że nic nie da się z tym zrobić, a tak naprawdę nawet nie próbują...

Askaa

Re: Zakupy dla dzieciaków, gdzie robicie?

W stosunku do zarobków ciuszki tańsze niż w PL, ale to też zależy gdzie kupujesz. Można trafić czasem na takie wyprzedaże, na jakie w Polsce nie ma szans:) Kosmetyki dla dzieci są za to o wiele droższe, dlatego kupuję tylko na Kamyku polskie marki - jest o wiele taniej, a jakość świetna!