Skocz do zawartości
Forum

Asiula1987

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia Asiula1987

0

Reputacja

  1. tez radze isc do neurologa u mojego synka wczesniaczka stwierdzono asymetrie ulozeniowa i w sumie dopoki nie przeczytalam tego posta nie myslalam ze to od tego moze nie lubiec lezec na brzuszku, a tez placze steka czasem zasnie na brzuchu ale to rzadkosc
  2. Według mnie to nie ma nic wspólnego ze szczepieniem, kiedy mój synek zaczął robić zielone kupki z krwią i śluzem lekarka na pogotowiu chciała go zostawić w szpitalu ale zrobiłam wymaz z odbytu na własną ręke i niestety sie okazało ze maluszek ma bakterie, klebsiella pneumoniae (lekarka po moich opisach kupek od razu sie domyslila co to moze byc) takze lepiej jak najszybciej zrob wymaz
  3. Może zacznę od początku. Mój maluszek jest późnym wcześniakiem, ur 36 tc, no ale mimo wszystko wcześniak. Początkowo miał problemy z gazami kolkami itd wszyscy tłumaczyli to niedojrzałością układu pokarmowego. Ostatnio złapał jakąś paskudną bakterie przewodu pokarmowego i do czasu stwierdzenia obecności tej bakterii ok 2 tyg + do teraz ok 2 tyg ma ogromne problemy z wypróżnianiem( zaznaczę, że początkowo ich nie było). Wiem o jakich porach robi kupki (ok 3 razy na dobę) i widzę, że wcale a wcale nie potrafi ich zrobić sam. Jeszcze do niedawna było tak ,że zrobił troszkę i za chwilę zaczynał strasznie płakać. Zauważyłam, że zamiast rozluźniać mięśnie odbytu zaciska je strasznie mocno jednocześnie prąc...Od pewnego czasu pomagam mu robić kupki (nie wiem czy to mądre ale tylko tak potrafię mu ulżyć i nasza pani doktor nie ma nic przeciwko) termometrem. Dzięki temu, że mu pomagam widać odbyt od wewnątrz w czasie gdy prze. Zauważyłam niedawno, że od środka wokół odbytu pojawiły się opuchnięte guzki czerwonokrwiste, dodam, że czasami z kupkami sączy się kropla krwi (tylko nie wiem czy jest to efekt owej bakterii, której jeszcze nie udało się pozbyć czy tych guzków). Czy są to hemoroidy? Wiem, że opis bardzo szczegółowy ale może któraś z bardziej doświadczonych Mam zauważy nieprawidłowości w tym co robię i może przez to te dolegliwości. I jeszcze pytanie czy można tak dziecku często pomagać robić kupki? Czy ma to jakieś konsekwencje? i Co robić jeśli mały naprawdę nie zrobi już kupki sam:(
  4. Witam, nie mogę nigdzie znaleźć postu na ten temat więc piszę.. czy Wy kobietki też tak strasznie spuchłyście w ciąży? ja jestem w 34t i jeżeli siedzę długo bez ruchu czuję jakby moje nogi miały zaraz wybuchnąć nie mówiąc już o trudności w poruszaniu się, najgorzej jest za to rano po wstaniu z łóżka, moje ręce wyglądają jak rączki słonika, nie mogę zgiąć palców bo się nie da i za bardzo to boli, jeszcze gdyby chodziło o same nogi to bym zrozumiała ale to, że wstaje z opuchniętą przeważnie jedną stroną twarzy (albo samo oko) to już mi się wydaje podejrzane... czy Wy też tak miałyście???
  5. ostatnio robilam badanie polowkowe, lekarz stwierdzil ze Dzidzius jest za duzy jak na swoj wiek wg miesiaczki i wazy 680 g w 20 tyg, tak wiec wg usg wiek Dzidzi wynosi 22 tyg i data porodu calkiem sie przesunela, jestem ciekawa czy to normalne odchylenia wagowe czy np jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze wczesniej niz myslalam, stad tez moje pytanie (wiem wiem w ciazy nie ma miesiaczki) ale moze na samym poczatku wystepuja jednak krwawienia ktore sie raczej od miesiaczki nie roznia?? jak kazda kobieta w ciazy chcialabym znac dokladny wiek maleństwa i cieszyc sie kazdym dniem a tak to kazde badanie pokazuje inaczej i niewiadomo co myslec..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...