Skocz do zawartości
Forum

asiula0727

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Otwock

Osiągnięcia asiula0727

0

Reputacja

  1. Parę fotek robione w domu Reszta pózniej,bo muszę zebrac od wszystkich :)
  2. justysia_kW nocy dzis powtorka z rozrywki u nas Dodatkowo wymioty Na 13 jedziemy do okulisty bo oczka wygladaja juz strasznie :'( Zdrówka dla Lenusi,biedulka mała.....co to się dzieje...... Dla Ciebie kochana dużo siły......
  3. Dorotta chłopcy to prawdziwi rowerowcy,super :) Justysia zdróweczka dla mojej księżniczki kochanej.To lenusia się męczy,biedulka....oby szybko przeszło :* No Malaga juz niedługo będziesz tulic swoją kruszyneczkę :) Amda zdrówka dla Was. Kaika pewnie Radziowi nie jest zbyt wygodnie,ale wiadomo,że to dla jego dobra.Kochany chłopczyk :* My po chrzcinach.Pogoda dopisała,Szymus był taki grzeczny,że mamusia jest dumna z niego. Nasz synek dziś jako jedyny był chrzczony. Jak ksiądz polewał jego główkę,to patrzył się na księdza :)Nawet nie zapłakał przez całą mszę,a spał może 15 min. Wyglądał cudnie.Jak będę miała fotki to od razu wstawię :)
  4. Martek73Nastusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 2 m-cy. Rosnij zdrowo. Dołańczam się do życzeń :)
  5. Martek73Asiula, jak tam Twoje skarby? Dziękuję,dobrze..... Zdrowe to najważniejsze :) Jutro chrzciny,więc pewnie będę dopiero wieczorkiem albo w poniedziałek..... Buziaki dla Was kochane :)
  6. Martek73Malagaaa gratki 37 tc od nas tez :)
  7. hej dziewczynki Zula super wieści kochana :)nawet nie wiesz jak się cieszę,że wszystko jest w porządku :) Malaga przygotowania?jakos pod górkę.....muszę kupic ubranko typowo zimowe do kościoła i na przebranie na przyjęcie.... Mój brat ma byc chrzestnym,w piątek przed świętami napadli na niego jacys idioci i ma pozdzieraną twarz...... Nie mam jeszcze ubranka,no i ta pogoda...............fuj..........
  8. Justysia ja tez juz nie sugeruję się tym co piszą w necie,bo bym dawno zwariowała,uwierz mi....odpusciłam sobie,lepiej isc do lekarza,a propo lekarza muszę isc do gina....nie podoba mi się to że ciągle boli mnie podbrzusze........a wg wujka google z takimi objawami jak ja mam to nie za fajnie...nawet straszą mnie nowotworem(czyt. wczesniej i się nakręciłam ) Jednak mało prawdopodobne bo przynajmniej 2 razy do roku robię cytologie...
  9. Karolina szczęście miec takie dzieci,naprawdę :*
  10. Witam Ach ta pogoda,mam jej już dosyc,jeszcze na dodatek katar mnie złapał..... Na chrzciny też będę musiała kupic dwa ubranka,do kościoła grubszy i na przyjęcie.... Kaika dla Radzia wszystkiego dobrego na ten 1 miesiąc:) Rośnij zdrowo maluszku :* Powodzenia na wizycie u ortopedy. Jeśli chodzi o wybranie się z dwójką dzieci to naprawdę czasem jest ciężko...... Malaga zdrówka dla Ciebie. Justysia myślę o Was :*
  11. Martek73Malagaaa gratki 36 tc od nas tez
  12. witajcie Justysia trzymamy kciuki za Lenkę i za dobre wieści :* Panterko śliczne cudeńka :) Dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt Wielkanocnych.Niech te święta upłyną w rodzinnej i radosnej atmosferze
  13. MalagaaaWitaj Zula !!oj ten pierwszy trymestr , ale jeszcze chwila i energia wróci ;) maluch będzie coraz większy wiec i silniejszy ;):) no to powodzenia na wizycie mamuśka !! Trzymam kciuki i czekam na wieści ;):) No i oby wyniki były książkowe !! A tu mój brzuchol na jutrzejszy 36 tydzien ;) Piękny brzusio
  14. Hej dziewczonki :) Ach te słońce,aż chce się życ....... Jula czuje się lepiej,pod względem kataru i gardła......ale nie chce nic jeśc..... Kaika prawda że uśmiech dziecka,jest najpiękniejszą rzeczą na świecie? Pokaż nam Radzia........
×
×
  • Dodaj nową pozycję...