asiek82

Kobieta, 0 lat

Ostatnie posty użytkownika
asiek82

brak @

ostatni okres miałam 13.11 potem były plamienia 3 dniowe 27.11 i dwudniowe 09.12 i do dzisiaj nic mam podwyższone tsh 6,79 biorę Euthyrox 75 i 50, test robiłam 10.12 i 18.12. i test paskowy Pre-test 27.12 wszystkie były negatywne. Od ok. tygodnia bardzo bolą mnie piersi, są obolałe, wrażliwe, trawde a otoczki zrobiły sie ciemne. TSH robiłam 18.12 i od tej pory mam zwiekszone dawki hormonów, podejrzewam, że tsh mi się już unormowało, ale nadal nie mam @. Z mężem chcemy miec dziecko i w ogóle sie nie zabezpieczmy. Czy jest jakas szansa że jestem w ciąży a te boleści piersi to objaw? Czy test płytkowy da mi odpowiedz?

asiek82

Re: Duphaston

Proszę o pomoc. Od jakiś 4 m-cy staram sie z mężem o dziecko. Lekarz kazał mi brac w 1-szym m-cu Duphaston od 11 do 24 dnia cyklu. W ciążę nie zaszłam. Potem w drugim m-cu od 14 - 23 dnia cyklu 2x1 tab (przez 10 dni). Znowu nie zaszłam w ciążę. A teraz kazała mi brac od 16 dnia cyklu przez 10 dni 2x1 tab. Od około 9 dc miałam obfity, wodnisty śluz, bóle sutków, podbrzusza stąd wiedziałam że była owulacja. Teraz jest 15 dc i dostałam obfite krwawienie. Co mam robic, poradzcie. Czy to jest krwawienie implantacyjne? Od jutra mam brac duphaston i nie wiem co robic, brac normalnie czy nie????? Pomocy............:36_2_21:

asiek82

Re: Duphaston

Właśnie zaczęłam brac duphaston od wczoraj po 2 tab. (14 dc) chyba miałam już owulację bo gdzieś od 11 dnia śluz miałam rozciągliwy, przeźroczysty bolał mnie brzuch i piersi. Szansę w tym dniu wykorzystałam na maxa i już w następnym dniu nic mnie już nie bolało. Test owulacyjny zrobiony ok 9 dc - dwie blade kreski (jednakowo blade), następny test 11 dc dwie ciemniejsze kreski (od poprzedniego razu). Teraz bolą mnie piersi i swędzą sutki i nie wiem jak sprawdzic to można czy jestem już w ciąży????Czy jest jakiś sposób, żeby to sprawdzic, czy muszę jeszcze poczekac????? Co więcej kusi mnie, żeby sprawdzic czy ten test owulacyjny nawet jeśli bym go dzisiaj zrobiła, czy czasem też nie będzie dwóch kresek.Proszę o poradę.:dzidzia:

asiek82

Re: Duphaston

w czwartek skończyłam brac Duphaston a w sobotę dostałam @. I co teraz???? Tabletki nie pomogły. Jest coś co pomoże???????

asiek82

Re: Duphaston

nie miałam robionego monitoringu cyklu, temp. też nie mierzę a śluz mam gęsty i biały cały czas od początku brania tabl. usg miałam robione, tsh 3,54; prolaktyna 7,2. Nie wiem dlaczego tak mi kazała brac te tabl. Chyba poczekam do 28 d.c i wtedy zrobię test 3.11 mam znowu przyjśc na kontrolę;-))))

asiek82

Duphaston

Biorę tabletki Duphaston na uregulowanie cyklu. Od 4 m-cy staram sie o dziudzusia i ginekolog powiedziała mi, że te tabletki również oprócz tego, że regulują cykl, zwiększają możliwośc zajścia w ciążę. Kazała mi je brac od 11 do 24 dnia cyklu po 2 tab na dzień. Czy test ciążowy powinnam zrobic w 28 d.c, mimo tego, że wczesniej maiłam okres co 40, 50 dni????Czy jest ktoś jeszcze kto je zażywa, bądź zażywał??? Czy one pomagają??? Czy ktoś może po ich stosowaniu zobaczył dwie kreski????Proszę podzielcie się ze mną informacjami na temat tab Duphaston.

asiek82

Re: czy to ciąża?

no i moja walka o zajście w ciążę zaczyna się od nowa, bo wczoraj dostałam @. Postanowiłam zbadać prolaktynę, bo przy mojej niedoczynności tarczycy to nigdy nie wiadomo. No i stwiedziłam, że jak tylko skończy mi się okres będę mierzyła temperaturę:-))))

asiek82

Re: czy to ciąża?

martwi mnie to, że jeszcze nie mam okresu a śluz u mnie jest biały, a przed @ powinno byc chyba sucho. Obecnie jest 47 dzień cyklu czy jest mozliwa ciąża pozamaciczna????:-(

asiek82

Re: czy to ciąża?

jestem zawiedziona, rozczarowana, załamana.........:36_2_52:

asiek82

Re: czy to ciąża?

podsumowując: nadal nie mam okresu, bolą mnie piersi i podbrzusze. Co teraz zrobic???Doradźcie.........

asiek82

Re: czy to ciąża?

wynik odebrałam
beta -gonadotropina kosmówkowa < 1,20 mlU/ml
czyli nie jestem w ciąży................:36_2_43::le::36_2_52::Płacz::Płacz::zmartwiony:
dlaczego????????????/

asiek82

Re: czy to ciąża?

do dzis nie mam @ i dziś rano poszłam zrobić Betę.... wyniki w piątek..

asiek82

Re: czy to ciąża?

dziś mija 41 dzień cyklu a ja nadal nie mam @. Mam cichą nadzieję, bardzo cichą.........

asiek82

Brak ciąży a niedoczynność tarczycy

Leczę sie na niedoczynnośc tarczycy od 1,5 roku i nie moge zajśc w ciążę. Czy ktoś też ma takie problemy, albo wie na ten temat więcej ode mnie:36_2_9:

asiek82

Re: okres co 40 dni to kiedy te dni płodne

badam już od maja bo wtedy odstawiłam tabletki, ale czy już zawsze będę miała tak długie cykle???Czy to tylko po odstawieniu tabletek??? U mnie naogół wystepują bóle brzucha od dwóch tygodni przed okresem i utrzymuje sie cały czas do okresu. A teraz mam gesty, biały śluz i swędzą mnie sutki, jestem wyczulona na zapachy, śmierdzą mi papierosy i ciągle ten ból brzucha. Dziś zrobiany test wydszedł negatywnie, okres pewnie przyjdzie jutro albo w niedzielę.Pozdrawiam i dzieki za rady...::wybierz_mnie:

asiek82

Re: okres co 40 dni to kiedy te dni płodne

Dzieki ale może ty mi powiesz na takie pytanie, jesli za każdym razem gdy kochałam sie z mężem robiliśmy to do środka to co jest grane że jeszcze nie jestem w ciąży?????

asiek82

okres co 40 dni to kiedy te dni płodne

po odstawieniu tabletek mam okres co 40 dni. Pytanie jak planować dziecko skoro nie wiem kiedy mam dni płodne??? Obserwacja śluzu nie pomaga.

asiek82

Re: czy to ciąża?

czy jest jeszcze choc cień szansy, że to mogło byc nnegatywne bo jestem dzień albo dwa przed okresem:36_2_58:????

asiek82

Re: czy to ciąża?

zrobiłam dzis test i wyszedł negatywnie... płakac mi się chce

asiek82

Re: czy to ciąża?

czyli powinnam rano zrobic test??? Kupiłam Pre-test, czy jest on dobry??/:o_no:

asiek82

Re: czy to ciąża?

od kiedy podstawiłam tabletki Yasmin (maj 2008) okres mam co 40 dni. Od tego czasu pracujemy z mężem nad dzidziusiem (za każdym razem do środka). Ostatni okres miałam 5.08, następny planowo mam miec 13.09 od ok 2 tygodni mam bóle brzucha, jestem wyczulona na zapachy, czasami mnie mdli i piersi bolą ale tylko troszkę. Chciałabym zrobic już test ale boję się, że znowu nic tam nie wyjdzie. Zastanawiam się czy poczekac jeszcz do 14.09 czy już coś sprawdzac. Boję się tylko, że te moje objawy będą związane ze zbliżającym się okresem a nie z dzidziusiem.Więc co zrobic????:o_no: