Skocz do zawartości
Forum

asia1986

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia asia1986

0

Reputacja

  1. Gratulacje! Pozdrowienia od kwietniówki 2019 :-)
  2. U mnie jutro minie dwa tygodnie od nacięcia i porodu. Na razie jest bez większych zmian ale przyzwyczaiłam się że te szwy "ciągną" i mniej to odczuwam niż na początku. Mam szwy rozpuszczalne, mam nadzieję że wkrótce się rozpuszcza. Nadal załatwianie potrzeb i siadanie jest trochę utrudnione ale jak trzeba to usiądę a sikanie w tej sytuacji polecam pod prysznicem ;)
  3. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Czyli może jednak w Rzeszowie program "rodzić po ludzku" działa ;) szwagierka nie narzekala też na opiekę na Szopena Ja byłam łącznie 5 dni
  4. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Cebulka dziękuję :) i jeszcze raz gratuluję tak wczoraj wyszlysmy ze szpitala ;) mała jak się urodziła miała 3500 kg U mnie zastosowali cewnik Foleya i po peknieciu ku zdziwieniu lekarzy miałam pelne rozwarcie i od razu druga fazę porodu ;) ale ogólnie tak sprawnie nie było wcześniej dwa dni męczyłam się z bólami, a dzień przed to już była masakra, dla mnie chyba bóle krzyżowe kręgosłupa były gorsze od tych na koniec porodu. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam opiekę na lwowskiej, personel z małymi wyjątkami bardzo przyjazny
  5. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Najlepiej jak coś niepokoi udać się na IP, pewnie tak zrobiłaś? Melduje tutaj, że nasza córeczka urodziła się SN 13.04 ;) Pozdrawiam
  6. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Hej, w związku z tym, że nie wszyscy piszą na forum prywatnym chciałam spytać co u Was słuchać, urodziłyscie już? :) Wiem, że ana28, m.onika i cebulka urodziły wiec chciałam pogratulować i życzyć zdrówka maluszkom i Wam ;) Moja królewna się na razie nie spieszy chyba dobrze jej w brzuszku. Tilana czy dobrze widzę po stopce że szybko się udało zajść w ciążę ponownie? ;) Mm79 mps beta wskazuje na wczesną ciążę :) Pozdrawiam Asia
  7. asia1986

    Krzywa cukrowa

    92 na czczo jest już wynikiem nieprawidlowym ale tylko o 1 jednostkę wiec lekarze różnie to interpretują ... Natomiast po 2h już trochę większe przekroczenie więc pewnie lekarz zaleci dietę https://mamaginekolog.pl/cukrzyca-ciazowa/
  8. 4 cykl, obecnie 33 tydz ciąży :) Z tym, że ja brałam też bromergon, siofor ( metformine ), euthyrox, niezbyt regularnie suplement z inozytolem ( Miositogyn ) i oczywiście witaminy ( d , kwas foliowy )
  9. asia1986

    Które imię?

    Wg mnie najlepsze z tych: Natalia, ja sobie takie imię nadalam przy bierzmowaniu :)
  10. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Izabela dziękuję i nawzajem wesołych świąt i potem radosnego oczekiwania
  11. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    karolka0 to na nowym forum łatwiej znajdziesz interesujacy Cię temat albo możesz założyć nowy :) Też życzę zdrówka
  12. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    Z tego co wiem podobne witaminy co w ciąży są też wskazane w trakcie laktacji więc będę dalej brać.
  13. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    U mnie wystarczyła woda ale byłam na wizycie wtedy co zazwyczaj młoda jest ruchliwa :)
  14. asia1986

    Progesteron

    Taki poziom dobrze rokuje :) Zrób jeszcze za około tydzień ( lub jak masz inny spodziewany dzień miesiączki ) poziom hcg ( musi byc powyżej 5) albo przynajmniej sikany test ciążowy. Dopiero jak hcg będzie około 1500 to wtedy najwcześniej do lekarza.
  15. asia1986

    Kwietnióweczki 2019

    U mnie 21 i 5 dni i też dziewczynka 485 g :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...