Skocz do zawartości
Forum

asia1606

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia asia1606

0

Reputacja

  1. A oto Orsalitka naszego przedszkolaka połączenie rysunku plastelinki i wycinanki
  2. Witam! Ja w prawdzie nie jestem w ciąży, ale moja siostra spodziewa się dzidziusia w listopadzie. Chciałabym podarować maluszkowi prezent i wydaje mi się, że taki prezent byłby naprawdę bardzo, bardzo trafiony. Sama jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców. Obaj to wcześniaki i naprawdę bardzo dużo przeszliśmy smutnych chwil grozy drżąc o ich zdrowie. I po tym wszystkim wiem, że to nie drogie, kosztowne bezużyteczne prezenty są ważne - najważniejsze jest zdrowie. I właśnie dlatego chciałabym podarować temu maluszkowi taki skarb jakim jest krew ratująca życie.
  3. To nasz pierwszy Sylwester i Nowy Rok spędzony poza domem. Razem z naszymi synami ( 3,5 latkiem i 11-miesięcznym) spędziliśmy Sylwestrową noc na pierwszych urodzinach mojej siostrzenicy. Oczywiście był piękny tort z racami. Zastanawialiśmy się które dziecko z całej piątki smyków przywita nie będzie spało i przywita Nowy Rok razem z nami. Obstawialiśmy najstarszego ośmioletniego mojego siostrzeńca - a tu niespodzianka mój młodszy synek obudził się o 23.55 i to właśnie on pierwszy raz w swoim życiu obchodził z nami Nowy Rok. Reszta malców smacznie spała. No niestety w Nowy Rok wszystkie zerwały się o 5.30 i nie dało się dłużej pospać. Ale w tak licznym gronie nie mieliśmy czasu ani na nudę ani na spanie. Dla starszaków wymyślaliśmy nowe zabawy bo stare szybko im się nudziły i oczywiście wieczorem zorganizowaliśmy im pokaz sztucznych ogni. Do domu wróciliśmy dość późno.
  4. W tej chwili nie ma zagrożenia ani dla dziecka ani dla mnie Ale jestem w grupie ryzyka bo łożysko może stać się częściowo niewydolne. Mam się nie martwić a od 35 tc będę miała codziennie robione zapisy KTG. Przypuszczam, że mały urodzi się wcześniej choć lekarz tego nie sugerował ale też nie zaprzeczył gdy pytałam.
  5. Mój mąż kiedyś oglądał skoki ale na razie mu się znudziło
  6. asia1606

    Żywe srebro

    Oj mój Bartoszek też jest żywy pełno go wszędzie no i dfobrze
  7. Ja mam niby termin na 2 marca ale coś lekarz obawia się że może być wcześniej
  8. asia1606

    Marcowe Mamusie 2011

    Ja ma termin na 2 marca i już nie mogę się doczekać
  9. Niestety dzieci już od najmłodszego zbyt dużo czasu spędzają przy komputerze
  10. W pierwszej ciąży leżałam na nowym i rodziłam też na nowym pod okiem dr Sak i jest fatalny. Teraz miałam problemy w początkach drugiej ciąży poszłam na staru i muszę przyznać nie ma porównania. Dużo lepiej na starym
  11. asia1606

    Katarek

    Aspirator Katarek jest rewelacyjny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...