Skocz do zawartości
Forum

anya0203

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bartniki

Osiągnięcia anya0203

0

Reputacja

  1. veoh dziewczyny przenosimy sie na mnz?? co myslicie o tym? a co to za forum? :) aż nie chce mi sie tu wchodzić ;p
  2. Hejka:) Dano mnie tu nie było ale już po mojej robocie...... okazała sie klapą i zrezygnowałam i już do Was wracam :d OOOOOOOO matko co tu sie narobiło !!! koszmar to forum !! ;/
  3. Ja jestem 3dni przygotowań sklepu do otwarcia i jakieś dni w sklepie już po otwarciu ale każda z nas ma inna wersję ile... Tak płaca-ale jeszcze nie wiem ile : Nietoperek84 jak tam? ;) zafasolkowałaś !???!!!
  4. Witam świątecznie co to będzie ?!?!?!!? Ja chcę wiosnę !! Ja sie pytam GDZIE JEST WIOSNAAA ?!?!?!!? Dziewczyny trzymajcie kciukasy bo we wtorek idę na szkolenie do sklepu obuwniczego tj. nowy sklep....trzeba go przygotować do otwarcia i zacząć prace pod warunkiem że przez 4 dni się sprawdzę zatrudniają dwie osoby ..... Powiem Wam,ze sama nie wiem czy sie cieszę...... z jednej strony jakbym poszła do pracy to podreperował by się mocno nasz skromny budżet.....ale tak ciężko mi teraz ruszyć tyłek po 4 latach siedzenia w domu a poza tym zaraz lato no i ze starań dupa
  5. Dziewczęta Kochane....... życzę Wam zdrowych, OWOCNYCH Świąt, Mokrego i bez śniegu Dyngusa !! Nietoperek84 - a ja myślę,że się udało !! Bo musi......... Jak tylko mój mąż wyrazi zgodę i chęć :) to my zaczynamy od wtorku
  6. Ula !!!!!!!!!!!! Gratuluję !!!!!!!!!! Strasznie się cieszę,że się udało !!!!!!!!!
  7. Hejka :) Alfa-No nie mogę napatrzeć się na Twojego Bobaska boziuuuuu taki Słodziaczek U nas słonecznie ale straszne wiatrzysko aż się nie chce z domu wyjść .........brrrryyyy ;/ Miłego dzionka życzę
  8. Alfa-Malutka jaka śliczna Nietoperek-staraj się staraj!! mam nadzieję,że niedługo obwieścisz super nowinę !! Trzymam kciuki !! ja chyba też biorę sie do roboty jak tylko @ się skończy............. Ulala- smaka mi narobiłaś !! chce coś słodkiego !! a na diecie miałam być
  9. Anya ja miałam badania genetyczne, tyle ze po dwóch poronieniach. Też uważam to za niesprawiedliwe...na co to czekać ? Na co kobiecie dawac przezywać to 2 razy zeby mogła skorzystac z refundacji... TRagedia! Tym bardziej że straciłaś DZIECKO w drugim trymestrze! Kochana strasznie Ci współczuje !!! U nas jest jeszcze taka sytuacja,że pierwszy synek urodził sie z fenyloketonurią- teraz ma 3 latka i nie ma diety i b.dobrze się rozwija-jak jego rówieśnicy ! ale dla tego doktorka dziecko z fenylo i strata dziecka w 24 tyg. to i tak się nie zalicza !!
  10. ALFA-gratuluję córcia piękności-tylko do wyściskania Niech się zdrowo chowa !!!
  11. Witam Was Kochane w ten mroźny zimowy dzień ;) a tu już podobno wiosna upragniona @ przyszła 3 dni temu Pojechaliśmy wczoraj na badania genetyczne do Łodzi i lipa...... nie zaliczyli nas-tak stwierdził lekarz zaraz jak tylko weszliśmy do gabinetu i powiedziałam z czym........ Wkurzyłam się strasznie-już miałam wyjść z gabinetu, no przecież jak mąż dzwonił do nich i mówił z czym jesteśmy to mogli powiedzieć ze takich przypadków nie zaliczają. Po co umówili na wizytę?! ach...ręce opadają .....tylko straciliśmy czas-zeszło się w sumie cały dzień i pieniądze na benzynę.... Strasznie przeżyłam wczoraj to wszystko........obcej OBOJĘTNEJ osobie musiałam opowiedzieć co przeżyłam.....mimo że miałam całą dokumentacje ze szpitala to ten dupek czyt.doktor nawet do niej nie zajrzał I jak stwierdził,że PŁÓD obumarł to już miałam mu powiedzieć,że to nie płód ale DZIECKO!!! bo dla mnie to było DZIECKO !!!! Stwierdził,że jak bym 2 razy poroniła to mogliby mnie dopiero wtedy zakwalifikować -chore to wszystko !! Pojechałam i w sumie niczego się nie dowiedziałam !! A tak w ogóle...dziewczęta a Wy kiedy planowałyście kolejną ciąże po stracie?? BARDZO bym chciała kolejne dziecko ale nie wiem jak przeżyję te długie 9 miesięcy ?? Boję się okropnie !!!!
  12. Ulala1986anya0203Ulala1986-testu nie robiłam no bo nie ma potrzeby..........tyle czasu a ja dalej nie mogę się przemóc... :/nooo wiesz.... a dziś dzwoniłam do przychodni i zapisy do gin dopiero od 27 marca....!!masakra !! oszzz kurcze...nie wiem co robić?!?! denerwuje się....no ale bara bara było? bez kapturków? a masz możliwość pójścia prywatnie? bo czasami to czekanie jest masakryczne Aguś :)ojjj nie było...serioooo.....tak wiem niemożliwe....ale nie mogę się przełamać ! prywatnie niestety finansowo nie dam rady ;/ ale dr będzie za tydzień w gabinecie więc chyba pojadę-może mnie przyjmie na NFZ albo chyba będzie najlepiej jak najpierw zadzwonię do niej :)
  13. Ulala1986-testu nie robiłam no bo nie ma potrzeby..........tyle czasu a ja dalej nie mogę się przemóc... :/nooo wiesz.... a dziś dzwoniłam do przychodni i zapisy do gin dopiero od 27 marca....!!masakra !! oszzz kurcze...nie wiem co robić?!?! denerwuje się....
  14. no właśnie przed porodem miałam regularne.... już kilka razy w tym miesiącu miałam bóle brzucha i myślałam ,że to @ a tu ZONK ;/
  15. Witam dawno mnie tu nie było.......... zabieram się zaraz za czytanie..... czas nadrobić zaległości... kurcze mam mały problem..... 10.01.2013 urodziłam i miałam łyżeczkowanie, 10 lutego dostałam @,bolesny i b.obfity trwał 5 dni-krócej niz zwykle...........no i do dziś nic.....;/ zaczynam sie martwić....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...