Antonina89

Kobieta, 30 lat, Kraków

O SOBIE:

Młoda mama, zakochana po uszy w swojej rodzinie, architektka wnętrz i podróżniczka :D „Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen” – Ray Bradbury

Ostatnie posty użytkownika
Antonina89

Re: Wasze plany na wakacje

My w tym roku skończyliśmy remont, więc mamy raczej budżetowy wyjazd do Niemiec ze znajomymi w podobnej sytuacji. Znaleźliśmy firmę, która ma w ofercie busy do Niemiec i planujemy z nich skorzystać [reklama usunięta] upatrzyliśmy sobie też fajny hotel, więc będzie kilka dni zwiedzania :) Może to nie Majorka, ale w przyszłym roku może uda się bardziej zaszaleć.

Antonina89

Re: Co sądzicie o klockach edukacyjnych?

Zdecydowanie na tak! Jak widzę jak niektórzy pasażerowie samolotów wciskają do luków bagażowych swoje walizeczki to mam ochotę im pożyczyć klocki edukacyjne swojego maluszka.

Antonina89

Re: Ząbkowanie

Każde dziecko inaczej ząbkuje. Mój maluch też przez kilka miesięcy chodził z 2 ząbkami, ale pozostałe na szczęście potem szybko wyszły :) A ileż przy tym płaczu było.

Antonina89

Re: Czy korzystacie z oczyszczaczy powietrza?

Od niedawna korzystam i zmieniałam ostatnio filtr. Żyję w Krakowie, więc temat smogu jest mi bliski, ale tym co zobaczyłam byłam przerażona. Rozważam zakup kolejnych dwóch oczyszczaczy.