Antonina019

Kobieta, 34 lata, Ruda Śląska

Ostatnie posty użytkownika
Antonina019

Re: Ciasto leśne runo/mech- opinie

Może dałaś za dużo tego szpinaku? Ja je parę razy robiłam i jakoś nie dało się w nim wyczuć tego charakterystycznego posmaku

Antonina019

Re: Kostki rosołowe - używacie?

Ja również nie stosuje kostek rosołowych tylko buliony, albo kupuje gotowe w sklepie, albo przygotowuje sama

Antonina019

Re: Ciasta bez pieczenia

Z ciast bez pieczenia najbardziej lubię tartę limonkową. Jest bardzo prosta w przygotowaniu. Wystarczy, że wymieszasz bitą śmietanę, serek mascarpone, sok i skórkę z limonki, i żelatynę i wyłożysz ją na schłodzony wcześniej spód przygotowany z pokruszonych herbatników wymieszanych z maslem i potrzymasz w lodówce około 2-3 godziny, a najlepiej całą noc. Jest pyszna, polecam.

Antonina019

Re: Rodzice mi wypominaja

Spróbuj odłożyć trochę pieniędzy i jak najszybciej się stamtąd wyprowadź. To będzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Antonina019

Re: Własny biznes

Żeby zrobiła dobry biznesplan i realnie określiła czy ma wystarczająco dużo środków na rozkręcenie działalności

Antonina019

Re: Buty - muszkieterki trudna decyzja...

Te muszkieterki są bardzo ładne, ale ja już znalazłam tutaj [reklama usunięta] bardzo ładne buty. Też są długie i przede wszystkim bardzo wygodne i modne. W tym sezonie podobno takie buty to prawdziwy hit. Sprawdźcie to koniecznie!

Antonina019

Re: Botki - lubicie?

Uwielbiam botki. Mam ich chyba z 10 par. Ostatnio do mojej kolekcji dołączyły piękne zamszowe buciki, które znalazłam tutaj [reklama usunięta], są świetne, pięknie wyglądają na nodze. Wszystkie koleżanki w pracy mi ich zazdroszczą :)

Antonina019

Re: Środki czyszczące

Ja używam tych najpopularniejszych, które można dostać w każdym sklepie, cif, domestos, ajax itd

Antonina019

Re: Śmieją się ze mnie w szkole...

Nie rozumiem jak się można śmiać z kogoś kto ma inny kolor skóry. I jak rodzice mogą nie powiedzieć dzieciom o tym, że nie wolno się tak zachowywać

Antonina019

Re: Zdrowe koktajle

ja ostatnio robiłam z truskawek i bananów, wyszedł przepyszny

Antonina019

Re: Całkowity zakaz aborcji

ja jestem przeciwna całkowitemu zakazowi aborcji i uważam przepisy które rząd chce wszelkimi możliwymi sposobami przeforsować za zbyt restrykcyjne

Antonina019

Re: Nadzienie do nalesnikow

ja często robię naleśniki z farszem meksykańskim oraz pieczarkami i żółtym serem

Antonina019

Re: prezent do 100 zł

Jakieś ładne perfumy jej kup, w tej cenie na pewno coś dostaniesz

Antonina019

Re: Zewnętrzne rolety do domu

ja też się właśnie zastanawiam nad zamontowaniem takich rolet bo słyszałam dużo pozytywnych opinii

Antonina019

Re: Romantyczny weekend z mężem

My ostatnio również planujemy romantyczny weekend ale obieramy troszkę inny kierunek niż morze. Znajoma poleciła mi bardzo ładny hotel w Istebnej tutaj możecie sobie zobaczyć jak wygląda http://www.hotelzlotygron.pl/pl/galeria/hotel Nam bardzo się spodobał i właśnie tam się wybieramy. Mam nadzieję, że spędzimy miło weekend we dwoje

Antonina019

Re: Gry Planszowe

Ja zawsze lubiłam grać w Monopoly i Chińczyka.

Antonina019

Re: Studniówka w szkole czy hotelu?

Ja również uważam, że lepiej zorganizować studniówkę poza szkołą. To uroczysta impreza, a przez organizację w szkole, robi się z tego po prostu taka większa dyskoteka. Lepiej w lokalu

Antonina019

Re: Ubranko na chrzest - jaki kolor?

A moim zdaniem kolor ubranka nie ma znaczenia. Taki sweterek do chrztu, czy inny element garderoby możemy swobodnie wybrać w różnych kolorach. Przecież i tak kupuje się dziecku specjalną szatkę, która jest biała i to ona ma znaczenie symboliczne. Reszta stroju już moim zdaniem nie musi niczego symbolizować.

Antonina019

Re: Kilka pytań o pieska

Jeśli masz odpowiednie warunki w domu to przygarnięcie pieska będzie dobrym rozwiązaniem. Ale jak już ktoś wcześniej wspominał, nie rób tego dla dziecka ale po to aby się zwierzakiem zaopiekować. Dziecko jak to dziecko - szybko się znudzi i co wtedy? Oddasz psa do schroniska? Lepiej porządnie zastanowić się nad taką decyzją

Antonina019

Re: Trampolina - warto ją kupić?

wszystko zależy od tego czy dzieci lubią się w ten sposób bawić, jeśli tak to warto , jeśli jednak nie wykazują zainteresowania to nie warto tracić zbędnie pieniędzy na coś co nie będzie używane

Antonina019

Re: Lakier hybrydowy

ja robię regularnie hybrydy i jestem zadowolona, nie wpływają źle na stan moich paznokci i są wygodne. Jeden zabieg i spokój na dłuższy czas, bo te lakiery są naprawdę trwałe

Antonina019

Re: 6-latki do szkoły

Uważam, że problem nie tkwi w dzieciach, które w tym wieku mają chłonny umysł i na pewno sobie w szkole poradzą, ale z tym jak prowadzone są zajęcia (nauczyciele nie radzą sobie z dziećmi) i niedostosowaniem szkoły do potrzeb maluchów. Gdyby to było na wyższym poziomie uznałabym posłanie 6-latka do szkoły za dobry pomysł. Niestety, nie ma na to warunków ale zamiast coś z tym zrobić to woleli cofnąć reformę. Po co się męczyć z wprowadzeniem pozytywnych zmian?

Antonina019

Re: Przedszkolak a rozwód rodziców

Najlepiej wyjaśnij dziecku całą sytuację na spokojnie i zadbaj o to, aby spędzało dużo czasu zarówno z tobą jak i ze swoim tatą. Jeśli zobaczy, że jest dla was nadal bardzo ważny na pewno zrozumie całą sytuację

Antonina019

Re: Przedszkole publiczne vs prywatne

Moim zdaniem oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, należy je dokładnie przeanalizować i podjąć decyzję. Ale ja bym się chyba skłaniała ku placówce prywatnej, większa możliwość otrzymania miejsca

Antonina019

Re: Żylaki

konsultacja z lekarzem i specjalistyczne zabiegi powinny pomóc

Antonina019

Re: Studia po 30?

Ja bym na twoim miejscu się na te studia zapisała. Na pewno dasz sobie radę, a nigdy nie wiesz kiedy ci się papierek przyda.

Antonina019

Re: Szminka do ust

Ja polecam szminki z golden rose. Ładny efekt na ustach i długo się utrzymują