Skocz do zawartości
Forum

annamaria1983

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Skoczów

Osiągnięcia annamaria1983

0

Reputacja

  1. Ignesse Ja kupiłam taką http://allegro.pl/showitem/description/5194271860.html Korzystam teraz z tego do spania . Jest rewelacyjna . I można korzystać z niej później do karmienia .
  2. U mnie córa to na pewno będzie LIWIA ewentualnie DOLORES. A chłopiec Sergiusz. Mam parkę w domu to mi obojętne hehe. Bobas kopie juz od 16 tygodnia . W dzień się rusza czuje go . To coś pięknego czuć w sobie nowe życie . Cud życia . Dbajmy o siebie. Jakie wózki chcecie kupić polecacie coś ?
  3. Ausia91 gratuluję . Mój bobas nie chce się pokazać a już 21 tydzień idzie .
  4. Wózki trójkolowe są bardzo wywrotne i nie stabilne . Polecam koła pompowane . Ważną tez jest pozycja leżąca w spacerowce żeby nie było siedzisko kubełkowe .
  5. Hej mamuśki . Co do wózka to mogę Wam doradzić bo pracowałam w sklepie z wózkami i fotelikami. Ja kupuje x lander x move . Polecam go jeżeli ktoś mieszka na nierównym terenie . Ja mieszkam na wsi wiec idealny, ma odblaski, koła pompowane, diodę Led. ..dodatkowo ma śpiworek na zimę .Przedłużania budę, idealny . A fotelik kupuje maxi cosi bo ma testy Adac i bazę izofix która ułatwia zapinanie fotelika w aucie a poza tym jest bardzo bezpieczny. A łóżeczko kupuje turystyczne dwupoziomowe 4baby moderno . Dodatkowo kupuje materacyk. Teraz jestem na etapie kupowania poduszki do spania typu C. Bo zaczynam się nie wysypiać. W sobotę będę miała pełne 13 tygodni . A teraz zmykam do pracy . Buziaczki :)
  6. Hej dziewczyny. U mnie jak będzie chłopak to Ksawery a dziewczynka Liwia. Mam w domu już Dawida i Martyne. Juz nie mogę się doczekać kiedy się dowiem . Od jakich wag zaczynacie? Ja od 74:( przy wzroście 168. Chcę jak najmniej zgrubnac. Narazić waga tylko o 400g poszła.
  7. No to podobnie jak ja . Moje tez już duże 10 i 7 lat . Będzie wesoło
  8. Hej Basiu . Fajnie ze spodziewasz się trzeciego dziecka . Trzymam kciuki za dziewczynkę . Ja mam parkę wiec mi obojętne byle było zdrowe. ;) . Ostatnio byłam na wycieczce w górach. 18 km zrobiłam bałam się ale dzidzia wytrzymała . Mam za sobą dwa porody naturalne . Do lekarza idę 19 maja wtedy się dowiem czy dzidziuś jest zdrowy . Sprawdza gin kąt nachylenia kręgosłupa i można się dowiedzieć wtedy czy dziecka ma Zespół downa. Wiec stres jest. Ale bądźmy dobrej myśli. Brzeska jeszcze nie widać hihi. A wy jak? Brzesko rośnie ?
  9. Hej Basiu . Fajnie ze spodziewasz się trzeciego dziecka . Trzymam kciuki za dziewczynkę . Ja mam parkę wiec mi obojętne byle było zdrowe. ;) . Ostatnio byłam na wycieczce w górach. 18 km zrobiłam bałam się ale dzidzia wytrzymała . Mam za sobą dwa porody naturalne . Do lekarza idę 19 kwietnia wtedy się dowiem czy dzidziuś jest zdrowy . Sprawdza gin kąt nachylenia kręgosłupa i można się dowiedzieć wtedy czy dziecka ma Zespół downa. Wiec stres jest. Ale bądźmy dobrej myśli. Brzeska jeszcze nie widać hihi. A wy jak? Brzesko rośnie ?
  10. Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Termin mam na 9 grudzień. Jest to moja 3 ciąża. Mam syna 10 letniego i 7 letnia córkę . Ciąża mnie totalnie zaskoczyła . No i 32 lata hehe. Czuje się dobrze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...