Skocz do zawartości
Forum

anna281

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia anna281

0

Reputacja

  1. anna281

    Majówki 2018

    A mialam was zapytac bo chce wyjechac z chlopakami nad morze. Co dla takiego malucha bralyscie na plaze w czym wam leżał na plazy? Bo nie wiem co mam spakowac. Co wam sie sprawdzilo? Niestety moj chusty nie lubi wiec spacer w choluscie odpada..
  2. anna281

    Majówki 2018

    Iza w pierwszej ciazy . pod koniec mialam stwierdzona torbiel tez ok 5 cm po 6 mc zmalała a po roku jak sie badalam nie bylo śladu. Wiec spokojnie.
  3. anna281

    Majówki 2018

    Czesc dziewczyny. Witam po dluzszej przerwie. Udalo mi sie w koncu wysc na prosta z chorobami- przez 2 tyg walczylam ze starszym a potem niestety przez 3 tyg z katarem u najmlodszego przez te upaly to niestety nie takie proste. W koncu wyladowalam z nim u larygologa poniewaz byl strasznie gesty i nic nie dało rady. Po kroplach od niego (robione na recepte) po 3 dniach spokój. Na szczescie problemy brzuszkowe (odpukac )za nami. Pediatra polecil nam coloflor cesario probiotyk dla dzieci po cesarce ktory uzupelnia flore bakreryjna. Jednak przed podanie dodatkowo dawaliśmy kal na posiew by sprawdzić czy maluszek nic ze szpitala nie przyniosl. Na szczescie nic nie bylo powiem wam ze ten probiotyk podawalam przez 2 tyg i wraz ze zmianą mleka na beb comfort reka odjol. Teraz wcina od 100 do 150 ml noc to jedna pobudka. Usypia ok 21 i wstaje na karmienie 3/4 rano a potem ok 7 wraz ze starszym bratem. Powiem wam ze pierwszy raz mam juz dosc lata u nas we Wrocławiu ostatnio srednia temp to 30/31 stopni. Na spacer dopiero o 18 wychodze a rano do 9 sie wyrandujemy i niestety koniec. A wy jak dajecie rade?
  4. anna281

    Majówki 2018

    Mam pytanie do mam które karmia mm ile wasz maluch zjada na raz i jakie mleko podajecie. Zastanawiam sinad zmina. zjada mi ok 90/100 ml i spi srednio 2,5 /3h . A jak wasze? Moj wczoraj skonczyl 5 tyg dalej ma niestety problem z trawieniem jednak nie taki jak na poczatku. Espumisan nie zdal egzaminu-cos w nim uczula mi mlodego. Wprowadzilam bobotic. Olandia w aptece daly mi taki w tych kapsulkach twist off zobacze to. Jesli nie to bede zmieniac mleko
  5. anna281

    Majówki 2018

    Iza. Spokojnie mały musi sie do brata przyzwyczaic. U nas nie jest tak zle; wieczorem jest jeszcze akcja zazdrośc ale musisz mu duzo tłumaczyc. Jesli jest twoj mąż z toba to wtedy niech go czyms zajmie a po karmieniu zamiencie sie na zasadzie a teraz mama ciebie przytuli...
  6. anna281

    Majówki 2018

    apteka. Tym bardziej ze sklad praktycznie ten sam a rozchodzi sie o dawkowanie. A e 100 ma podobne
  7. anna281

    Majówki 2018

    Niepewna musisz jeszcze troche odczekac do ok tygodnia i wtedy zobaczyc. Mojemu juz w nocy troche lepiej idzie. Juz tak sie nie budzi pospina sie ale juz wylatują. U mojego starszego pomogly tez cwiczenia na brzuszek. Czyli lezenie na brzudszku pozycja pol siedzaca u mnie na kolanach i masaz przed snem cieple kapiele. Z tym tez tak robie. Widac juz niewielka poprawe i po kapieli i karmieniu odlatuje wtedy juz szybko. Dzis ruszam z espunisanem wiec dam znac. Kamila czytalam ten artykuł i zdecydowalam sie na espum 100. Troche sie dygam kupowac leki z niepewnego źródła i dawac maluchowi apteka to
  8. anna281

    Majówki 2018

    Iza gratuluję. .. Cieszę sie ze masz juz synka obok siebie. Szkoda że od razu nie zrobili cc.
  9. anna281

    Majówki 2018

    Mialo byc w nocy
  10. anna281

    Majówki 2018

    Niepewna widze co polozna to inaczej. Moj jast na mleku Nan bo mu podpasowalo od poczatku. Jak bylam u lekarki to ona mi mowila ze to wszystko jest zwiazane z ukladem trawiennym niektorym po 2 tyg mija i jest ok niektore potrzebuja wiecej czasu a panowie to by jedli i spali:). Ja sie staram by tak jak olandia maly po kazdym posilku bekal i jeszcze troche go trzymam wyzej. W dzien jest mu latwiej bo maly aktywnie na brzuchu pracuje. Troche mi przy tym nawrzuca jaka to ja jestem ale dzieki temu spi i mu nawet halasujacy brat nie przeszkadza troche mi jeszcze w dzien sie meczy. Zaczelam podawac dicoflor zobaczymy. Olandia a co ty na gazy podajesz? My we wtorek konczymy mc i zastanawialam sie nad espunisanem albo sab simplex
  11. anna281

    Majówki 2018

    Iza a dlugo podawalas malemu dicoflor?
  12. anna281

    Majówki 2018

    Załączam wam zdjecie Marcina. Pochwalcie sie jak tam wasze szkraby
  13. anna281

    Majówki 2018

    Cześć dziewczyny. Gratuluje kolejnym mamusia: ) Iza trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje ze najp jutro bedziesz miec malucha przy sobie. dzis bylismy na wizycie maly przybiera i rosnie 4100 i 55cm wiec kg do przodu. Mamy tylko czasem problem z trawieniem i wtedy mecza go baczki. Podawalyscie maluchom jakies probiotyki? Lekarka mowila ze moge dicoflor i to powinno mu pomoc. Od 3 dni mam problem z noskiem malego ma zatkana jedna dziurke. I ni w ząb nie moge jej do konca odetkac a biedak mi sie meczy macie jakies sposoby?
  14. anna281

    Styczniówki 2018 :)

    Czesc dziewczyny jestem mama majowa i mam do was pyt moj synek wczesniak ma problrem z trawieniem. Czy znacie dobre kropelki które by pomogly- probiotyk? Pytam was poniewaz wy juz macie te okres za soba i moze cos wam pomoglo
  15. anna281

    Majówki 2018

    Cześć dziewczyny. Gratuluje wszystkim nowo rozpakowanym mamom. My juz od pt w domu. Wczoraj byla tez polozna i udalo nam sie przybrac i odzyskac wage z ur 3100g wiec sie bardzo ciesze. Teraz tylko do przodu. Mamy jeszce drobne problemy z trawieniem ale z dnia na dzien widze ze maly coraz lepiej sobie radzi. Do aktywnego brata tez juz sie przyzwyczail a mlody narazie badawczo go obserwuje. Niepewna u mnie jest wietrznie wiec jeszcze na dwor nie wychodzilam ale mamy caly czas otwarte okno. Mały nawet lepiej spi. Mi juz opuchlizna zeszla jeszcze troche brzuszka zostalo. Korzystam póki jest mąż i tak jak polozna mowila cwicze nogi-leże prosto na kanapie i na zmiane lekkko unosze raz jedna noge-15s z wyprostowanymi palcami i 15s z uniesionymi i zmiana. Faktycznie pomaga na krążenie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...