Skocz do zawartości
Forum

anna132

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Podkarpacie

Osiągnięcia anna132

0

Reputacja

  1. anna132

    Sierpnióweczki 2019

    Justyna 80 ja w pieewszej ciazy mialam problemy z cisnieniem os 35tc skonczylo sie stanem przedrzucawkowym.teraz na piczatku mialam kilka dni gdzie moj puls wynosil 90-100 natomiast cisnienie 90/60 i oby tak zostalo.co do bakteri w moczu tez mialam w ciazy ale to musisz czekac na wyniki posiewu zeby zobaczyc rodzaj bakterii bo no moglas zanieczyscic probke.ja uzywam do podmywania sylveco z korą dębu jest bardzo dobry.a pije sok z zurawiny dla zakwaszenia moczu tylko taki 100%
  2. Misiakowata widzialam ten baby dedign mini i on naprawwde jest mini.tez mi sie podobal ale na zywo taki jaks lelawy.
  3. anna132 Oto moje kochane kudełki
  4. anna132

    Wrześnióweczki 2016

    madzikcz 100 lat dla solenizantów!!!! Bardzo przykre to co piszecie. Nie tylko sama choroba która dobija psychicznie ale wlasnie podejście ludzi jest tu chyba najwiejszym problemem bo jak czlowiek (jeszcze kobieta albo dziecko) ma się sama zaakceptowac skoro na kazdym kroku jest wytykana palcami. Eh... To ja tez mam dla was przykrą dla mnie wiadomosc. Guzek na jajnik o ktorym wam kiedys pisałam jednak trzeba usunąć. Jest w srodky jajnika i praktycznie jego wielkisci. Lekarz mowi ze podejrzewa ze to zmiana nowotworowa łagodna ale na 100 nie moze powiedziec dopiero po biopsji. Operacje mam w marcu. Najlepsze jest to ze Emilka tez. I szczerze mowiac zdecydiwanie bardziej boje sie jej operacji , moja to tam Pikuś. Jesli chodzi o sprawy codzienne ;) to my podgrzewamy słoiczki w podgrzewaczu. Dzisiaj Emi jadla kaszke bezmleczna z owocami i szamala równo. Na mleku pluła;) A dziewczyny ktore jestescie na nutramigenie. Czy wasze maluchy jedza juz nutr. 2? Bo my od dzis na dwójce. Ostatnio sie dowiedzialam ze zmienia się po skończonym 5 mies. Czy ktos tez ma taki problem z buziajak my? Czerwone placki ale tylki w okolicy ust ( broda i dół policzków). Ja mam wrazenie ze to od sliny i ulewania. Bo rano to jest blade a po calym dniu sie zaognia. Pisala ktoras kiedys o jakis kremie barierowym. Czy wasze dzieci tez jeszcze ulewaja? mogę zapytac jaka operacja czeka twoja dziewczynke?
  5. anna132

    Wrześnióweczki 2016

    2016Marta O ja!! Ale extra fajna taka dziewczyneczka z wlosami Mialam kiedys okazje spotkac dziewczynke 6msc i wlosy do ramion z grzywka wygladala jak laleczka Pozdrowionka dla mamy i coreczki:-) dziekujemy teraz juz ja troche obciełam bo kucyki nie dla niej bo gumki zjada heheh
  6. anna132

    Wrześnióweczki 2016

    hej skoro móiwcie o włoskach to pokaze wam mojej małej włoski jak miała tyle miesiecy co teraz wasze dzieciaczki.jestem marcóweczka 2016.pozdrawiam
  7. oto moja niunka prawie 3miesieczna :0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...