Skocz do zawartości
Forum

Anna10101986

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    CZARNA

Osiągnięcia Anna10101986

0

Reputacja

  1. 1. Czy szklanka soku (200 ml) może stanowić jedną z pięciu zalecanych przez specjalistów ds. żywienia, dziennych porcji warzyw lub owoców? Tak. 2. Czy sok to produkt naturalny? Tak. 3. Szklanka soku dziennie to prosta metoda na dostarczenie do organizmu cennych substancji? Jakich? Tak.Są to witaminy,makro- i mikro- elementy,sole mineralne,antyoksydanty i wiele innych składników biologicznie aktywnych. 4. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe mogą zawierać dodatkowy cukier? Nie. 5. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe zawierają taką samą ilość cukru co warzywa i owoce, z których zostały wykonane? Tak. 6. Czy soki 100%, owocowe oraz pomidorowe zawierają taką samą ilość wody co warzywa i owoce, z których zostały wykonane? Tak. 7. Do którego posiłku najbardziej pasuje porcja warzyw i owoców w formie szklanki soku i dlaczego? Jak dla mnie szklanka soku pasuje do każdego posiłku.Jednak gdybym musiała wybrać tylko jeden posiłek to stwierdzam że najbardziej pasuje chyba do pierwszego śniadania-żeby na dzień dobry uzupełnić śniadanie i dostarczyć niezbędną dawkę witamin itp.Przy okazji może być dobrym/zdrowym zamiennikiem kawy czy herbaty i pierwszą porcją owoców i warzyw spożywanych w ciągu całego dnia.Poza tym świetnie pobudza,orzeźwia i daje kopa na dzień dobry. My w domu pijemy soki domowe i wodę bardzo często by po prostu ugasić pragnienie,albo gdy mamy ochotę na zdrową przekąskę a akurat zabrakło świeżych owoców.Dlatego ciężko mi precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie do którego konkretnego posiłku pasuje.U nas na stole gości od rana do wieczora.
  2. Na początku miałam wrażenie że synkowi nie specjalnie przypadły do gustu deserki Jogolino.Więcej z tego co było w kubeczku musiałam zjeść ja bo synek po kilku łyżeczkach odmawiał dalszego jedzenia.Ale wczoraj podczas zakupów w dziale z produktami dla dzieci nawet nie zauważyłam że postawiłam wózek-a w nim dziecko-obok miejsca gdzie na półce były położone Jogolino.Odwracam się żeby włożyć coś innego a synek trzyma w rączkach deserek.Jak zobaczył że patrzę na niego zaczął wołać am am.Chciałam odłożyć na półkę,mówiąc że przecież ma w domku ale nie chce jeść.Zaczął się histeryczny płacz-i am am!!! Wzięłam te deserki.Połowa sukcesu-płacz się skończył,ale am am już nie.Nie doszliśmy do kasy bez zjedzenia jednego kubeczka-bardzo smakował synkowi.I dziś rano już nie było najmniejszego problemu z jedzeniem.Sam poszedł do lodówki,wyciągnął,postawił na stole,wyszedł na niego,wziął do raczek kubeczek i woła am am.Wzięłam łyżeczkę żeby go nakarmić ale po otwarciu,synek sam zaczął jeść-trochę paluszkami,trochę,łyżeczką ale zjadł cały deserek.Nie wiem czy więcej trafiło do brzuszka czy na niego ale najważniejsze że synek bez oporów sam zajadał :) Co według mnie może być na minus dla tych deserków-cena,brak dobrego otwierania kubeczka i brak opisu na kubeczku,albo przynajmniej różnej kolorystyki kubeczków która mogła by sugerować jaki smak jest w środku-po wyjęciu z kartonika nie wiem czy wzięłam malinę czy gruszkę,morelę czy naturalny.Ale najważniejsze że synkowi posmakowały i ewidentnie chce jeść.Generalnie jogurciki które jadł do tej pory też mu odpowiadały i nie ma oporów przed próbowaniem nowych smaków :)
  3. Super że tym razem się dostaliśmy.Czekamy na listonosza z przesyłką :)
  4. Ankieta wypełniona i wysłana. Teraz czekamy na wyniki :) Oby tym razem pozytywne dla nas :)
  5. Dziękuję za wyróżnienie i nagrodzenie. Pozdrawiamy i czekamy na przesyłkę. Pawełek i Anka :)
  6. I nawet na listę rezerwowych się nie załapałam :( Szkoda.Ale powodzenia dla pozostałych.
  7. Niestety nam też się nie udało :(
  8. Czekam,czekam i doczekać się nie mogę :)
  9. Pawełek 14,5 miesiąca w końcu się doczekał że tatuś przywiózł piasek-piaskownica jedzie i nie może dojechać-dlatego tymczasowo za piaskownicę służy przyczepka samochodowa.Ale synkowi najwyraźniej to nie przeszkadza najważniejsze że ma trochę piasku w którym może się bawić :) I to jest najważniejsze!
  10. Ja zapytałam synka-Paweł 14miesięcy-o przyjaciela. -Kogo uważa za przyjaciela? -Mama,tata -A jak poznać przyjaciela? -Tuli. - I podszedł do mnie i przytulił się.Wszedł mąż poszedł do niego przyprowadził do mnie i przytulił obydwoje. Mój mały cwaniak rozmowa krótka i prosto przeprowadzona ze względu na wiek dziecka ale mam nadzieję że spełnia warunki konkursu :)
  11. Idealna przytulanka dla mojego dziecka powinna być bardzo kolorowa i mięciutka.Nie musi mieć jakiegoś konkretnego kształtu ale powinna być wielofunkcyjna - do przytulania,pocieszania i do zabawy.Do łóżeczka,wózeczka,samochodu,na podróż i na codzienne smutki.Na przykład połączenie kocyka z jakimś misiem wydaje mi się idealne.A jeszcze jakby pachniał mamusiom albo tatusiem to synek byłby już całkiem bardzo szczęśliwy.
  12. Oczywiście wspólnymi siłami synka z mamą zbudowaliśmy dom z ogrodem na dachu.O dziwo się udało bo najczęściej wszystkie konstrukcie z klocków synek bardzo szybko burzy-zamiast Boba budowniczego mam Pawełka demolkę :) Pawełek 14miesięcy
  13. Jako że nie chce mi dodać zdjęcia tego co bym chciała dodam inne może to pójdzie: Nauka siusiania na nocniczek iiiii bębnienia w dno wiaderka :) jednocześnie-zdolny ten mój Pawełek :)
  14. Próby wstawania zakończone sukcesem:
  15. Synek Pawełek ma prawie 14 miesięcy dlatego wspólnymi siłami z mamą stworzyliśmy takie dzieło :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...