Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'anna-262'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • My i nasze dzieci
    • Kącik dla mam
    • Przedszkolaki
    • Uczniowie, Nastolatki
    • Maluchy
    • Noworodki i niemowlaki
    • Kącik dla Tatusiów
  • Eksperci
    • Rehabilitacja dzieci
    • Interpretacja badań diagnostycznych
    • Psycholog
    • Krew pępowinowa
    • Dietetyk
    • Pytania do pediatry
    • Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę
    • Zapytaj dermatologa
  • Przyszli rodzice
    • W oczekiwaniu na bociana
    • 9 miesięcy, ciąża
    • Szpitale
  • Nasze problemy
    • Gdy bocian się spóźnia
    • Poronienie
    • Prośba o pomoc
    • Kącik zadumy
  • Po godzinach
    • Ankiety, sondy
    • O wszystkim
    • Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma
    • Kulinarnie
    • Opiekunki, nianie
    • Humor i hobby oraz gry i zabawy
    • Życzenia, gratulacje
    • Konkursy
    • Dziś pytanie - dziś odpowiedź
    • Zakupy i prezenty
    • Aktualności
    • Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta
  • Powitania, sprawy techniczne
    • Rady i porady
    • Przywitaj się
    • Komunikaty
  • My i Nasze okolice
    • Skąd jesteśmy
    • Wakacje
  • Artykuły
    • Nowe artykuły w portalu

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Margolcia

    Styczeń 2010

    Paola-moja kaszke tylko wsuwa az furczy...nie nadazam jej ladowac do buzi,tak lapczywie zjada..sloiczki..hm...o wiele lepiej je owocki,ale oprocz szpinaku jak na razie wsuwa cale...czasem dluzej jej to idzie...teraz sie zastanawiam czy jej nie obudzic i nie podac mleka,ale boje sie,ze zrobie sobie wilcza przysluge i naucze znow jesc w nocy...trzymam sie tej logicznej mysli-ze dziecko nie da sie zaglodzic samo i zjada tyle ile potrzebuje...kupy wali wielkie,siusia tez wiec chyba jest ok..:)) Anna 262-witaj..:)) nastepny maly mezczyzna dolancza..:)) ja mialam termin na 21 ale wyspalam sie 9 dni wczesniej..:)) wagowo nastepny okruszek,ale w sumie daje to obraz,ze widocznie to tez norma i nie ma sie czym przejmowac..:)) mam nadzieje,ze z nami pozostaniesz..:)) napiszcie mi-czy i jak podajecie wit D3 maluszkom.?? ja swojej podaje co 2 dzien 2 kropelki Vigantolu,ale nie wiem czy nie za malo.? a moze za duzo.?? juz sama nie wiem...zreszta,przyznam sie,ze osttanio zapominalam jej podawc i przypomnaialm sobie o tym jak zaczela mi sie bardziej pocic i meczyc przy jedzeniu z butelki..to jest jedna z oznak niedoboru wit D3...teraz juz jest lepiej,ale nie wiem jaka mam jej dawke zastosowac... lece spac...zycze Wam milej nocki..:))
  2. cześć Kochane Mamunie :* pogoda kobiety w ciąży jest zupełnie jak pogoda w marcu tzn. w jednym garnku wszystko :/ toteż jak wczoraj rano humor wspaniały to oczywiście popołudniu i wieczorem znów menda sakramencka byłam :( więc nie pisałam :( no dobrze ale póki co humorek ok więc biorę sie za odpisywanie Jibio otulaczek i kocyk cudowny!!!! a brzusio kochany taki malutki :* moja gin mówi, że miała kiedys pania która za całą ciążę przytyła 2 kg a dziecko 4 kg urodziła i przychodziła przez całą ciąże jak na normalne wizyty bo zero brzuszka miała więc Twój nie taki mały bo widoczny :) i jak zawsze podkreślam piękny bo skrywający wielką tajemnicę :* Jibio bunga bunga Twojej córy brzmi cos jak "siejesiejejeeeee" i tak w kóło mojej :P czy ktoś może mi wytłumaczyć co to znaczy???? Agatko a wypoczywaj!!! taki przywilej kobiet w ciąży, że mogą to robić bez wyrzutów Kofiak i Ty bidulo w tym moczu zaś jakieś drożdże :/ kurna czytam dalej a tu szpital Kochana trzymaj się dzielnie i nie zapominaj o nas my napewno o Tobie nie zapomnimy i wszystkie ciepło będziemy myśleć, żebyś szybko w dobrym stanie z Natalką wróciła :* dorcia moja teściowa narazie ok siedzi w sanatorium toteż nie ma mnie w czym wkurzać choć naprawdę żadko to robi bo naprawdę w porządku z Niej babka :) clauwi świetny pomysł na focię brzunia :) świetne zdjęcie!!!!! a Ci super sprzedawcy poracha wciskacze i tyle!!! Monia do kolekcji następna z bólem kręgosłupa :) i fajnie, że posiedziałaś na tyłku i wypoczęlaś :) Agatka wspaniale z tą kaską z PZU możesz szaleć dalej czekamy na zdjęcia nowych nabytków a ja mam bordowy wózek taki tradycyjny wechikuł, żadnej z Was sie nie spodobał by :P doris super, że pranko sie udało :) Malaga no to fajnie z ta bramą miałaś :/ fajnie, że zakupy sie udały dawaj foty kacper Twój jest obłędny :) ciuszki swietne właśnie oglądałam anna 262 chyba nie najgorsze wieści po wizycie :) Nastka wow zakupy udane wózek, mata, leżaczek bardzo fajne :) no wierzę, że wszystkie bolączki przeszły :) Ania_h oj kłótnie teraz ich więcej bo i nastroje mamy srednie :/ a nasi panowie nie do końca to rozumieja :/ czekamy na wieści z wizyty :) kurcze Kamilek tak się wierci, wypina, kopie, że szok normalnie :/ daje Mamuni popalic od początku leży poprzecznie więc ma pole całego brzucha do popisu :/ ale wiem, że będę za tym tęsknic jak głupia ;( dzis robie placek po węgiersku więc troszku roboty mam zaraz biorę sie za porządki i za obiadek zawsze najpierw musze do was po sniadanku
  3. Malaga dojdzie to wyślesz :) uważaj na siebie :) i wiesz ja też codzień 1-2 godz poświęcam na sprzątanko, ale jak się mieszka w starej kamienicy to nie wiedzieć czemu wciąż wygląda brudno :/ po pierwsze mamy stare meble w pokoju gościnnym takie co były jak sie wprowadzaliśmy a, że tam wysoko 3,20 do sufitu to ciężko by było jakieś kupić a i po co skoro cos tam o budowie chodziło po głowie więc zostały są wyczyszczone i codzień je ścieram ale przez to, że nie sa na czasie i są z leksza starawe wydają mi się brudne:/ do tego stary stół, krzesła nie wspomne o kanapie i dywanie mieszkam na wysprzątanej melinie albo jak to woli w muzeum stylu lat 70-80 tych. :/ zdecydowanie nie lubie :P byle do swojego domku Monisia czekamy na zdjęcia!!! chwal się!!! Dorciu dla mnie no problem jeśli tak sprawię Ci przyjemność i poprawię humorek dawaj adres na priv :* Clauwi ogarniaj się na spokojne :* i teraz tak: Ania_h, Agatka, Nastka, Anna 262, Gosial, PBmarys albo się mylę albo Was dziś nie widać :) wszystko ok :) ?
  4. Dzień dobry dziewczynki Ahhh :( tak się cieszyłam ,że w domu zgoda,że moje szczęście się nie wścieka i nie podnosi mi ciśnienia od kilku dni,a tu proszę :( dziś zrobił mi niespodziankę i zdenerwował na dzień dobry. Zaczęliśmy dyskusję na temat świąt ,a skończyło się że mój wujek (który ma nam przywieżć meble)jest nie słowny a podróż na święta do mnie jest kosztowna.Ale jestem zła na niego i jest mi przykro,i sama nie wiem co czuję . No ale cóż...trzeba się wziąć w garść i nie myśleć tyle ,bo to i tak nic nie zmieni,a i tak mam nadzieję żę po pracy przyjdzie i będzie przepraszał,bo jak nie ....to on już wie co go czeka .... Gosiu mówisz ,że dziewczynki będą miały w czym wybierać ?! no właśnie wczoraj zasmuciłam moją przyjaciółkę ,z którą sie znamy od "czasów głębokiego wózka" , bo obie miałyśmy nadzieję ,że kiedyś będziemy rodziną,a tu psikus ,chłopaki będa razem na piwo chodzić :) Anna 262,Ania_h83 pytacie o imię,imię już dawno wybrane :) Będzie FABIAN ŁUKASZ :) Coś mi sie wydaje,że faktycznie drużynę piłkarską utworzymy.Na razie zmykam i pozdrawiam Was .Miłego dnia.Mam nadzieję że urlopowiczki dobrze się będą bawić :)
  5. Ok biorę sie najpierw za odpisywanie :) Malaga nasz Tata też ma kupe w majtkach tzn siusiak to kupa :P anna 262 jak spotkanie z koleżanką :) Dorcia Michał bardzo ładne imię :) kurcze co by pomogło na te Twoja kość? a kurcze mogą boleć mnie bolą np :/ Nastka mniam zjadłabym dzis jabłecznik :) clauwi chyba powinnas odpoczywac zamiast prasowac i latac po mieście??? Gosiu mam nadzieję, że czujesz sie już lepiej :* Kofiaczku kochana pewnie nie czytasz ale trzymaj sie dzielnie :*
  6. Heloł sobotnio nie pisałam wieczorem bo sie srogo wkurzyłam :/ chyba przejęłam pech po Kofiaczkowej :/ tzn ten laptop który mamy miesiąc spierdzielił się :/ dobrze że jest stary jeszcze :P ale mimo wszystko co za szajs!!! no nic odpisuję Malaga no właśnie bo bałagan w samochodzie nie my robimy tylko dzieci :P Monika jak siostra zobaczy, że Jej pokój się przydaje Wam bardziej niż Jej może się wyprowadzi :P Clauwi czekamy na zdjęcia efektu końcowego a pizza ja bym tam nie narzekała :) Kofiaku dobrze, że lepiej :* i dajesz im tam ostro popalić skoro tak Ci pamitają :P Nastka tak zetrzyj sobie ser żółty i ogórek kiszony/konserwowy i cebulkę pokrój w piórka :) i smacznego Dorcia ten ból w biodrze to pewnie rwa kulszowa przy Oliwii miałam taki uciskowy ból biodra przez 3 tyg non stop chodzic normalnie nie mogłąm nic nie pomagało nawet leżenie czy siedzenie bolało teraz w zależności jak się Mały ułoży boli ale dr mówiła, że to zależy od tego jak dziecko się ułoży jak się obróci jest lepiej zaraz :) ja czasem dziubię na Kamila, żeby się przesunął trochę i popuszcza Jibio Twoja wedzajna nasze rwy kości ogonowe i inne podobne to znak, że się sypiemy i racja ja przy Oliwii jak jaskółeczka latałam a teraz tylko zrzędzę :/ Agacia co Ci popsuło humor??? dzięki za rekomendację filmu może dziś ściągniemy sobie :) suepr fotki na fb Maritta trzymaj się dzielnie!!! będzie dobrze!!! Anna 262 poprawy humorku :* to trochę pewnie coś pominęłam mniej lub bardziej świadomie ale staram się być na bieżąco biorę się zaraz za porządki bo wiecie dzis mam gościa :P i obiad prędzej musi być :) i idę dziś pooglądać budowę na live :)
  7. Agata - zmykaj po Tantum Verde do apteki, bo nam się na dobre rozłożysz! Współczuję bólu gardła, niby ni ale dobrze może dać w kość! Zdrowiej!!! Anna 262 - Junior po 2 dniach od wyjścia ze szpitala znowu zaczął kaszleć. Domyślałam się, że szpitalne leki po porostu przestały działać, a mądra pani doktor nic prócz antybiotyku nie zapisała. Poczekałam jeszcze 1 dzień, ale po tym jak przed pójściem spać męczył się godzinę z mega intensywnym kaszlem zwątpiłam! :( Już sama nie wiedziałam, przestraszyłam się że to może jakaś alergiczna sprawa, że w domu mu coś szkodzi! I rano szybko prywatnie do pediatry - i co??? Oczywiście wspaniali lekarze zapomnieli uprzedzić, że leki przestana działać!!! Przepisała nam sterydy wziewnie i póki co jest ok, ale mamy je stopniowo odstawiać przez 2 tygodnie!!!! Normalnie porażka!! Dzięki dziewczyny za info o pasie poporodowym, bo ja w szpitalu tez takiego nie miałam, dopiero mama w domu mnie zapakowała w coś podobnego. I tak jeszcze was pomęczę jak znajdę coś na allegro A u mnie ogórkowa dochodzi, żeberka dla Seniora w piekarniku, a dla Juniora klopsy w sosie pomidorowym! Dla mnie sałatka owocowa - pół już nie ma Jeszcze łazienka kurze i wolne! Miłej soboty!!!
  8. Dzień dobry sobotnie z pracy :) Inka - dobrze że synuś zdrowy i duży :) niech rośnie tam w brzuchu, a Dominik ładne imię :) Agata- jak po chorobie został tylko kaszel to już lepiej :) dobra żona że dałaś pospać mężulowi :) Ania- ale musiałaś zawrócić w głowie Crisowi że rzucił wszystko i przyleciał ;)kurcze no ale romantycznie ;) pewnie się zdziwił że u nas taka brzydka pogoda zimno a u niego ciepełko Asia - witam serdeczenie, fajnie że budujecie sami dom. Zawsze to dłużej ale jaka radość że do wszystkiego człowiek doszedł sam, stawiając cegiełkę po cegiełce ;) Anna 262 - śliczne zdjęcie :) Nastka - jak tam po Andrzejkowej parapetówce ?? :) Kofiak - zdrówka dla córuni :( biedna, zapalenie spojówek i klejące się oczka to masakra ;/ niech się trzyma ciepło dziewucha :) U nas sypie śnieg, ale temperatura na plusie ;/ Dorka rano wstała i co .... szukała czapki Michaś chciał pospać ale drzwi nam skrzypią przy przesuwaniu , więc pohałasowałam trochę a małżonek otworzył oko i mówi " no ***** specjalnie to zrobiłaś żeby naoliwił te drzwi". Przed chwilą zadzwonił i co... naoliwione nie skrzypią
×
×
  • Dodaj nową pozycję...