ankaaa007

Kobieta, 27 lat, Ctr

O SOBIE:

Przyszła mama i mama

Ostatnie posty użytkownika
ankaaa007

Re: Październikowe 2019

Magda22
Bardzo chciałam miec dzieci dlatego Odrazu z mężem po ślubie zdecydowaliśmy się na dziecko udało się dosyć szybko po pierwszym poronieniu od dostania pierwszej miesiączki staraliśmy się o drugie bo lekarz mówił że to bardzo dobry czas bo macica przygotowana jest na ciążę udało się... Po drugim poronieniu nie chciałam słyszeć o dzieciach ;( draznily mnie... Jak ktoś przyjechał z dziecmi to nawet nie umiałam się nimi zająć ;/ każdy pisk jęk krzyk doprowadza mnie do szału... Poprostu taki dziecio-wstręd mi się załączył... Gdzie pilnowałam dzieci od malutkiego zawsze i wszędzie każdy widział mnie tylko z dziećmi...
Ale temat dzieci był ciężkim tematem mój mąż nawet też odpuścił widział że nie jestem gotowa psychicznie...
Az tu pewnego dnia w pracy jako fryzjer praca stojąca zrobiłam 3 klientki i byłam wykończona poszłam do lekarza myślałam że anemia przepisał mi skierowanie na krew i mocz ale znajoma która pracuje w ośrodku napisała mi jeszcze betę bez mojej wiedzy... Następnego dnia odbieram wyniki a oba gratuluję mi ciąży że 6-7 tydz... Zaczęłam płakać myślałam że do domu nie dojadę.... Ale na szczęście mąż bardzo mnie wspierał i pomagał przetrwać wszystko jak już minol ten ciężki czas ze martwilam się że znowu się nie uda... Byłam szczęśliwa że się udało i że nie zawsze jest tak jak człowiek sobie planuje ;) dzieciowstred minoł a nawet dostałam obsesję że nikomu nie chce dawać mojego dziecka ;D
Oto moja historia a jakie są Wasze? Na początku ciężko było mi o tym mówić... Ale teraz nie wstydzę sie tego i wiem że to nie było odemne zależne poprostu czasem tak jest ze wszystko idzie nie po naszej myśli...

ankaaa007

Nataliaa3g termin mam z miesiączki na 7 października a z usg na 4 października. Daj znać jak wrucisz od lekarza... 3mam kciuki... Na pewno wszystko jest ok ;) a u Was jak z terminami? Dużo się różnią między usg a terminem z miesiączki?

ankaaa007

Kochane kobitki dziękuję za miłe przywitanie ;)
Każde poronienie było w 8 Tc. Pierwsze było inne i drugie było inne tzn. Inne objawy... W pierwszym zaczęłam plamic na brązowo ból brzucha i skończyło się pogotowie i resztę już znacie ;( a drugie było takie, że tydzień przed wizytą u lekarza zaczęłam dobrze się czuć bez mdłości i wymiotów cieszyła się że szybko mi przeszło... Ale jak już byłam w gabinecie taka szczęśliwa że usłyszę bicie serca... I pytam się doktora i co wszystko dobrze? Kazał mi sue ubrać i zaprosił do biurka i wtedy mi powiedział że serduszko nie bije i muszę zgłosić się do szpitala na czyszczenie ;(
Jak zaszła w 3 ciąże zaczekam chodzić do 2 lekarzy jeden stwierdził że będzie kolejne poronienie i już miałam skierowanie na czyszczenie w ręce a drugi lekarz uspokoił mnie i od razu przepisał mi akard i luteine i dufaston. Ok 4 Mc odstawil mi leki ale akard brałam do 38tc i urodziłam śliczna dziewczynkę Gabrysie ;)
A tym razem jak zaszłam w ciążę poszłam od razu do tego drugiego lekarza jak tylko test był pozytywny od samego początku mam akard i dufaston... Akard biorę cały czas ale te drugie tabletki mi Odstawil. Teraz przed świętami mam wizytę zobaczę co powie.
Dziewczyny musimy przetrwać ten ciężki czas... Złe samopoczucie... Tym bardziej jak czytam, że macie dzieci które chorują i dają też popalić....

Dziękuję za taki odezw ściskam Was wszystkie mocno ;)

ankaaa007

Jesteście bardzo dzielnie dziewczyny. Czytam Wasze historie i dużo przeszłyscie pomimo młodego wieku. Ja też po dwuch poronieniach za trzecim razem udało się nam i mamy dziewczynkę. A teraz od samego początku na podtrzymaniu. Ale badaniu prenatalne ok. Lekarz mówił że będzie chłopak ;) jak się czujecie dziewczyny? Już coraz lepiej?

ankaaa007

Mamasita trzymamy kciuki. Będzie dobrze.
No dziewczyny ja idę w środę do lekarza ciekawa jestem co i jak. Ale znam już swój organizm i jeżeli są mdłości to znaczy że ciąża się prawidłowo rozwija. Bo trochę też już przeszłam w swoim życiu bo trzeba dmuchać na zimne.
Mamusie odpoczywajcie i dajcie o siebie i brzuszki buziaki

ankaaa007

Na pewno wszystko będzie dobrze Mamasita . A jak przechodziłas wcześniejsze ciąże? Tak samo czy inaczej?

ankaaa007

Moim zdaniem to dobra oznaka:}
Ale jak koleżanka wyżej pisała kazdy przypadek jest inny. Mnie też mdli i nie mogę na mięso patrzeć :/

ankaaa007

No właśnie ja z drugim poronienie tak miałam że wszystko było dobrze poszłam do lekarza a tam serduszko nie bije

ankaaa007

Mamusie a macie jakieś objawy? Mnie strasznie mdli ale to dobrze bo wiem że ciąża dobrze się rozwija.
Trzymam za Was kciuki mamuśki

ankaaa007

Przepraszam muszę pisać po jednym zdaniu bo ucina mi cały wątek. Lekarz wyznaczył termin na 7 października i dał Odrazu leki na podtrzymanie bo mam problem zawsze z początkiem ciąży. Jestem już po dwóch poronieniach ale 2.5 roku temu przyszła na świat nasza córeczka Gabrysia

ankaaa007

Re: Sierpniówki 2016

Super dziewczyny trzymamy kciuki zeby maluszki byly zdrowe i silne :-*

ankaaa007

Witam wszystkie mamusie te rozpakowane tak jak i te oczekujące tak jak ja ;-)
Gratulacje dziewczyny bylyscie dzielne teraz trzymajcie kciuki za nas :-P
Ja juz 2 tydz w szpitalu ale czego sie nie robi dla zycia i zdrowia własnego dziecka ;-)

ankaaa007

Witam mamusie ale tu sie zmienilo szczegolnie liczba stron do nadrobienia hehe;-) mam nadzieje ze czujecie sie dobrze trzymam za wszystkie mamusie kciuki:-*

ankaaa007

Witam wszystkie mamusie ;-) nie bylonie juz troche czasu nie ogarne tych wszystkich postów :-P
Jak tam sie czujecie?
Chorubska poprzechodzily?
Widzialam ladne zaokraglone brzuszki ;-)
Pozdrawiam cieplutko ;-)

ankaaa007

Witam wracam do zywych ;-)
Jutro wszystko nadrobie obiecuję mamuśki :-*

ankaaa007

Halo halo melduje ze po poniedzialkowej wizycie wszystko ok bedzie dziewczynka ;-) mąż byl ze mna na USG i lekarz mowi ze widzi dziewczynkw a mąż obrazony wyszedl z gabinetu bo myslal ze bedzue chlopak :-\ zalamalam sie jego postawa... czy Wy tez mialyscie takie przypadki? Nie rozmawialam z nim ale przeprosil mnie i powiedzial ze nie powinien tak zareagowac ale byl rozczarowany co lekarz powiedzial...

Mamuski... tyle wpisow ze szok nie ogarniam przeczytam wszystko na spokojnie w wolnej chwili 3majcie sie zdrowo i cieplutko :-*

ankaaa007

i 6 dzien a nie 1 pomylilo mi sie :-P chyba cos tam nie tak? Albo sie myle ;-)

ankaaa007

Hania31 - ja mam termin na 21.08.2016 i na suwaczku 15tydz i 1 dzien a Ty masz termin 20.08 i na suwaczku 16tydz i 1dzien jak to mozliwe :-P pozdrawiam ;-)

ankaaa007

Jakiw gorące tematy macie ;-) duzo czytania i zaleglosci mam :-P ale w wolnej chwili.nadrabiam :-P

Paulina125 - kazda z nas cos przeżyła ale Ty to kuz przezylas dramat :-( bardzo mi przykro z powodu dzidzi na pewno ciężko to przezylas ale nie ma co sie poddawac . Wiadomo ze tetaz taką traumę bedziesz miala ale glowa do góry ;-) bedzie dobrze wierze w to 3maj sie i uwazaj na siebie ;-)

Jutro Wam napisze co powiedzial lekarz ;-) w sumie to sama juz nie moge sie doczekać ;-)

ankaaa007

Mamalina śliczny brzuszek ;-) moj jest duzo mniejszy ale tez juz zaczyna sie uwypuklac ;-) jak juz troszke bedzie wiekszy to tez sie pochwalę :-P

Lenka ja od samego poczatku biore luteine acard witamine B na wymioty kwas foliowy i teraz dodatkowo witaminy dla kobiet w ciąży sporo tego ale jak lekarz każe to trzeba tylko i wylacznie robimy to przeciesz dla naszych dzieci ;-)

Myszka jak tam z mężem sie juz ulozylo masz tu od nas bardzo duzo wsparcie ;-) jestwsmy z Tobą ;-)

Evve ja bbiore podobny zestaw lekow tylko ze bez no-spy sporo tego jest ale jak ma pomóc to trzeba brac i sluchac się lekarza :-P

Mroczna czasami jestesmy bardzo przewrazliwione i zaraz myslimy ze cos zlego sie dzieje ale uspokaja nas wizyta u gina ja mam tak zawsze ;-)

Witam nowe dziewczyny ;-)

Juletide ja tez jeszcze nic nie oglafalam na wyprawke :-P choc tyle tych pieknych ciuszkow i rzeczy ale jakos z mężem stwierdzilusmy ze jeszcze troche za szybko ;-) tez jestem po stracie dzieci i to chyba takiw dziwne uczycie ze sie cos moze syac :-(

Ja idę w poniedzialek do lekarza ;-) ciekawe czy powie nam juz płeć ;-)

ankaaa007

Hej dziewczyny ;-) o tym piwie i fajkach to faktycznie jakas epipeje by napisał :-P ale fakty sa takie jakie sa faceci uwielwiaja piwo :-\ az przesadnie.... piwo na pierwszym miejscu ny na drugim... niestety ja w takich sprawach jestem staniwcza i kakretna ;-) założyłam skarbonke dla malUszka ;-) jedno piwo 5zl dwa puwa 10zl do skarbonki ;-) zazwyczaj konczy sie na jednym piwie ale kilka dyszek tez juz jest :-P potem za te pieniążki kupimy cos dzidzi ;-)

Wy tez jesteście takie leniwe czy tylko ja tak mam? :-\
Buzka

ankaaa007

Evee dobrze ze masz apetyt i ze duzo jesz ;-) gdzie to wszystko co zjadlas? Dzidzia od c zabiera to co najlepsze ;-) nie ma co sie martwic trzeba sie cieszyc :-* bedzie duza zdrowa dzidzia ;-)

Mmj podziwiam Cie za ambicje ;-) pewnie ze dasz rade ;-) nie ma co sie poddawac jesli czujesz sie na silach to trzeba walczyc o ten rok ;-)

Miramele ja tez niedawnoialam opryszczke :-( masakra kupilam w aptece cos na opryszczke i przeszlo teraz mam problem bo z ust schodzi mi ciagle skóra :-\

Foolka no to moze faktycznie czulas juz ruchy ;-) napewno super uczucie ;-) no jak mowie w domu ze chyba cos poczułam to smieja sie ze mnie ze wymyslam bo to nie możliwe :-\ a jednak to moze byc to ;-)

ankaaa007

Antoninka ja juz nie wymiotuje ale jeszcze czasami mdli :-\ nie wiem czy ktoras z Was tak miala ale ja rano czulam sie bardzo dobrze a po poludniu wymioty mdlosci i wszystko co niedobre :-( a zazwyczaj slysze ze Wam z rana niedobrze... Kazda ma inaczej jednak ile kobiet tyle ciąż :-P

ankaaa007

Heloł ;-)
Fiolka tez czasami wydaje mi sie ze cos mi sie rusza w brzuszku ale nie wiem czy to mozliwe juz zaczelam zganiac na moja bujną wyobraźnię ale jak Ty cos czulas to moze to nie moja wyobraznia ;-)

Kukurydza super ze wszystko dobrze ;-) tez bralam duphostan bo na poczatku ciazy mialam krwiaka luteina i lezenie ale jak tylko profilaktycznie to mozna brac to nie zaszkodzi wiesz o tym najlepiej ;-)

ankaaa007

Ho ho ho ;-) ile stron do nadrobienia :-P
Ktos wspominal o przetluszczajacych sie wlosach jako fryzjer uwazam ze to ciezki temat szampony jedynie pomoga na krótki czas potem skora glowy zacznie sie bronic i bedzie znowu tłusta :-( m niektóre moje klientki zmienily diete na produkty o niskiej zawartosci tłuszczu i mowia ze widza poprawe ;-)
Niektore klientki sa zakochane w szamponie dziekciowym ale zapach nie przyjemny :-P
A jeszcze inne uzywaja plukanek z pokrzyw octu i rumianku ;-)
Ile osob tyle sposobow i kazdemu co innego pomaga ;-)

Pisalyscie jeszcze o zaparciach.... ja tez mam z tym problem bede musiala zakupuc syrop bo inne specyfiki na mnie nie dzialaja :-\

Dziewczyny podziwiam Was za wiedze od kazdej mozna czegos sie nauczyc :-*

ankaaa007

Miremele Moja kuzynka ma termin na lipca i miała podonnie lekarz kazal brac jej no-spe i pomoglo a lekarz tlumaczyl tym ze macica sie piwiekasza rozszarza i dlatego boli :-\

ankaaa007

Hej mamusie ;-) ile nowych wątków sie zrobilo ;-)
Co do jedzenia i zup to jem wszystko po trochu ;-) raz mialam ogromna ochote na chipsy zjadlam paczkę i już mam spokój juz mnie nie ciagnie ;-)
Ale czasami słyszę ze ktos np zajada sie chlebem z nuttela i zagryza ogórkiem kiszonym:-D

Mialyscie moze takie dziwne apetyty? :-P

Kukurydza wekend spedzamy w domku bo przeziebienie i kaszel doskwiera to nie ma co wychodzic :-P mąż pewnie zrobi jakis obiadek bo uwielbia gotowac ;-) ale z Waszych opowoesci przewaga facetow majstruje w kuchni ;-)

Odpoczywajcie duzo mamuśki i życzę spokojnego wekendu :-*

ankaaa007

A jakie witaminki bierzecie badz chcecie zakupic? Mi lekarz polecił Pregna Plus i chyba je wlasnie zakupie ;-)

ankaaa007

Mamalina to super ;-) cieszę sie bardzo ze mamy taki sam termin bedziemy na bieżąco :-P

ankaaa007

Patrycja08 zazdroszczę Ci :-P u mnie delikane ale to bardzo delikatne wypuklenie brzuszka :-P gdyby nie mdlosci i wymioty i brzydki wyglad to by nikt nie zauwazyl ze jestem w ciąży :-P
Mowia ze jak brzydko sie wyglada to bedzie dziewczynka? Zobaczymy na kolejnym USG ale po przeczytaniu niektorych wpisów ktos stwierdzil ze przewaga dziewczyn w sierpniu :-P mize cos w tym jest :-P

ankaaa007

Kukurydza ja mam termin na 21.08 dzien różnicy ;-) hi ekstra ;-)
Dzieki za rady napewno wypróbuję zaraz wysle męża do apteki ;-)

Mami3 tez slyszalam ze ten balsam rosmanowski jest dobry ;-)

A slyszalyscie o darmowych paczkach dla mam? Mam kilka linków moge W am podesłać jak bedzie Was to interesowalo jakues probki ulotki w jednym ma byc album do zdjec w jefnym smoczek i jakies zupki dla naszych pociech ;-)