Skocz do zawartości
Forum

anka 1503

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia anka 1503

0

Reputacja

  1. Osobiscie nie polecam nikomu zajscia w ciaze w Irlandii poniewaz opieka tu jest straszna moze sam porod jak ciaza przebiega dobrze jest super ale jak cos sie dzieje to nie liczcie na pomoc od lekarza niestety w IE nie podtrzymuja ciazy i smiem watpic w ich kwalifikacje zawodowe 2 tygodnie temu zaczelam plamic pojechalam do szpitala czekalam az ktos mnie przyjmie 5 godzin poczym przyszla pielegniarka zmierzyla mi cisnienie wziela mocz i znowu czekalam jakas godzine w koncu zawolali mnie do pokoju za parawan pani doktor stwierdzila ze nie zrobi mi usg bo nie dziala i poszla i znowu czekanie wrocila z pielegniarka i mowi ze mnie zbada stwierdzila ze mam szyjke otwarta macice czysta i dziecka nie ma czyli tak jak bym poronila dala mi kartke i kazala sie zglosic na nastepny dzien na usg ginekologa polskiego nie bylo w tym czasie nie moglam sie nawet prowatnie przebadac bo nie bylo gdzie wrocilam do szpitala na nastepny dzien zrobili mi usg i okazalo sie ze dziecko zyje i ma sie dobrze ale tyle co sie strachu najadlam teraz jak mam isc na wizyte do tego szpitala to ciarki mnie przechodza nie ufam zadnemu lekarzowi w ie mam nadzieje ze dzidzia urodzi sie zdrowy i wszystko bedzie dobrze ale to napewno nie dzieki sluzbie zdrowia w ie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...