aniakowal

Kobieta, 28 lat, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
aniakowal

Re: Letnie aktywności dla mamy i malucha

My akurat nie mamy problemu z organizacją czasu. W wakacje na rowerze, dziecko w bezpiecznej przyczepce, w zimę ja na nartach, dziecko na saneczkach. Jesli chodzi o letnie aktywności to faktycznie polecam jakąś przyczepkę rowerową zamiast siedzonka, np te całe Croozer kid 1, które w tym roku ma nowe wydanie. Oprócz tego standardowo dużo zabawy na dworze. nie ma co wymyślać, myślę że zabawa i aktywność powinna przychodzić nam naturalnie

aniakowal

Jazda na rowerze

Hej dziewczyny. Mam pytanie: w jakim wieku zacząć uczyć dziecko jazdy na rowerze i w jaki sposób? Nie będę okłamywać, że sama wychowuje synka i mam problem z tym, bo nie mam męża, ani dziadka, ani wujka, który weźmie dziecko i będzie za nim biegać. Myślicie, że te wszystkie rowerki biegowe są coś warte? Jak zacząć?

aniakowal

Re: Prezent pod choinkę - dron?

jeśli ktoś ma środki, to czemu nie dron? Przecież w tym nie ma absolutnie nic złego. Jeśli korzystanie odbędzie się pod nadzorem, to dziecko tylko na tym skorzysta, bo zdobędzie nowe doświadczenia :)

aniakowal

Re: Dieta

takich, jak Dukana, staram się wytrzegać:) jedzenie oparte tylko o białka/tłuszcze/węgle, nie ma zbyt dużego sensu. lepiej nieco zbilansować i dołożyć bieganie z wózkiem [reklama usunięta] :)

aniakowal

Re: Prezenty na baby shower

no jasne, że wyrośnie, ale do tego czasu chyba nie powinno chodzić nago :D wiadomo, że fajnie podarować coś, co będzie używane dłużej, ale właśnie przez konieczność częstej wymiany garderoby, ciuszki są dość obciążające i warto o nich pomyśleć, nawet jako o dodatku - niech to będzie tylko koszulka do wyprawki, obok innego, może też ciekawszego prezentu :)

aniakowal

Re: Co robicie w wolnym czasie?

w miarę możliwości staram się biegać :) o tyle fajnie, że z przyczepką, więc małą mogę brać ze sobą, tak że przyjemne z pożytecznym :)