aniakowal

Kobieta, 28 lat, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
aniakowal

Re: Kreatywne prezenty dla dzieci

Moim zdaniem fajne są wszystkie te zabawki, jakie dają możliwość rozwijania się pewnych umiejętności u dzieci - niezależenie od wieku. Dla małego dziecka mogą to być klocki Duplo, dla nieco większego, miłośnika gier już na przykład limitowane klocki lego overwatch. Polecam do tego wszystkie te dostępne puzzle, układanki, książki wymagające pracy malucha, gry planszowe i tak dalej.

aniakowal

Re: Letnie aktywności dla mamy i malucha

My akurat nie mamy problemu z organizacją czasu. W wakacje na rowerze, dziecko w bezpiecznej przyczepce, w zimę ja na nartach, dziecko na saneczkach. Jesli chodzi o letnie aktywności to faktycznie polecam jakąś przyczepkę rowerową zamiast siedzonka, np te całe Croozer kid 1, które w tym roku ma nowe wydanie. Oprócz tego standardowo dużo zabawy na dworze. nie ma co wymyślać, myślę że zabawa i aktywność powinna przychodzić nam naturalnie

aniakowal

Jazda na rowerze

Hej dziewczyny. Mam pytanie: w jakim wieku zacząć uczyć dziecko jazdy na rowerze i w jaki sposób? Nie będę okłamywać, że sama wychowuje synka i mam problem z tym, bo nie mam męża, ani dziadka, ani wujka, który weźmie dziecko i będzie za nim biegać. Myślicie, że te wszystkie rowerki biegowe są coś warte? Jak zacząć?

aniakowal

Re: Prezent pod choinkę - dron?

jeśli ktoś ma środki, to czemu nie dron? Przecież w tym nie ma absolutnie nic złego. Jeśli korzystanie odbędzie się pod nadzorem, to dziecko tylko na tym skorzysta, bo zdobędzie nowe doświadczenia :)

aniakowal

Re: Dieta

takich, jak Dukana, staram się wytrzegać:) jedzenie oparte tylko o białka/tłuszcze/węgle, nie ma zbyt dużego sensu. lepiej nieco zbilansować i dołożyć bieganie z wózkiem [reklama usunięta] :)

aniakowal

Re: Prezenty na baby shower

no jasne, że wyrośnie, ale do tego czasu chyba nie powinno chodzić nago :D wiadomo, że fajnie podarować coś, co będzie używane dłużej, ale właśnie przez konieczność częstej wymiany garderoby, ciuszki są dość obciążające i warto o nich pomyśleć, nawet jako o dodatku - niech to będzie tylko koszulka do wyprawki, obok innego, może też ciekawszego prezentu :)

aniakowal

Re: Co robicie w wolnym czasie?

w miarę możliwości staram się biegać :) o tyle fajnie, że z przyczepką, więc małą mogę brać ze sobą, tak że przyjemne z pożytecznym :)