Skocz do zawartości
Forum

ania33316

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gryfice

Osiągnięcia ania33316

0

Reputacja

  1. ania33316

    Majoweczki 2014

    Monika mój Eryk też robi mostki. Już się boje go zostawić samego na łóżku i w spacerówce jak zaśnie (nie chce jeździć w gondoli), bo jak się obudzi to zaraz robi mostki i się osuwa.
  2. ania33316

    Majoweczki 2014

    kasiu mój ma siedem i dość długo zdarzało mu się posikać w nocy, nawet ostatnio. A najlepsze jest to, że jak go uczyła na nocnik, to w nocy spał bez pieluchy , bo wcale nie sikał.
  3. ania33316

    Majoweczki 2014

    Cześć dziewczynki. starałam się nadrobić czytanie z całego tyg. ,ale nie dałam rady wszystkiego. Co do seksu to mi też spadło libido odkąd biorę tabletki, a mój mąż jeszcze nigdy jak jesteśmy przez 15 lat razem nie obraziła się na mnie, bo nie miałam ochoty na seks. Przyjechała do nas na tydzień moja ciocia. Na początku nawet się cieszyłam, ale szybko przestałam. ciągle słyszałam. Dlaczego on nie chce smoczka? Dlaczego nie chce pić z butelki? Jak ja bym mu dała, to by wypił. Nie powinien jeść tylko piersi? No a hitem było to jak mu włożyła kawalątek banan do buzi. Dobrze, że weszłam i to zobaczyłam to mu wyjęła. No i chciała go nakarmić ziemniakami. Normalnie bałam się go z nią zostawiać, jak wychodziłam z pokoju to wołałam moją mamę. na szczęście już pojechała.
  4. ania33316

    Majoweczki 2014

    Natalka ja nie jadłam też zupełnie nabiału i czekolady. strasznie ci współczuje, bo mój mały miał tak jak opisujesz do drugiego miesiąca. Ciągle płakał, a ja razem z nim z tej bezsilności. A próbowałaś czopków Viburcol?
  5. ania33316

    Majoweczki 2014

    Natalka nam na kolki pomógł Delicol, on jest na nietolerancje laktozy. kiedyś o nim pisałyśmy. Dawałam go przed każdym karmieniem, nawet jak karmiłam co 1-1,5 godz. po dwóch tygodniach kolki zniknęły. kupowałam go w aptece internetowej, bo był o połowę tańszy, a dość dużo go schodziło.
  6. ania33316

    Majoweczki 2014

    kademal masz rację, są nieodpowiedzialni. mlinka tak szczerze mówią to ci się dziwie, że ty jeszcze z tym swoim rozmawiasz po ty jak cię zostawił w ciąży. Wiem, że łatwo mi się mówi, bo nie jestem sama i mam rodzinę w koło, ale ja jestem bardzo zawzięta i jak mnie ktos skrzydzi to nie daruje.
  7. ania33316

    Majoweczki 2014

    Kademal ja na bliznę ma maść Conractubex, ale lekarz mówił mi też o plastrach silikonowych na blizny i chyba będę musiała je kupić, bo maścią zapominam smarować.
  8. ania33316

    Majoweczki 2014

    Kademal ja bralam caly urlop.
  9. ania33316

    Majoweczki 2014

    Aguula nie zapomniałyśmy o tobie. tak w ogóle to Misi i anitajas też już długo się nie odzywały.
  10. ania33316

    Majoweczki 2014

    Cichadorośniło mi się dzisiaj, że byłaś moją sąsiadką tzn. że szłam z małym na spacer i widziałam cię na podwórku w domu do którego wprowadzili się nowi sąsiedzi:) i pomyślałam sobie, że muszę napisać na forum, ze jesteśmy sąsiadkami:) Chyba dlatego, że pisałaś o tym, jak głośno jest u ciebie na wsi, u mnie też jest głośno,bo mieszkam przy drodze.
  11. ania33316

    Majoweczki 2014

    Anelwi morze najpierw spróbuj oduczyć ją od spania z cycem. jak uśnie wyjmij jej go, ale niech dalej leży obok ciebie nawet jak się obudzi. to dla niej za duzy szok, nie dość, że nie ma cycusia, to jeszcze sama a łóżeczku. Uważam jeszcze, że to bez sensu pozwolić dziecku godzinę ryczeć w łóżeczku, a później i tak je wyciągnąć i dać cyca niech uśnie. Męczycie i siebie i ją. Próbowałaś ją kłaść na brzuszku? Mój mały usypia nam na rękach, a w łóżeczku śpi tylko na brzuchu. Jak go położymy na plecach to zaraz się budzi.
  12. ania33316

    Majoweczki 2014

    cichadora ja do tej pory pamiętam jak mój starszy syn pierwszy raz zaśmiał się głośno. teraz nie mogę się już tego doczekać. Co prawda mały już ładnie z nami "rozmawia",zaczepia jak leży sam i zobaczy, że ktoś wchodzi do pokoju to morze już na dniach się zaśmieje.
  13. ania33316

    Majoweczki 2014

    To mi ostatnio koleżanka powiedziała, ze ona wcale nie dawała wit. k, bo połozna jej powiedział, ze jak dziecko chociaż raz było karmion butelką ( a jaj raz było dokarmione w szpitalu) to nie musi dawać.
  14. ania33316

    Majoweczki 2014

    Marciołkaja swojego małego jak nie ma takich upałów nie kąpie co drugi dzień, a co drugi myje go pod zlewem całego, prócz główki, bo ciężko. mama Szymonami się wydaje, że twój facet boi się zajmować takim maleństwem i wstyd mu się do tego przyznać. Kasiu majdaj znać jak tam po pizzy, bo chodzi już za mną od dłuższego czasu. tylko, że mój mały mały jest chyba dużo wrażliwszy na pokarmy niż twoja niunia, bo ja jeszcze nie jadam dużo rzeczy.
  15. ania33316

    Majoweczki 2014

    Witaj Marzenko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...