Skocz do zawartości
Forum

Ania0306

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia Ania0306

0

Reputacja

  1. Ja mam dwie karty. U doktora na NFZ i prywatnie :)
  2. Ja już o różne bóle pytałam lekarzy. Więc jeden mówi, że w ciąży ma boleć i nie ma co się przejmować. Najważniejsze, żeby ból nie był cały czas. Jeśli za zaboli i przejdzie to się nie martwić. Drugi tak samo uważa, że jak od czasu do czasu coś zaboli to nie panikować. :) Ja od 14 tygodnia do 16 używałam detektor. Zawsze znalazłam dzidzię ale teraz już jak czuję ruchy to nie używam go wcale bo po co jak dzidzia sama o sobie daje znać
  3. Karolcia też tak właśnie myślę. Tym bardziej, że ostatnio dużo chodzę i jak się położyłam wieczorem mógł być taki efekt.
  4. Ja również mam niskie ciśnienie około 90-100/50-60. Zawsze boli mnie głowa jak spada poniżej tej normy. No ale lepsze niskie niż za wysokie więc trzeba się cieszyć :) . Mnie wczoraj wieczorem jakieś bóle brzucha złapały. Najpierw taki tępy, ciągnący na środku brzucha a potem taki piekący. Trochę się martwię ale mam nadzieję, że to nic groźnego. :(
  5. Nadziejadzidziusiowa, raz miałam tyko robioną cytologię i nie plamiłam. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie :).
  6. Kurcze dalej mi głupi słownik zmienił - plamienia :) tak to jest jak się pisze na telefonie
  7. Tam miało być plamnienia :)
  8. Ja idę jutro do tego na NFZ. I też na poprzedniej wizycie mi mówił, że zleci na następny raz test obciążenia glukozą, mocz i morfologie. Wszystkie inne badania miałam na początku ciąży. Tsh powtarzałam bo było przy dolnej granicy ale to nie z zaleceń lekarza tylko tak sama dla siebie :) . Cytologii nie miałam robionej jeszcze i czeka mnie na wizycie u doktora prywatnie 24 września. Jakoś do tej udawało mi się dawać kartę już po usg a że robi mi dopochwowe to potem już cytologii nie może zrobić. Liczę na to, że 24 też mi się uda przesunąć. Boję się tego badania w ciąży, że dostanę potem plemienia. :(
  9. Jijana ja u doktora na NFZ mam tylko usg. Prywatnie mnie bada na fotelu. Też od obu lekarzy dostaję szczegółowe informacje i opisy z usg ale mimo wszystko przed każdą wizytą jest stres. Chociaż chodzę bardzo często bo dwóch lekarzy i jeden każe przychodzić co 2 tygodnie a drugi co 3 więc często widzę dzidziusia. Ale ten strach już chyba pozostanie do końca :). U mnie brzuszka praktycznie nie ma, malutki jest co mnie trochę martwi. Ktoś kto nie wie, że jestem w ciąży to nie zauważy. W ubrania z przed ciaży nie wejdę. Może jednak coś się brzuszek powiększa a ja tego jakoś nie widzę. Jak na razie mam 3 kg na plusie. Rodzina mi mówi, że widać brzuch. Więc już sama nie raz nie wiem czy sobie wmawiam, że za mały czy oni dużego brzucha nie widzieli
  10. Ja tak samo przed każdą wizytą się boję, że będzie coś nie tak, że wymiary będę nie takie jak trzeba, że szyjka za krótka. Trzeba myśleć pozytywnie. Musi być dobrze :) . Okinawa nie martw się tym lozyskiem. U mnie zakrywalo połowę ujścia szyjki a na wizycie w 16 tygodniu doktor mówił że już tylko brzegiem dochodzi, teraz jest blisko szyjki ale nie dochodzi do niej. U Ciebie też tak będzie. Łożysko przodujace bardzo rzadko się zdarza:) .
  11. Keira dzięki za pocieszenie :). Zaczełam czytać na internecie to pisali, że w 3 trymestrze. No ale przecież każdy organizm jest inny.
  12. Dziewczyny trochę jestem zmartwiona :( . Miałam wyciek bez barwnego płyny z piersi. Wydaje mi się, że to chyba za wcześnie trochę. Miała może któraś z Was tak?
  13. Jijana ja się kiedyś szczepiłam na grypę i faktycznie nie chorowałam ale czy dzięki szczepionce to nie wiem. Od 4 lat już się nie szczepię i jest ok, (odpukać) chora nie byłam :). Ale cała moja rodzina się szczepi co roku. Szczerze Ci powiem, że bezpieczniej się czułam po szczepieniu. W ciąży sobie chyba podaruję to szczepienie za to jak już dzidzia będzie na świecie to się będę szczepić, żeby choroby do domu nie przynieść i dzidzi nie zarazić :) .
  14. Ja już po wizycie :) dzidzia ładnie rośnie i waży 200g :)
  15. Moonik mnie również nic lekarz na ten temat nie mówił. Surowych i na miękko to też gdzieś właśnie czytałam, że nie wolno.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...