Skocz do zawartości
Forum

angelika8484

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Chybie

Osiągnięcia angelika8484

0

Reputacja

  1. Witam wszystkie przyszłe kwietniowe mamusie
  2. Mmmka nie nikt z twoich znajomych jej nie zobaczy jest to tajna grupa
  3. Pysiaczek89 nic nie widać jeszcze teraz próbowałam
  4. śNIEŻYNKA1991 JA RÓWNIEŻ wczoraj widziałam pierwszy raz swoja dzidzie i również mam termin na 28 Styczen a jak się czujesz bo ja rewelacyjnie
  5. ewa_s94 może zróbmy tez ze styczniówkami . Ja jestem za tym bardziej ze to ułatwi nam dyskusje a tu pozostawmy tylko namiary ze zapraszamy wszystkicha FB. Co wy na to styczniówki ???
  6. Mamminka to daj znac co i jak. Ja dopiero mam na 17;40 wiec jak tylko wyjde to napisze tez choć termin z ostaniej miesiączki to mam na 28 styczeń
  7. Hej dziewczyny jutro pierwsza wizyta u ginekologa ciekawe czy wszystko ok kurde spac po nocach nie mogę. Mam bóle podbrzusza ale to normalne mdli mnie ok południa ale wymiotow brak ale głowa mnie boli. wy tez się tak zamartwiacie. przy pierwszej ciązy jakos spokojnie podchodziłam przy drugiej tez ok ale teraz jestem po resekcji zołaka i jakos się denerwuje
  8. Witajcie pozwólcie ze dolacze do was właśnie okazały się 2 kreseczki na teście jeszcze tylko lekarz niech to potwierdzi ale jak dobrze pojdzie pod koniec stycznia powitamy mała istotke dodam ze mam już moja dorosła panne 12 letnia i synusia 2 letniego
  9. O ja tez kołysze małego w wózku kurde tez sobie go rozpiesciłam na maksa ale cóż. Współczuje mojemu męzowi jak pójde do szpitala te 4 dni to bedzie miał szkołe życia a ja nie wiem jak wytrzymie bez niego choć powiem Wam moze to brzydko zabrzmi ale w koncu odpoczne i sie wyspie
  10. asia25 dokładnie słowo niewolno to jak bys grochem o sciane czyli sa uparciuszki
  11. Hej dziewczyny ale mnie tu dawno nie było mam problem z córą (okazało sie ze ona juz nie chce braciszka :( ) śliczne te wasze małe szczescia :) Antos rośnie jak na drozdzach ma 7 ząbków i 8 w drodze strasznie to przechodzi zaczoł chodzic na roczek i teraz jest wszedzie drabina to nie przeszkoda dla niego wchodzi na stół jest bardzo żywy. dziewczyny ja wysiadam fizycznie juz nie mam czasu dla siebie jak wy sobie radzicie? nie pamietam kiedy byłam gdzies sama :( jeszcze jedno Antoś jest nadal na cycu powiedzcie mi jak go odstawic szykuje sie na operacje i musze odstawic go od cyca
  12. Witam Jestem osobą otyłą mam juz dwoje dzieci córcie 11 lat i synusia 13 miesiecy kazda ciąza była ryzykowna kazda kończyła sie cc ale chciała bym jeszcze raz poczyc te radość noszenia nowego życia pod serce. czy są tu może również takie osoby jak ja? czy nie jest to za dużo na otyłą kobiete
  13. Hej Mamusie kurcze normalnie brak czasu zeby tu zagladać :( U nas wszystko ok. Antosiowi wyszły 2 pierwsze ząbki 25 grudnia :) nie było źle ani sie nie ślini ani nie gorączkował płaczu wiekszego nie było i oby tak do końca. nasz maluch rośnie jak na drożdzach już powoli planujemy roczek ( boże jak to leci) nie wymiotujemy juz a był z tym nie lada problem. zym sie moge tu Wam pochwalic Antoś sam wstaje w łóżeczku i chodzi wokoło w ogóle tam gdzie go posadzimy a moze sie czegoś chycić to wstaje ale nie raczkujemy. Powiem Wam ze przechodzi mnie myśl o dzidziusiu Moja córa Oliwka jest juz duzą panna a tak to Antoś miał by z kim sie rozwijać ale kolejna ciaze musze przedyskutowac z moim lekarzem. a jak jest u Was?
  14. Martynka 30 ja również jestem mama 9 miesięcznego bez smoczkowego synusia i jak i u ciebie tak i ja nie przeszkadza mi ten fakt ze Antoś jest na cycusiu on zastępuje mu smoczka choć Antoś ma siostrę ale 10letnia wiec mogę mu poświęcić również czas
  15. Drogie Kwietniowe Mamusie pragnę złożyć Wam życzenia Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia zdrówka dla Was i dla Waszych małych i tych większych pociech Miłości i aby się Wam spełniły te najskrytsze marzenia Życzy Angelika z mężem Antoś Oliwaka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...