Skocz do zawartości
Forum

aneta1654

Użytkownik
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Katowice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia aneta1654

0

Reputacja

  1. Mnie ostatnio zachwyciła galeria Xanadu [reklama usunięta]. Na ich stronie można licytować przepiękne dzieła sztuki. Mam duży dom, więc tych obrazów trochę mi się przyda, a w tej galerii wybór jest ogromny.
  2. Ja robię jak się nowa gazetka promocyjna pojawia, Najpiew przeglądam, na przykład promocje [reklama usunięta], zapisuję wszystkie produkty w promocji, których potrzebuję i z kartęczką śmigam do sklepu :d
  3. Ja staram się raz na tydzień, najczęściej w sobotę. Najpierw oczywiście robię sobie listę, żeby nie kupić mnóstwa niepotrzebnych produktów. Jak już piszę to dodam jeszcze, że ostatnio w Lewiatanie mają fajną rzecz - zbiera się naklejki i można potem kupić maskotki Lewiatanki [reklama usunięta]. Jeśli macie dzieci, to na pewno spodoba Wam się ta akcja 😄
  4. Oczywiście, że bezpieczne. Byłam kilka razy podczas ciąży i nic się nie działo. Warto dbać o uzębienie nawet w czasie ciąży, a niestety niektóre kobiety uważają, że dentysta [reklama usunięta] w ciąży to rzecz niemożliwa i potem są problemy z zębami.
  5. Jeśli płytki drewnopodobne, to tylko Chevron :) Piękny wzór w jodełkę, idealnie prezentuje się w salonie.
  6. Dziewczyny w sumie rozpisały się już na wszystkie możliwe tematy. Należy też pamiętać o tym, by konsultować się z dziećmi przy wyborze sprzętu. W końcu to ich plac zabaw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...