Skocz do zawartości
Forum

Aneczka 376

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Aneczka 376

0

Reputacja

  1. Od 2 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Okazało się z badań hormonalnych, że mam za mało progesteronu. Prolaktyna i estradiol w porządku. Od 16 - 25 dc łykam Duphaston. Czuję się po nim dobrze i nie mam żadnych objawów ubocznych. Ostatnio od 2 dni zauważyłam u siebie białe i gęste papkowate upławy - bezwonne. Natomiast wcześniej tydzień temu miałam objawy jak zapalenie pęcherza moczowego, ale domowymi sposobami udało mi się to wyleczyć. Jednak nie wiem co to za upławy, ponieważ nie odczuwam świądu ani pieczenia. Jedynie białe i gęste... Proszę o pomoc, czym są spowodowane??
  2. Od 2 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Okazało się z badań hormonalnych, że mam za mało progesteronu. Prolaktyna i estradiol w porządku. Od 16 - 25 dc łykam Duphaston. Czuję się po nim dobrze i nie mam żadnych objawów ubocznych. Ostatnio od 2 dni zauważyłam u siebie białe i gęste papkowate upławy - bezwonne. Natomiast wcześniej tydzień temu miałam objawy jak zapalenie pęcherza moczowego, ale domowymi sposobami udało mi się to wyleczyć. Jednak nie wiem co to za upławy, ponieważ nie odczuwam świądu ani pieczenia. Jedynie białe i gęste... Proszę o pomoc, czym są spowodowane??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...