Skocz do zawartości
Forum

andzia332

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Sosnowiec

Osiągnięcia andzia332

0

Reputacja

  1. Najgorsze jest to, że dzieciaki nie tylko gapią się w telefon: Internet jest dla nich jeszcze większym uzależnieniem. A taki nastolatek, który z nudów przegląda sieć, może trafić na stronę typu www.darmowetesty.com gdzie zrobi sobie ankietę np. "Czy jesteś psychopatą?" a potem święcie przekonany, że taki test dał prawdziwy wynik, będzie zachowywał się nienaturalnie co może doprowadzić nawet do tego, że zrobi sobie krzywdę. Z ciekawości zrobiłam 1 taką ankietę i powiem tak: większych bzdur w życiu nie widziałam.
  2. Najlepsze jest wyprawienie komunii w domu w otoczeniu najbliższej rodziny: jest spokojnie, mały wydatek, świetna atmosfera i brak zbędnego przepychu
  3. andzia332

    Lęk przed psem

    Nic na siłę, trzeba dziecko stopniowo przyzwyczaić do zwierzątek właśnie w sposób "mamusia pokaże", "mamusia pogłaszcze", "a zrób to z mamusią teraz". Z czasem lęk minie. Mojej córeczce, która miała podobny problem, pozbycie się strachu przed psem zajęło prawie rok czasu.
  4. Kiedy miałam taki sam problem wpadłam na pomysł: pokazałam synowi różnych naukowców, odkrywców, a nawet profesjonalnych graczy komputerowych i powiedziałam mu, że oni wszyscy się uczyli, żeby osiągnąć sukces i sławę. Od razu podziałało, ale do tej pory wysłuchuję po 20 razy na dzień, że otworzy własne laboratorium :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...