Skocz do zawartości
Forum

andzia1303

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Normanton

Osiągnięcia andzia1303

0

Reputacja

  1. Hej to znowu ja Dzis byl ten wielki dzien , pierwszy scan. Juz mi lepiej , chociaz wczoraj myslalam ze wszystkich pozabijam tak mnie nosilo , nerwy zrobily swoje . A wiec NT 1.8 mm CRL 7.5 Narazie tylko te wyniki mam, na reszte musze czekac , ale na ten moment to mi wystarczy , wszystko w normie i moge spac spokojnie
  2. Witajcie Chcialam sie pochwalic 7 tygoniowym dzidziusiem, wreszcie udalo sie . Niestety ciaze przechodze okropnie , nie tyle co wymiotuje , ale wszystko mi tak smierdzi ze nic mi do ust nie wchodzi , jej bo jem ale najlepiej nic bym nie jadla. Mialam pierwsze juz spotkanie z polozna(w UK polozna prowadzi ci ciaze), w 12 tyg bede miala pierwszy scan, Pczywiscie pierwsxy tydzien po tescie popadlam w dola, strasznie zaczelam panikowac, bosze a jak bedzie chore , jak cos bedzie nie tak, ale przestalam czytac , szukac ,zmienilam nastawienie ze wszystko bedzie dobrze , mam przeczucie ze bedzie to zdrowa dziewuszka Basia , i tego sie trzymam. Termin mam na 26 maja , bede miala super prezent na Dzien Matki :)
  3. Witam ponownie. Postanowilismy z partnerem ,ze jednak sprobujemy .Chec posiadania wspolnego potomstwa jest silniejsza od nas. Sprwadzalam swoje stare ,wyplowiale juz wyniki jakie mialam robione z dwojka moich dzieci i w zadnym nie znalazlam badan jakie wy mieliscie przeprowadzane ,czyzby kiedys takich nie robiono. Znalazlam w polskim labolatorium w Londynie juz robia w 10 tyg ,na NHS(to tak jak w Polsce NFZ) robia w 12 tyg,te dwa tygodnie roznicy to taka ogromna przepasc. No ale najpierw musze zajsc w ciaze,starania zaczynamy juz za miesiac,babka na cytologii powiedziala mi ,ze nie musze brac duzej przerwy po tabletkach bo mialam slabe tabletki,a i moge miec problemy z zajsciem wiec nie czekamy dluzej. Za bardzo zamartwiam sie czytajac czyjes wyniki,a co dopiero bedzie pozniej czekajac na swoje.
  4. Przegrzanie -to prawda,maja z plodnoscia probelmy zawodowi kierowcy,moj ex nie byl kierowca ,ale zawodowym pilkarzem i po kazdym treningu,meczu musial chodzic na saune, Sauna zabijala mu plemniki ,o czym nie zostalismy poinformowani przez lekarza ,nie bylo zadnego wywiadu co robimy na codzien,jak sie odzywiamy. badania wykazaly 25%zywych plemnikow,w tym 75% ze zle zbudowana glowka, Kiedys nie bylo jakis lekow na plodnosc u facetow,wiec znalazlam ze pestki dyni pomagaja. Przez jakies pol roku przestal grac i w tym momencie zaszlam,po .....5 latach starania,setki testow i tone pestek dyni :)
  5. Nie bede zakladala nowego watku ,wiec dolaczam sie do tego ;) Planuje z moim partnrem dzidziusia,na grzbiecie mam 43 lat ,wiec to troche pozno,No ale musialam sie poznac dobrze po rozwodzie po 20 latach i zeby nie wkopac sie znowu ,bo ciezko z tego bagna wyjsc. Mam juz dwojke dzieci,17 i 11 lat.odchowane i pakuje sie znowu w pieluchy,ale taka nasza decyzja. Odstawilam miesiac temu tabletki,za jakis czas zaczne brac kwas foliowy,chce zeby organizm troche oczyscil sie po braniu antykoncepcj. Nie mozemy sie doczekac kiedy bedziemy mieli dzidziusia,choc wiadomo moze byc ciezko z zaplodnieniem "staruszki" :) Ale dzisiaj dowiedzialam sie ,ze kolezanka ,ktora jest w moim wieku urodzila dziecko z zespolem Downa i....... przestraszylam sie. Zaczelam szukac przyczyn ,jak zapobiec i nie ma :( mam jedynie wieksza szanse na urodzenie dziecka chorego . Zaczynam miec watpliwosci,a tak bardzo chce miec dziecko,masakra siedze i rycze teraz.....
  6. andzia1303

    witam

    Witam,jestem nowa na forum,planuje dzidzuisia i mysle ze dostane od was szereg odpowiedzi i wsparcia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...