Skocz do zawartości
Forum

andzia11978

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    stalowa wola

Osiągnięcia andzia11978

0

Reputacja

  1. witam,prosimy o głosiki Parenting.pl - konkursy fotograficzne musze powiedziec ze jak tak patrze na te zdj.to wszystkie sa cudowne.
  2. witam,prosimy o głosiki .....Zagłosuj na moje zdjęcie[/url] musze powiedziec ze jak tak patrze na te zdj.to wszystkie sa cudowne.
  3. ja przy pierwszym dziecku nie chciałam znac płci dziecka chociaz czułam ze to bedzie dziewczynka i tak było ,a przy drugim juz chciałam wiedziec bo chciałam chłopca i sie udało mam parkr cudownych dzieciak.ow
  4. moje pociechy zaczeły chodzic przed ukonczeniem roku..weronika za 10,5 miesiaca a kamilek za 11,5 miesiaca ..wiec roczek przedeptany;-)
  5. moja corka rowniez nie raczkowala odrazu zaczeła chodzic,chociz lekarz twierdzi ze dla lepszego rozwoju dziecka ,dziecko najpierw powinno raczkowac..ale co ja moglam na to poradzicprzeciesz nie zmusze dziecka zeby raczkowało jak chciało odrazu chodzic.
  6. u nas mezowi przy cc nie wolno byc..przynajmniej ja o tym nie słyszałąm
  7. moja coreczka miałą 59 długosci i wała 3900,była najwiekszym niemowlakiem na oddziale noworotkowym ,a synek wazył 3100 i 56 długi...udały mi sie moje szkraby kocham ich bardzo..
  8. jezeli komus cos trzeba pomóc prosze o wiadomosc a napewno sie odwdziecze...pozdrawiam
  9. a ja moge prosic o pomoc i głosik na swiatecznym konkursie jezeli mozna w ten sposó głosy zbieracbo jestem tu nowa i nie znam do konca jeszcze zasad ,ale jezeli moznato slicznie prosze na andzia11978,wszystkim dziekuje
  10. swietna strona napewno przyda sie kazdej mamie,
  11. ja mam kundla jest spokojny ale jak juz dzieci zabardzo mu dokuczaja to potrafi warknac na nich..jaki to by nie był pies to jednak trzeba uwazac.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...