Skocz do zawartości
Forum

amelka2008

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia amelka2008

0

Reputacja

  1. kasik kasikprzy okazji - co prawda nie ten temat podpowiedzcie mi, skąd macie te miarki odnośnie wieku waszego dziecka - gdzie to się ustawia i skąd się pobiera takie bajerypozdrawiam Wpisz w wyszukiwarce suwaczki i znajdź coś dla siebie :)
  2. Witam mamusie!!! Ja może trochę nie w temacie, ale nie umiem znaleźć wątku, który by odpowiadał mojemu zapytaniu. Mam kilka ciuszków po mojej córeczce do sprzedania. Może któraś mama byłaby zainteresowana??? Oferty można obejrzeć na stronie internetowej amelka2008 - mojeciuchy.pl - ubrania, ciuchy, odzieĹź, sprzedaĹź i wymiana ubrań, kosmetyki, biĹźuteria, zegarki, moda W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Jeszcze raz przepraszam, że piszę tutaj, ale nic innego nie przyszło mi do głowy :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i ich maluszki :)
  3. Witam mamusie!!! Ja może trochę nie w temacie, ale nie umiem znaleźć wątku, który by odpowiadał mojemu zapytaniu. Mam kilka ciuszków po mojej córeczce do sprzedania. Może któraś mama byłaby zainteresowana??? Oferty można obejrzeć na stronie internetowej amelka2008 - mojeciuchy.pl - ubrania, ciuchy, odzieĹź, sprzedaĹź i wymiana ubrań, kosmetyki, biĹźuteria, zegarki, moda W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Jeszcze raz przepraszam, że piszę tutaj, ale nic innego nie przyszło mi do głowy :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i ich maluszki :)
  4. Moja córeczka urodziła się lipcu. W gondoli jeździła dosyć długo, bo około 7 miesięcy. Z tym, że nasza gondola była naprawdę duuuża. Na zimę gondola jest na pewno lepsza niż spacerówka, na pewno dużo cieplej i bardziej osłonięte od wiatru jest maleńśtwo. Jak zrobiło się cieplej przerzuciliśmy się na spacerówkę. Wiadomo, że jak jest lato i bardzo gorąco można zmienić na spacerówkę szybciej, żeby maleństwu było chłodniej, ale na zimę polecam zdecydowanie gondolę.
  5. amelka2008

    lipiec 2008

    A w sumie to mam do Was jeszcze pytanie. Ile jedzą Wasze maluszki??? Bo wydaje mi się, że Amelka jakoś tak mało wcina i w ogóle ona taka drobinka jest. Ważyła jakiś miesiąc temu 8 kg, a to nie za wiele. Z tym, że ona nie bardzo ma po kim być duża, więc tą wagą nie bardzo się przejmuję. Zrobiłam jej badania dla uspokojenia siebie i wszystko wyszło prawidłowo.
  6. amelka2008

    lipiec 2008

    Witam ponownie mamusie!!! Moja niunia ma już 7 ząbków!!! 3 wyszły jej w ciągu paru dni i o dziwo bardzo dobrze to zniosła. Gdybym nie zajrzała do buźki nawet bym nie wiedziała, że coś się tak wykluło Dodatkowo od dwóch dni sama wstaje na nóżkah Jestem z niej taka dumna. To niesamowite jak takie małe dzieciątko szybko się rozwija!!! Pare miesięcy i z ciągle śpiacego i jedzącego noworodka zmienia się w małą "wyścigówkę" Na prawdę czasem trudno za nią nadążyć Pozdrowienia dla wszystkich lpicowych mamusi i oczywiście wszystkich maluszków
  7. Moja córeczka brała 2 krople wit d3, ale o nazwie devikap. Nam dawkowanie ustalała lekarka, więc najlepiej chyba zapytać lekarza przy jakiejś wizycie kontrolnej. Pozdrawiam
  8. amelka2008

    lipiec 2008

    Niedługo Nasze skarby skończą roczek :) Ale ten czas leci :)
  9. Witam mamusie!!! Na początku lipca czeka mnie impreza z okazji roczku mojej córeczki. Zastanawiam się jak to zorganizować, co przygotować itd. Myślałam nad imprezą na świeżym powietrzu na działeczce. Zrobiłoby się grilla, ze 2 sałatki, jakieś ciacho no i obowiązkowo tort. A jak to wyglądało u Was??? Może macie jakieś sprawdzone przepisy na takie uroczystości, które nigdy nie zawiodły??? Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi :) Chciałabym, aby ten dzień był wyjątkowy :)) Dodam jeszcze, że będzie 14 osób dorosłych, 3 dzieci w wieku przedszkolnym i 2 niemowlaki :)
  10. ja niestety o wadze sprzed ciąży mogę narazie pomarzyć, ale mam nadzieję, że jak moja mała zacznie chodzić to jakoś mi pomoże :))
  11. Ja też polecam. U nas się super sprawdziło i nigdy nie było problemów brzuszkowych. Ogólnie mleczka Bebilon są świetne, tak jak pisałam jesteśmy już na zwykłym Bebilonie i również jest super. A mój M. nawet podjada je łyżeczką jak nie widzę hi hi
  12. ja zazwyczaj dawałam zupki słoiczkowe, ale jak coś ugotowałam to nie zostawiałam na drugi dzień, a widzę, że można :) no cóż teraz będę mądrzejsza :)
  13. A ja się właśnie zabieram za robienie obiadku. Dzisiaj kotleciki z fileta z kurczaczka, ziemniaczki i suróka z pekińśkiej :)
  14. Moja córeczka ma 10 i pół miesiąca. Niestety w ostatnim czasie pogniewała się z jedzonkiem. Martwię się, że za mało je, a przez to nie dostaje wszystkich potrzebnych witaminek. Córeczka je rano butlę mleka 240 ml, następnie serek typu Danonek lub jogurt naturalny, jakiegoś owoca (banan, jabłuszku lub owocowy słoiczek), trochę zupki lub obiadku ze słoiczka i wieczorem porcja mleczka 240 ml nie zawsze wypita do końca. Co powinnam jeszcze podawać, aby jej dieta była odpowiednia do wieku?????
  15. Witam!!! U mnie wybór wózka był trudny. Zawsze marzyłam o jakimś cudownym wózeczku dla sowjego maleńśwta, ale nic nie spełnieło do końca moich oczekiwań. Nie dysponowaliśmy zbyt dużym budżetem, co jeszcze ograniczało moje pomysły. Po wielu obejrzanych pojazdach zdecydowaiśmy się na zakup wózka głęboko-spacerowego LEO firmy Deltim. Wózeczek w kolorze fioletowym, idealny dla dziewczynki. Podobało mi się w nim to, że gondola była zupełnie osbną częścią, spacerówkę można było montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózek bardzo przestronny i wygodny dla maluszka. Koła pompowona co idealne się sprawdza na naszych chodnikach i w każdym terenie. Niestety wózeczek miał też jedną wadę był ciężki. Gdyby nie jego waga na pewno jeździlibyśmy nim do dzisiaj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...