Skocz do zawartości
Forum

Alexis500

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Alexis500

0

Reputacja

  1. Ja obecnie odbywam kurs języka angielskiego na platformie językowej Tutlo. Jest to genialne opcja dla nas - wiecznie zaganianych rodziców. Uczę się języka bez wychodzenia w domu, w wybranym przez siebie czasie. Dzięki temu, ze lekcje trwają tylko 20 min, mogę prawie codziennie szlifować swoją znajomość angielskiego i choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków domowych. Gorąco polecam!
  2. Ja polecam wózki Anex Baby. Są to bardzo solidnie wykonane, niezwykle funkcjonalne wózki z nowoczesną technologią. Mają duze gondole i budki, które są komfortowe dla maluszka i rodziców.
  3. Ja z kolei z czystym sumieniem mogę polecić wózek Anex Baby z kolekcji Discovery, który jest swietny jakościowo i wyróżnia sie świetną amortyzacją i designem, ale przede wszystkim jest naprawde wygodny dla maluszków, ma dużą gondolę, wykonany jest z nieprzemakalnego materiału . Same zalety!
  4. Na ostatniej wizycie domowej pediatry zamawianej przez [reklama usunięta], Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi działanie probiotyków i poleciła stosowanie już wyżej wspomniany Entitis.
  5. Jeśli nie chcesz długo czekać i zależy Ci na szybkiej pomocy to polecam zajrzeć na stronę lekarzObok.pl lub sciągnąć sobie ich apkę, gdzie kilka chwil zajmie ci zamówienie domowej wizyty lekarskiej. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona, mają świetnych lekarzy którzy podchodza do każdego pacjenta indywidualnie, a co najwazniejsze lekarz dojeżdza w każdy zakątek Wrocławia do godziny czasu
  6. ostatnio jak nic mi nie pomagało już na ból pęcherza to dla bezpieczeństwa byłam zmuszona skonsultować to z lekarzem. Poprzez aplikację lekarzObok zamówiłam wizytę domową i ciągu 40 minut lekarz był juz u mnie w domu. Przeprowadził ze mną pełny wywiad, przepisał mi Cipronex i dał skierowanie na badanie moczu,. jak jest silny ból to nie ma co zwlekac z wizytą lekarską
  7. ~agataaaaaaaaaaaaaaa a gdzie można kupić taki ziołowy krem na odparzenia z motherlove? Lubię naturalne kosmetyki więc z chęcią bym wypróbowała bo z odparzeniami u naszej małej bywa na prawdę różnie. Najłatwiej zamówić bezposrednio na stronie motherlove http://pl.motherlove.eu/, tam masz zakładkę produkty, wybierasz co Cię interesuje i po sprawie:)
  8. Alexis500

    Po porodzie

    U mnie super się sprawdził regenerujacy spray do okolic intymnych z Motherlove. Aplikowałam go codziennie i naprawdę czułam dużą ulgę, ból uszkodzonych mięśni dna miednicy malał,a rana po nacięciu goiła sie niemal expresowo. Spray jest w pełni naturalny, ziołowy, bezpieczny dla kobiet, jak również dla dzieci, bo świetnie się sprawdza także w innego rodzaju skaleczeniach:) Produkt uniwersalny!
  9. Też jestem zdania, ze mniej znaczy więcej, ponieważ skóra dziecka jest bardzo delikatna i wrażliwa. Oprócz tego, ze używam kosmetyków opartych na emolientach, to z racji tego, że mój synek miał problem z zaczerwieniami na pupce , za poleceniem znajomej kupiłam ochronny krem pod pieluszkę z Motherlove, który dzięki naturalnym, ziołowym składnikom, m. in z nagietkiem, skutecznie koi podrażnioną skórę maluszka.
  10. Alexis500

    Po porodzie

    Mi ogromną ulgę przyniósł spray regenerujący do okolic intymnych z Motherlove. Po każdej wizycie w toalecie rozpylałam spray, ból sie zmniejszał,a opuchlizna malała. Jest to produkt ekologiczny, ziołowy, w związku z czym nie uczula, a przynosi prawdziwe ukojenie po nacięciu krocza.
  11. Ja jak na razie kupiłam prezent dla mojej mamy. Zamówiłam jej sweter . klasyczny, szary, wydaje się być ciepły, jest do tego taki miły w dotyku, az nie wiem czy sobie takiego nie zamówię:) oby była zadowolona!
  12. Mój ostatni zakup to kurtka zimowa - zielona parka ze sklepu online [reklama usunięta]. Jest to mój jeden z najlepszych zakupów w ostatnim czasie. Kurtka jest cieplutka, fajnie się prezentuje, mam nadzieję, że posłuży mi kilka sezonów, bo jak dotąd ubrania z ich sklepu nosiłam kilka sezonów, dzięki dobrej jakości:)
  13. Uwielbiam zakupy online, są wygodne i szybkie, co jest ważne szczególnie dla nas mam:) Jeśli chodzi o odzieżówkę to gorąco polecam sklep netmoda.pl. Kązdy tak naprawdę znajdzie tam coś dla siebie. Cenię ich za jakość, ponadto towar dostaje szybciutko i zawsze zgodny z opisem:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...