Skocz do zawartości
Forum

Ala1994

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jaworzno

Osiągnięcia Ala1994

0

Reputacja

  1. Ala1994

    Badania

    Witam poproszę o pomoc w sprawie wyników badań
  2. A co Pan sądzi o tej zmianie? A wyniki badań są ok? Bardzo proszę o pomoc?
  3. Witam, pisałam już na abc zdrowie i prosił Pan żebym tutaj zamieściła swoje pytanie z góry dziękuję za pomoc. Mam 23 lata i prawie czarnego pieprzyka na nodze, z którego kiedyś odpadł czarny tj strupek ale ponownie zarosł ten pieprzyk ma 5 mm mam też podobnego pieprzyk a na lewej nodze czy to może być czerniak.Teraz na tym pieprzyku w załączniku obraz jest taka sucha skóra która odchodzi jestem już umówiona na wizytę ale proszę jeszcze o jakąś odp bo bardzo się boję. Mam jeszcze jedną pytanie z badania krwi ob wyszło mi 11 liczba monocytow 12% reszta wszystko w normie.czy badanie krwi też ma znaczenie przy czerniaku?w załączniku przesyłam wyniki badań prosze zerknąc czy wszystko jest ok
  4. Dziękuję za informację a czy Pan dr Pawlikowski też ma może taka stronę żeby móc się z nim skontaktować zadać pytanie bo pisałam już na abc zdrowie i nie dostałam odpowiedzi od dermatologa
  5. Witam serdecznie Mam takie pytanko mam 23 lata i prawie czarnego pieprzyka na nodze, z którego kiedyś odpadł czarny tj strupek ale ponownie zarosł ten pieprzyk ma 5 mm mam też podobnego pieprzyk a na lewej nodze czy to może być czerniak.jestem już umówiona na wizytę ale proszę jeszcze o jakąś odp bo bardzo się boję. Mam jeszcze jedną pytanie z badania krwi ob wyszło mi 11 liczba monocytow 12% reszta wszystko w normie.czy badanie krwi też ma znaczenie przy czerniaku?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...