Skocz do zawartości
Forum

air1979

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gorzów wlkp

Osiągnięcia air1979

0

Reputacja

  1. Dziewczyny musze się pochwalić dziś przełomowy dzień kacper siusiał do nocnika i już 3 dzień bez pieluchy tyle, że dwa poprzednie dni nie wołał tylko sikał gdzie popadnie. Dziś jestem dumna i zadowolona. Pozdrawiam
  2. Hej czy sa tu mamy grudniowe powymieniały byśmy doświadczenia :Uśmiech:
  3. Hej wszystkim dziewczyną. Jestem mamą małego zbója Kacpra urodził się 28 grudnia 2005, o 00,15h więc zawsze ma do tyłu prawie rok.:Uśmiech: Za dwa tygodnie idzie do przeczkola, niestety nie moge go odpieluchować, walczyłam całe lato. Strasznie to przeżywam, choć on już chodził do przeczkola w irlandi 5 miesięcy.Tam pielucha nie była przeszkoda. Poczytałam troche forum i widze,że znacie się tu b. dobrze troche czuje się obco ale napewno za jakiś czas będzie ok pozdrawiam
  4. air1979

    Witam!!

    Dziękuje za przywitanie troszkę jeszcze błądze na forum i niemoge się odnależć ale powoli napewno się odnajde.
  5. Witam wszystkich. Czytałam wasze posty i jestem załamana tak się cieszyłam, że mój mały dostał się do przeczkola, i całe lato walczyłam ale on nie chce zrezygnować z pieluchy. Ucieka, płacze nocnik dla niego to zło ostatnie. Niewiem co robić bo to już tylko 2 tygodnie.
  6. air1979

    Witam!!

    Dzisiaj się zarejstrowałam i chciałam się z wszystkimi przywitać. Pare słów o mnie: Jestem mamą od 2 lat i 7 miesięcy mój mały, duży człowiek nazywa się Kacper i za dwa tygodnie idze do przeczkola, a ja mam problem bo mały ciągle w pieluchach cały lato walczyłam i nic. Kacper na widok nocnika ucieka, płacze itp. Niewiem co robić , niewiem jak to jest, czy może iść do przeczkola z pieluszką.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...