agusia20112

Kobieta, 41 lat, szklarska poreba

Ostatnie posty użytkownika
agusia20112

Re: Forum w nowej odsłonie

ja wchodziła z innego kompa i z telefonu i dalej stary avatar...normalnie wielka porażka z tym nowym forum
kiedys dało się wszystko łatwo szybko zmienić

agusia20112

właśnie moge wchodzić na watki,pisać,a komunikat mam zaloguj i nie moge wejść w swoj profil

agusia20112

i nie moge sie zalogować...normalnie juz mam nerwa.... mnie to
ja chce swoje stara forum,na którym wszystko działało

agusia20112

teraz mimo obecności i otwierania for prywatnych -mam cały czas komunikat zaloguj się

agusia20112

mi od razu pokazuje sie nowy avatar,ale po wjsciu na forum jest stary...komunikatu nie ma żadnego-

agusia20112

IWA23
A czy w ogóle idzie zmienić zdjęcie profilowe na inne,bo ja próbowałam i nie idzie,wyskoczyło że za kilka min będzie ale już minęło dość sporo i zdjęcie jakie było takie jest.

mam ten sam problem,ale widze ,że Twoje pytanie pozostało bez odpowiedzi

agusia20112

Redakcja
Kochani, kolejne ogłoszenie :)

Jesli chodzi o avatarki i zdjęcie w profilu (to samo zdjęcie ustawiane w edycji profilu) to bardzo Was prosimy o ponowne wgranie zdjęcia/grafiki, ponieważ poprzednia wersja forum automatycznie pomniejszala avatarki do rozmiaru 80x80, a teraz są one większe, więc jeśli chcecie, aby były wyraźne, nalezy je wgrać ponownie.

Przepraszamy za utrudnienie i idziemy sami sobie wgrać nowe zdjęcie :)

15 raz wpisuje nowego avatara i nic...stary tez nie chce zniknąć

agusia20112

Re: Jestem lepsza?

ciekawy temat

podobnie jak większość dziewczyn uważam ,że jest to wyłącznie sprawa miedzy partnerami
to czy kobieta siedzi w domu i wychowuje dzieci zalezy od sytuacji materialnej,od możliwości zorganizowania opieki,od ewentualnych zarobków,od dziecka również

i nie mozna mówić o tym co jest lepsze czy szybki powrót do pracy czy siedzenie z dzieckiem samemu
każdej kobiecie co innego odpowiada ,najważniejsze aby robiła to zgodnie z sobą,choi i to czasem jest nie realne-bo czasem do działania zmusza sytuacja
ale tez nie rozumiem czasem tej wzajemnej niechęci i nieprzychylnych komentarzy
kobieta która zajmuje sie domem to nie leniuch i kocmołuch,

i to samo ma sie własnie do karmienia piersią,do używania takiech czy innych pieluch
a na prawde nie to decyduje o tym jakimi jestesmy mamami

agusia20112

kolorystyka to drugorzędna sprawa
teraz nie wiadomo kto jest gospodynią ,moderatorem...forum stało sie takie jakieś anonimowe,obce

agusia20112

jak odnosicie sie do naszych opinii....czy jest szansa choć nikła na stare forum...Pani Dorota pisze na swoim profilu ,że my tworzymy forum...to jak to sie ma do rzeczywistości
skoro tak wiele osób zgłasza swoje niezadowolenie trzeba by chyba wziąść to pod rozwagę

agusia20112

i ja znalazłam nowe miejsce-smutne
ale widzę ,że mimo iz tyle z nas "wyemigrowało",redakcji to nie rusza
może nie zauważyła ale wczoraj odeszła Yvone- użytkowniczka roku,osoba aktywna na forum ,udzielająca rad,wspierająca innych

widocznie redakcji nie obchodzi ani frekwencja ,ani jakoś forum
wszyscy piszą o niezadowoleniu,a redakcja swoje-jest fajnie,jest super
wiele z nas jest tu bardzo sługo,pisałyśmy o staraniach,o problemach,o radości poczęcia,ciązy,narodzinach...płakałyśmy razem i cieszyłyśmy się- i to jest istota forum,a nie kolor tła i reklamy
my tworzyłyśmy to forum,,,,nasze emocje
a ktoś to tak o-przekreślił
może zmiany jakos uproszczą to forum,ale to już nie to samo
może trzeba było najpierw dopracować zmiany,by można było swobodnie i łatwo nadal "żyć" na forum

agusia20112

dokładnie założycielki wątków-zwłaszcza tych o poczęcia do narodzin,tworzyły piękne pierwsze strony,starały sie -nie rozumiem braku możliwości edycji

duzo wędrowałam po tematach na forum i nie spotkałam sie by ktos edytował swoja wypowiedź burząc tym dyskusje (jak to przedstawiła redakcja)

agusia20112

czy jako założycielka prywatnego wątku moge go w całości usunąć,wraz z postami??

agusia20112

zamieszczając na forum zdjęcia nawet nie brałam pod uwag tego,że kiedyś będe sie martwiła,że usuwając konto nie moge usunąć zdjęć w postach

agusia20112

Redakcja
Dziewczyny, opcja pytań płatnych, to zupełnie inna kwestia nie mająca nic wspólnego z forum!

Opcja pytań płatnych to opcja wysłania wiadomości do eksperta danej dzieciny, np. lekarza, psychologa itp., nie dotyczy forum.

ale dotąd te porady były na forum tez i były bezpłatne

agusia20112

aldonka23
Italy
a ja wczoraj poszalalam:)
i nie podoba mi sie nowy wyglad forum ale to pewnie dlatego ze nie jestem przyzwyczajona....
dlugo ostatnio sie wogole nie logowalam ale dostalam wczoraj news ze jest nowe i zajrzalam:)

a tu takie niespodzianki...okazalo sie ze mozna poczytac i wiele sie dowiedziec o swoich "przyjaciolkach na cale zycie" hahahahahahah......

brawo redakcjo!!!!!!!!!!!!!
teraz wszystki prywatne sprawy stały się jawne
ciekawe jak wiele osób ucierpi na tym

bardzo dziekuje za ta mozliwosc:)

a co tobie tylko można obgadywać kogos za plecami i śmiac sie?
nam też :) tylko chociaz na prywtanym to robimy :)

agusia20112

małagosia77
Przepraszam ale trochę z innej beczki.
Znalazłam to w Regulaminie serwisu:
Korzystanie z Serwisu przez użytkownika jest bezpłatne z wyjątkiem płatnych Usług, z których korzystać mogą tylko osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
i
Odpowiedzi na pytania płatne udzielane są do 72h od czasu opłacenia pytania.

Czy ja dobrze rozumiem, że za jakieś porady będziemy musiały płacić? Czy coś takiego miało miejsce wcześniej?
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi???

wszystko jasne...jak nie wiadomo o co chodzi -to chodzi o kasę
będziemy miec forum z płatnymi poradami eksperetów

agusia20112

rozumiem prace nad forum,ale uważam tak jak dziewczyny -powinnyśmy miec wybór
Allegro tez ma nowa odsłonę-ale można korzystać z tej starej

rozumiem pousuwanie "martwych "wątków....ale zmiany wprowadzone są całkiem radykalne
tak jakby Forum umarło

agusia20112

ja też z żalem odchodzę,mozna było tu poczytać na prawdę wiele ciekawych rzeczy i uzyska wiele porad

agusia20112

Pani Doroto- szczerze co było powodem zmiany??
Forum hulało tyle czasu i nikomu nic nie przeszkadzało

agusia20112

i ja czuje żal i gniew,czuję sie nieswojo....było o forum dla Wszystkich,,,a teraz jest to chyba prywatne Pani Doroty

agusia20112

porównywanie zmian do forum do rozwoju dziecka-ni jak sie ma
to jakby porównywać krzesło i samochód

i mam odczucie ,ze władze forum maja nas w du***
gdzie sa nasze gospodynie i moderatorki...Dziewczyny -ratujcie Forum!!!
juz kilka moich bliskich koleżanek odeszło z forum