Skocz do zawartości
Forum

agusia20112

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    szklarska poreba

Osiągnięcia agusia20112

0

Reputacja

  1. Iwa mamy nowe avatarki....w końcu
  2. i ja widze u Iwy stary avatar ,nie mówiąc u siebie i żadne triki nie pomagają
  3. ja wchodziła z innego kompa i z telefonu i dalej stary avatar...normalnie wielka porażka z tym nowym forum kiedys dało się wszystko łatwo szybko zmienić
  4. dokładnie piszę ,a nie jestem zalogowana-a raczej tak pokazuje komunikat
  5. właśnie moge wchodzić na watki,pisać,a komunikat mam zaloguj i nie moge wejść w swoj profil
  6. i nie moge sie zalogować...normalnie juz mam nerwa.... mnie to ja chce swoje stara forum,na którym wszystko działało
  7. teraz mimo obecności i otwierania for prywatnych -mam cały czas komunikat zaloguj się
  8. ja nie widze nowego avatara
  9. inna przeglądarką i to samo
  10. tak,ale ja widzę stary w kwiatem -to co jest grane???
  11. mi od razu pokazuje sie nowy avatar,ale po wjsciu na forum jest stary...komunikatu nie ma żadnego-
  12. IWA23 A czy w ogóle idzie zmienić zdjęcie profilowe na inne,bo ja próbowałam i nie idzie,wyskoczyło że za kilka min będzie ale już minęło dość sporo i zdjęcie jakie było takie jest. mam ten sam problem,ale widze ,że Twoje pytanie pozostało bez odpowiedzi
  13. Redakcja Kochani, kolejne ogłoszenie :) Jesli chodzi o avatarki i zdjęcie w profilu (to samo zdjęcie ustawiane w edycji profilu) to bardzo Was prosimy o ponowne wgranie zdjęcia/grafiki, ponieważ poprzednia wersja forum automatycznie pomniejszala avatarki do rozmiaru 80x80, a teraz są one większe, więc jeśli chcecie, aby były wyraźne, nalezy je wgrać ponownie. Przepraszamy za utrudnienie i idziemy sami sobie wgrać nowe zdjęcie :) 15 raz wpisuje nowego avatara i nic...stary tez nie chce zniknąć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...