agusia1983

Kobieta, 36 lat, Londyn

Ostatnie posty użytkownika
agusia1983

Re: Wrześnióweczki 2016

~justysiaaaa
Evarv ja jestem z west midlands
ktoras z was pisala ze byla na usg i konsultacji pryatnie w uk. czy zamierzasz chodzic cala ciaze prywatnie? chyba sie skusze na samo usg pryatnie, bo w uk to dopiero conajmniej za miesiac

hej justysiaaa ja jestem z west midlans i ja byłam na wizycie prywatnie ,teraz mam druga wizytę - lekarz przepisał mi tabletki do pochwowe bo mam małego torbiel na jajniku.ale myślę ze później zrezygnuje aż dostane list ze szpitala .2 lutego przychodzi do mnie położna.pozdrawiam

agusia1983

Justysiaaa ja mieszkam w Birmingham i znalazłam Polska klinikę w Conventry - 60 funtow wizyta i 40 usg . Byłam tam i mogę polecić ja , lekarz jest sympatyczny i najpierwszej wizycie zbadał mnie cała. Teraz czekam z niecierpliwością na drugą wizytę i usłyszenie bicia serduszka naszego dzieciaczka. Nie mogłabym czekać na angielska służbę zdrowia ,choć dzisiaj dostałam telefon od położnej ze odwiedzi mnie w domu za 2 tygodnie.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

agusia1983

Re: Ciąża w Wielkiej Brytanii

pAleksandra Ja bym nie brała tych szczepionek.Moja znajoma wzięła jak była w ciąży i nie minęło parę dni i poroniła. Wiec ja wole nieryzykować.

agusia1983

hania 31 z tego co czytałam to nie musimy płacić za poród w szpitalu w Polsce ponieważ jesteśmy w UNI ,jedynie to prosisz Nhs o zezwolenie, ale jeszcze muszę się konkretnie dowiedzieć .
Tangela trzymam kciuki aby szybciutko się urodził dzieciaczek!!!

agusia1983

Hej dziewczyny!!! Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam. U mnie dopiero początki ciąży bo to 6 tydzień. Mam pytanko czy któraś z was ma zamiar rodzic w Polsce?Ja właśnie mam taki zamiar.Tylko nie wiem jak to wszystko zorganizować

agusia1983

Hej dziewczyny !! gratulacje wszystkim przyszłym mamusią . Ja już mogę pochwalić się moja fasolką . Dziś byłam na skanie (
oczywiście prywatnie bo mieszkam w Anglii) i mala fasoleczka jest ,a możliwe ze nawet dwie .wszystko okaże się za 2 tygodnie ze skanu wychodzi 5 tydzień i 6 dni a z obliczeń wychodzi 6 tydzień i 2 dni. Także zrobię sobie urodzinowy prezent we wrześniu.

agusia1983

Ciąża w Wielkiej Brytani a poród w Polsce

Witam wszystkie dziewczyny!!! Czy któraś z was mieszka w UK i chce prowadzić tu ciąże a rodzic w Polsce. Ja właśnie mam taki zamiar i się zastanawiam jak to wszystko poukładać żeby wszystko przebiegło sprawnie.

agusia1983

Ja w sumie nie mam wzmożonego apetytu jedynie co odczuwam to bolące i nabrzmiałe piersi.

agusia1983

Hej dziewczyny ! Ja tez będę szczęśliwą mamusią we wrześniu ,choć jeszcze nie jest to potwierdzone przez lekarza ale wszystko wskazuje ze jestem w 3 tygodniu ciąży.pozdrawiam