agusia11

Kobieta, 30 lat, Ostałów

O SOBIE:

Mama na pełen etat:-)

Ostatnie posty użytkownika
agusia11

Re: Konkurs "Bratki"

i kolejne :-) jeden z doniczki i projekty z papieru dla całej rodzinki. Wszystkie samodzielnie wykonane przez Marysię (4,5)

agusia11

Re: Konkurs "Bratki"

Oj jak nam się spodobał konkursik, Przedstawiamy pierwsze projekty wykonane przez Marysię (4,5) , Filipek troszkę pomagał przy malowaniu :-) Dzieci wykorzystały rolkę po papierze oraz puszką po kukurydzy.

agusia11

Re: Konkurs "Parauszek i przyjaciele"

Praca naszej makiety zaczęła się na dworze, w poszukiwaniu odpowiednich materiałów. Z kartonowego pudełka zrobiliśmy podstawę, wyłożyłam ją mchem a dzieciaczki (Marysia 4,5 i Filip 3) poukładały niezbędne przedmioty, miały przy tym mnóstwo frajdy i tak im się spodobało, że tworzymy kolejną, lecz w innej tematyce :-)

agusia11

Re: Konkurs Świąteczny z Parenting.pl

oj jak bardzo mi się spodobał ten konkurs, bardzo lubię przygotowania do świąt a szczególnie robienie ozdób świątecznych :-) całe dzisiejsze popołudnie robiłam z Marysią (4 latka) ozdoby, synek dziś nie był w nastroju, ale zapewne dodam jeszcze kilka dekoracji w jego wykonaniu albo z jego pomocą :-)

agusia11

Re: Konkurs "Skrzydła Hocko"

Wykonałyśmy skrzydła w całości z papieru, ja narysowałam tylko Marysi ( 4 latka) skrzydła i pomogłam skleić je ze sobą na koniec, resztę zrobiła samodzielnie.

agusia11

Re: Konkurs "Duch starej kamienicy"

Kolejne duszki, tym razem wykonanie Marysi (4 latka) Wykonała je samodzielnie, pomogłam jedynie przy odbijaniu stopy.

agusia11

Re: Konkurs urodzinowy parenting.pl

Oto nasze dekoracje urodzinowe, dzieciaczki pomagały w wycinaniu i wieszaniu literek, sklejały kokardek, prawie samodzielnie zrobiły czapeczki :-)