Skocz do zawartości
Forum

agata123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    czestochowia

Osiągnięcia agata123

0

Reputacja

  1. Madika też mnie tak kłuje w pochwie...jakby mnie ktoś dźgał. Czasem bywają dni że kilka razy w ciągu minuty...jakby w regularnych odstępach. Justyna10 mnie boli z prawej strony już od dłuższego czasu...wrażenie mam jakby to był jajnik. Nic nie ciągnie mnie w pachwinach tylko właśnie ta prawa, lub lewa strona. Szczególnie jak dłużej posiedze albo poleże i potem chce wstac...aż mnie zgina w pół.
  2. A jak u Was z piersiami? Bolą? Mnie bardzo od paru dni sutki i brodawki! Jakby mi ktoś szpile wbijał!
  3. Dziewczyny mogę Was prosic jeszcze raz o przesłanie linku do tej tabelki gdzie się wpisujemy???
  4. Dziewczyny podajcie mi te stronę z tabelką do wpisów
  5. Też mam łożysko na przedniej ścianie. To moja pierwsza ciąża. Lekarz powiedzial ze to raczej nie ma znaczenia....mam tez gleboko osadzona miednice i moze dlatego brzuch słabo widać. Choc dziś założyłam obcisłą bluzke i wystaje...nawet zbytnio nie wciagam....ale ulga
  6. Ach te żonki Holywood...babcia kupiła wnusi torebke chanel za 3tys.dol...a co.....Ja zaczynam maraton programów. Mam bezsennośc. Wczoraj zasnełam o 2.30. Ciekawe jak będzie dziś.
  7. Olciaa z Częstochowy! Mamy ten sam termin porodu i nawet myślę nad imieniem Bartuś :) Gdzie będziesz rodziła?
  8. Kulka88 mam dokładnie takie same terminy podane. Ale z moich obliczeń termin na 6.03 więc już sama nie wiem. Poprzedni lekarz to nawet podawał 10.03. U mnie będzie ślub z chrzcinami :) We wrześniu
  9. Ja od stycznia cwiczyłam Chodakowską i jadłam regularnie (niech nikt nie mówi że się nie da)!!! Wychodziłam do pracy o 7 wracałam o 20. Posiłki brałam w pojemnikach. Kwestia przyzwyczajenia organizmu. Teraz już jem regularnie bo mój organizm jest głodny co 3 godziny. Przytyłam dopiero 0.5 kg. Nawyk picia wody też jest bardzo ważny. Wracając do tematu facetów powiem Wam że mam chyba mega szczęście. Mój narzeczony dba o mnie jak o jajko. Nie pozwala mi nawet jeździc w dalsze trasy samochodem. Patrzy jak się ubieram, co jem. Nawet kocyk poda :) Może to z racji zawodu bo jest strażakiem i ma straszne poczucie odpowiedzialności.
  10. Chyba za dużo kobiety w ciąży się martwią. W poscie poprzedniczki chyba naliczylam trzy slowa "martwie się". Ja mam sporo powodów ale nie chce dolowac i się stresować bo to gorzej wplywa na dziecko niz ten moj wirus, alergie skórne, cytomegalia i konflikt serologiczny. Nazeczony ciągle mnie odowdzi od zlych myśli. To chyba normalka że każda z nas przeżywa żeby wszystko było dobrze.
  11. Ciążko byc samej w tej szczególnej sytuacji. To Twoj mąż więc kochasz go napewno Ciebie też. Przyjaciółka ma podobną sytuację. Mąż nie rozumie czemu nie jeździ z nim rowerem do pracy w 16 tyg.ciąży! Planowali ciąże ale jak się udało to stwierdził że nie był na to przygotowany. Czasem mężczyzna potrzebuje czasu. Boi się nowo powstającej sytuacji. Może sprezentuj mu książkę? "Pomocy jestem tatą" lub "Byc ojcem i przeżyc"
  12. Dziewczyny ile ważą wasze dzidzie? Mój w 14 tyg 120gram. Czytam na necie że to dużo, ale lekarz mówi że jest ok. I drugie pytanie czy któraś z Was jest z Puław ?
  13. Pisałam wam parę stron w tył o białawym nalocie wokół sutków. Okazuje się że prawdopodobnie jest to grzybica. Lekarz zalecił smarować trzy dni kremem Clotrimazolum i zobaczymy jak będzie. Zauważyłam to przypadkowo więc obserwujcie swoje piersi :)
  14. 15 t.c. nie jest to zaschnięte mleko bo wygląda jak coś co zrobiło się na skórze. Wygląda jak obwódka wokół sutka i nawet na sutku. Zauwarzyłam też takie białe plamki na brodawce. Wyczytałam że może są to gruczoły Montgomerego? Jutro chyba zadzwonię do lekarza.
  15. Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was ma lub miała białawy nalot/ obwódkę wokół sutków? Mam ją od ponad miesiąca. Zapomniałam pokazać lekarzowi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...