Skocz do zawartości
Forum

agamiki100

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Dębe Wielkie

Osiągnięcia agamiki100

0

Reputacja

  1. Kąpiel córeczki - to piękne, intymne - takie nasze wspólne chwile. Wbrew wszystkiemu spokojne i bez nerwów - może dlatego, że ustaliśmy, że Anulkę kąpie tata - to będzie taki ich wspólny rytuał wieczorny. A męskie ręce jak nic innego - każdej kobiecie dają oparcie - więc wszystko odbyło się bez problemów i choć próbowałam swoimi lękami czasem zepsuć tą chwilę - mąż się nie poddał! Jego spokój wygrał! I tak zostało do dziś :)
  2. moje dwie córeczki także będą testować nowe kosmetyki, cieszymy się bardzo i czekamy na paczkę, by rozpocząć testowanie :)
  3. Witam, wczoraj otrzymałam paczkę z 3 opakowaniami Floractinu. Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
  4. Powodzenia wszystkim na egzaminie! Trzeba wierzyć w siebie i sie nie bać! Ja zdałam za 1 razem choć wcale aż tak dobrze nie jeździłam :)
  5. Gratulujemy serdecznie! Dużo zdrówka!
  6. Ja także ciekawa jestem skąd brać silną wolę do odchudzania:) Stwierdziłam, że powinni opatentować silną wolę w tabletach - to byłby HIT!
  7. Ja mieszkam między Mińskiem Maz a Warszawa! Według podziały administracyjnego należymy do Mińska i tam mamy najbliższy od nas szpital, ale powiem szczerze nie odważyłam się tam rodzić :( Dziecko jedno rodziłam w Wawie drugie w Siedlcach. Słyszałam dużo niefajnych opinii o tym szpitalu! A jak byłam już po porodzie z kilku tygodniową córeczka która miała ponad 40 stopni -to nie chcieli nas przyjąć bo papierka brakowało! Dopiero jak się rozpłakałam to nas przyjęto! Okropnie źle mi się kojarzy i teraz zawsze z dziećmi jeździmy do Warszawyy mimo że to 2 razy dalej
  8. Bardzo fajny wątek - chciałabym w przyszłym roku pojechać z dziećmi nad morze i zamierzam wcześniej się rozejrzeć za fajnymi kwaterami dla rodzinki z 2 dzieci! jak ktoś był w fajnym miejscu to prosze o adresy :)
  9. gratuluję - podziwiam wszystkich którzy potrafią smsem trafić w odpowiednią godzinę :)
  10. Ja miałam problemy z cerą - niestety bardzo wrażliwa. Próbowałam różnych kosmetyków aż w końcu trafiłam na Clinique i La Roche-Posay! Wiem że drogie ale jak ktoś ma problemy to polecam!
  11. Bardzo fajne porady i myślę że bardzo potrzebne! mamy w domu psa - niby Dalmatyńczyka - ale od kiedy skończył 2 lata wcale już taki łagodny nie jest i zauważyłam, że czasem potrafi warczeć - co prawda na ludzi, których nie zna lub mało zna - ale już go baczniej obserwuję! Tłumaczę dzieciom dużo, żeby odpowiednio traktowały psy - ale widzę że generalnie nie boją się psów i traktują wszystkie jako wielkich przyjaciół! Nie dopuszczają myśli że pies może być zły i je ugryźć!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...