Aga911

Kobieta, 28 lat, Krosno

Ostatnie posty użytkownika
Aga911

Re: Test ciążowy - blada kreska

Hej Sara, ja widzę tak zwany cień cienia - powtórz test za kilka dni, ale ewidentnie coś tam się przebija ;)

Aga911

też tak miałam :( również 6 tydzień. Ale z drugiej strony znam kobiety, które też miały bladą kreskę przez długi czas a urodziły zdrowe dzieciątka.

Aga911

Jerzy, znaczy chyba, że Wam się udało :)

Elza, dzięki wielkie. Tobie również powodzenia następnym razem. Trzymam kciuki.

Aga911

Hej Elza, staram się być dobrej myśli, ale wszystko wskazuje na to, że to złudna nadzieja. HCG zrobię jutro rano. Dam znać.

Aga911

Byłam w tym szpitalu, okazało się, że moja lekarka chciała się doradzić innego lekarza i ordynator ponownie zrobił mi usg. I niestety dalej nic nie wiem :o widzi coś koło jajnika, nie wie co to, może być pęcherzyk ale nie musi, w macicy jest jednak jakiś cień, ale nie są pewni i nie wiedzą co to. Usłyszałam "trzeba czekać" i jutro mam zrobić znów hcg. A krwawienie się nasila.. Ta niepewność jest najgorsza :(

Aga911

Hej Elza,

jeszcze nie wiem nic, dopiero koło 13 mam być w szpitalu, ale mam wrażenie, że krwawienie się nasila :( dam znać jak wrócę do domu. Miłego dnia!

Aga911

Straszne, ale dobrze, że masz wsparcie. To jest najważniejsze. Ja się dziś rozpłakałam jak mi pielęgniarka krew pobierała, bo spytała czemu mi tak zależało na badaniu (punkt pobrań był już niby zamknięty ale prosiłam, błagałam i mi zrobiła). Nerwy okropne. Trzymam za Ciebie kciuki za kolejną próbę. Odezwę się jutro jak będę coś wiedzieć. Dobranoc :)

Aga911

Hej Elza, strasznie mi przykro :( nie wiem nawet co powiedzieć.. I boję się, że czeka mnie to samo. Mam nadzieję, że masz teraz dużo wsparcia.

Aga911

Elza, u mnie to samo chyba.. 2 minuty przed wizytą u lekarza byłam w toalecie i przy podcieraniu już była krew, typowa czerwona. Weszłam do gabinetu, powiedziałam o co chodzi i usłyszałam "to nie okres, była Pani w ciąży ale Pani już nie jest" :( i teraz jest wieczór i dalej przy podcieraniu jest krew. Jutro mam jechać do szpitala i sprawdzić hcg. Macica pusta a koło jajnika coś jest, nie wiadomo co. :( boję się co to będzie jutro. Elza, skąd wiedziałaś, że właśnie "w tym momencie" poroniłaś?

Aga911

Przykro mi Elza, następnym razem się uda ;) a to jest typowe krwawienie miesiączkowe? Ja kilka dni temu przy podcieraniu zauważyłam śluz zabarwiony na różowo i też myślałam, że to początki okresu, ale po pół godziny się zatrzymało. Zobaczę co mi jutro powie ginekolog. Boję się mega, zwłaszcza, że mój partner na widok badania hcg stwierdził, że on "musi się zastanowić co teraz zrobić" ...

Aga911

Elza, ja zrobiłam łącznie 5 testów, pierwszy jak okres spóźniał się 2 dni a ostatni w 7 dniu spóźnienia i na każdym jest blada kreska. A badanie z krwi potwierdziło obecność hcg.

Aga911

Iwa, @ spóźnia się równy tydzień, ale od pół roku był nieregularny, więc nie przejmowałam się zbytnio. Jutro rano idę na betę, a do lekarza dopiero w poniedziałek. :/

Aga911

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Zrobiłam rano trzeci test, również blada kreska. Słyszałam, że hcg może również występować przy różnych chorobach jajników, nie tylko w ciąży. A mnie od 2 tygodni tragicznie bolą jajniki i dół brzucha, jak na okres. Bać się czy zluzować? :(