Skocz do zawartości
Forum

aga398

Użytkownik
  • Postów

    76
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    .

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia aga398

1

Reputacja

  1. Dziewczyny a o co chodzi z tymi waszymi zastrzykami na co to?? O co to zakrzepica?? Ja w pierwszej ciazy nie mialam ale powiem Wam ze w tej ciazy pojawily mi sie na calych piersiach zyly ale i rowniez na calych nogach, wszedzie je widac, zastanawiam sie czy to jest ok??
  2. Hahaha ee to u mnie nie az tak;D przed ciaza male C, po ciazy duze C a teraz to D ;D
  3. Jassmine ja po corce zgubilam, pozniej 4 lata temu sie odchudzalam i bylo super, pozniej wrocilo a w ciagu ostatniego roku troche przybralam i mam wlasnie brzuch jak w 4 miesiacu;( dlatego mysle ze szybko widac nie bedzie, jedynie te podbrzusze. Ale po drugim juz tez biore sie za siebie;) chociaz mam takie cycki ze mmm i zal mi je gubic haha;D
  4. U mnie 5 tydz 1 dzien ii tez mam wrazenie jakby na linii majtek brzuszek rosl ale wydaje mi sie ze to wina tego uczucia napiecia, pelnosci w tych okolicach;)
  5. JK93 zawsze to te dobre objawy ciazy;) ja nie mam wcale, z jednej strony sie ciesze z drugiej nie;D dziewczyny a jak Wy robicie bete to na jaki tydzien patrzycie w tych wynikach?? Jak mam 4tydz 5 dni to patrzec na 4/tydzien czy na 5?? I tak samo jak mam 5 tydz i 3 dni to patrzec na 5 czy 6 tydzien?? Niby to nie ma az takiego znaczenia wazniejszy jest przyrost, ale zastanawia mnie to bo wtedy to juz jest roznica jesli chodzi o moje wyniki;) i tak w ogole to robicie dalej bete?? Ja mam wizyte za 3 tygodnie i tak mysle zeby sobie zrobic raz w tygodniu dla uspokojenia;)
  6. Dziewczyny we wtorek beta 753,1 a dzisiaj 2096. Rosnie moja kruszynka;*
  7. Dziewczyny nie bylo mnie jeden dzien i jest co nadrabiac;) z ucinaniem postow to juz troche ogarnelam. Ja pisze z telefonu i nie wstawiam "enter" i zadnych minek, jedynie tez z nawiasow itp i wtedy mi nie ucina;)
  8. JK93 to nie ciekawie. A Ty mieszkasz w Polsce?? 3 miesiace stanowczo za wczesnie moim zdaniem.
  9. JK93 no tak Lenke urodzilam wczesnie ale totalnie sie w tym odnalazlam;) zawsze marzylam o szybkim zalozeniu rodziny. Jedyny minus to taki ze pozniej konczylam szkole, rozwijalam sie, dorabialismy sie i ciagle nie bylo czasu na drugie dziecko a teraz jednak bedzie roznica 8 lat to juz sporo. Chociaz wiem ze Lenka bedzie wspaniala opiekunka;) a termin wychodzi mi na 20 luty, a Tobie?? Kejtig ja przy pierwszej ciazy tez bylam na wlasnej dzialalnosci, do tego placilam niski ZUS to zadne pieniadze z tego byly..
  10. JK93 tak myslalam ze to rok urodzenia- jestesmy w tym samym wieku;) z tym ze ja mam corke 7 letnia;)
  11. Ja chodze prywatnie. Poza tym lekarzem nie poszlabym do zadnego innego w moim miescie i akurat moj nie pracuje w naszym szpitalu, zamierzam rodzic w innym miescie. Od stycznia biore kwas foliowy a ostatni miesiac witaminy dla kobiet planujacych ciaze ale kupilam bo nie zamowilam kwasu i w sumie nie wiem co dalej czy bede je brac czy sam kwas. Dopytam doktora na wizycie
  12. Lonelity cudownie ze serduszko bije;) ja nie mam zadnych zachcianek, jedynie nie mam juz ochoty takiej na slodycze jak przed ciaza;)
  13. Dziewczyny beta 753.1, OM 16'05 a owulacja prawdopodobnie 30.05' myslicie ze to dobry wynik??
  14. Jassmine to moze faktycznie nie mam co sie martwic brakiem objawow;) tez szybko sie mecze jakos, wczoraj pol dnia przestalam na nogach i wieczorem plecy na dole strasznie mnie bolaly, co to bedzie pozniej;)
  15. A i wiecie co, moja corka zaczela sie domyslac jeszcze wczoraj zobaczyla ulotke od gina z witaminami dla kobiet w ciazy i tak mi wiercila dziure w brzuchu ze az nie wytrzymalam powiedzialam jej ;);) bardzo sie cieszy;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...