Skocz do zawartości
Forum

Aga2510

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Aga2510

0

Reputacja

  1. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    <3 przyjmiecie na powrót córkę marnotrawną ?
  2. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Hej hej Nie nadrobię wszystkiego ale kilka ostatnich stron przeczytałam Figa no nie rozumiem tego jak mozna narażać własne dziecko tylko dlatego że cierpienie zbliża do Boga... Ekhem no ja sama bardzo chcialam PSN ale jak po próbie sn na porodówkę wparowały 3 lekarki i powiedziały za i przeciw to i owszem zrobiło mi się przykro popłyneły łzy jak grochy ale wzięłam długopis podpisałam zgode na cc i podreptałam na sale operacyjną ba mam nadzieję że przy 2 dzieciaczku uda mi sie sn ale jeśli będą wsazania do cc nie zawacham się ani chwili Dobrołaskwocidowne rady cioć babć i całej reszty od samego dzień dobry miałm w poważaniu i może dlatego już sobie dali spokój Moja Panna ostatnio uprawia nowy sport: budzi się 3 minuty po wyjściu taty do pracy a zasypia jak tata parkuje samochód pod domem, wczoraj jak Michał był w domu to oczywiście spała cały dzień z przerwami na żarełko tylko Widziałyście że pod Warszawą jest ognisko Odry...?
  3. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Hej hej Zaginęłam między przewijakiem a laktatorem... Moja Panna to straszny Żarciuszek od najniższego spadku wagi przybrała już kilogram Oo. Co do nocnego spania to dziś chyba taka noc była bo moja też jak o 21 zjadła tak po 4 się obudziła Cycki mi w końcu urosły mam zawrotne ,"C" a opona została spora bo w ciąży miałam +22 a zostało 14 :(
  4. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    A u nas jak młoda zaczyna się trochę dąsać( bo normalnie to spioch żarłok) pomaga muzyka The Offspring i Metallica konkretnie ;) Misia gust po mamie odziedziczyła chociaż Zenkiem Martyniukiem też nie gardzi Musze się pochwalić taką małą rzeczą ale tak się ciesze dziś pierwszy raz w nocy starczył sam cyc :) a na śniadanko jako że jedziemy w trasę to był cyc i dopchneła się uciągiem z wczoraj Ale to zapewne dlatego że Tata na wszelki wypadek nakupił mm w zapasie chyba do 18-nastki
  5. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Mówiłam Wam że mój ocipiał z radości. No. Właśnie mi ośwaiadczył że chrzciny to początek sierpnia, razem ze ślubem... Nie żeby o zdanie zapytał oświadczył po prostu jakie ma plany Aż wyszłyśmy to przetrawić na świeżym powietrzu
  6. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    hej hej Wyszłyśmy ze spa w czwartek i na prawdę dziękuje samej sobie że wybrałam ten a nie inny szpital bo siostra w zeszłym roku miała to samo co ja z tym że Ona męczyła się 4 tygodnie a mi zalecono 24 h bezwzględnego zakazu podnoszenia głowy i co ważne umożliwiono mi realizację tego zalecenia po tej dobie w łóżku minęło jak ręką odjąć no może byłam jeszcze jeden dzień taka ,,kołowata,, ale to pewnie dlatego że 3 dni nic nie jadłam... Teraz moja laktacja leży i kwiczy po godzinie cycania Maryś zjada 60 mm a przy okazji ma coraz większy cyckowstręt laktatorem ściągam po 15 raz się udało 30 :( a poza tym jest dobrze, serio aż sama się dziwie że mój chłop aż tak ocipiał z radości dom mam wylizany jak by wpadała tu co dzień firma sprzątająca, ugotowane, w duszy się śmieje że jak by mógł to by jeszcze małej cycka dał abym ja tylko wypoczęta była <3 <br /> Powiem Wam HIT LAKTACYJNY zasłyszanay dziś od ciotki Łooo matko ty tak chodzisz na gołe nogi (nie w balerinach 20 stopni i te sprawy ) toż tak nie wolno jak się karmi bo Ci dziecko będzie płakać Siostra mnie tylko wkurza tym o mój Boże jaka Ona cudowna, jak ja ją kocham, no to tak jak bym miała 3 dziecko taką mam do niej falę miłości kurwa a ja się czuje jak najgorsza matka na świecie bo ja ją kocham, wiem że to moje dziecko długo wyczekane ale jak słyszę jaka to ją fala miłości do mojego dziecka zalała a mnie nie to mnie chuj strzela :(
  7. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Hej My dalej w spa. Mam ten zespół popunkcyjny i juz nie daje rady z bólu w dzień Michał jest z malutką w nocy zabieraja ja na noworodki :( nie mogę jej nawet karmic bo jak uniose troche glowe to tak boli że musze lecieć na żyga ;( jaki laktator elektryczny bo recznym sie zajade. A i tak gora 5 ml max daje rade ściągnąć ale skąd mam miec mleko jak od niedzieli zjadłam jedną kanapke a i tak do kibla poszła Jest mi tak chilernie źle z tym że nie moge się małą zająć nawet jej przytulić
  8. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Zespół popunkcyjny, rana po cc przy wielkim sadle i pieprzony baby blues mała cały czas chce wisieć na cycu Co do porodu od 8 oxy o 9 przebili wody a o 13 miałam 3 cm szyjki przepuszczającej jeden palec zapadła decyzja że nie rokujemy na psn i 13.31 cesarskim cięciem na świat przyszła Maria
  9. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Marynia 3700 skonczylo sie cc podpowiadamy jak sie ogarne trochę
  10. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Ja od 8 pod oxy i tak jak na razie nie za bardzo cos się dzieje ale powoli coś się zaczyna pisać dam znać jak będę po bo jak by się nie udało dołem to tok czy siak będą ciąc
  11. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Ja już zameldowana w spa foley założony i czekamy co z tego będzie jak nic się do jutra nie zadzieje to rano oxy
  12. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Hej hej Ja dziś w szpitalu na usg mała 4007g jutro meldunek w wellness&spa i na początek cewnik foleya chociaż jak mnie dziś P. Dr przebadała to nie wiem czy cewnik jeszcze potrzeebny ;) Beti co do chrzcin u nas najbliższej rodziny jest 65 osób tak że planujemy może w sierpniu w połączeniu ze ślubem
  13. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Silvara jaki przystojniak :* a co do tego czy zdążę do 00:00 to hmmm były na wrześniówkach sierpniówki to i październikówka być musi
  14. Aga2510

    Wrześniowe 2018

    Ja dalej 2in1 a chodzę już jak połączenie wieloryba ze słoniem najgorzej to się w nocy przekręcić na łóżku :( ale pocieszne jest to że kiedyś w końcu przecież urodze i to że mój chłop jednak myślący jest bo jutro ma imieniny i oczywiście kochana familia chciała się na imprezę wprosić ale grzecznie zaprosił na listopad... Alejakto? ciotki było cenniejsze jak złoto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...