Skocz do zawartości
Forum

aga1623

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Częstochowa

Osiągnięcia aga1623

0

Reputacja

  1. Hejka mamusie ;) co tam u Was słychać ? Jak się czujecie , jak tam Wasze maluszki ? :)
  2. Jak tam grudniowe mamusie ¿? Jeszcze w dwupaku czy rozpakowane ??
  3. Hej :) U mnie już 16 tydz . czuje się w miarę ok :) Tylko to zmęczenie i zawroty głowy w te upały nie dawały mi żyć . Na wadzę bez zmian jakoś stoi w miejscu :) Brzuszek już zaokrąglony. Następną wizytę mam za tydzień , mam nadzieję ,że zobaczę co mieszka u mnie w brzuszku :)) Termin mam na 20 grudnia , można dopisać do listy :)
  4. Hej :) Byłam wczoraj u lekarza , wszystko jest jak najbardziej ok :) Jestem w 7t6d ciąży. Termin obliczył na 20 grudnia . Czyli święta prawdopodobnie w trójke ;) Następną wizyte mam za 3 tygodnie . Mam pytanie jest ktoś z Częstochowy lub okolic??
  5. Witam wszystkie grudniowe mamusie ;) Dołączam do Waszego grona . Dzis robilam test i zobaczyłam dwie kreski . Jutro dla pewności zrobie drugi test i jsk też będzie pozytywny to dzwonie do lekarza. To moja pierwsza ciąża. Kalendarze wyliczaja mi termin na 16 grudnia. Pozdrawiam i mam nadzieje do następnego :)
  6. aga1623

    Majóweczki 2016

    Hej Dziewczyny :) jeśli wszytko pójdzie dobrze to i ja załapię sie na maj kalendarz oblicza mi termin na 23 maj . Test będę robi po niedzieli , bo wtedy spodziewam się okresu :) Mam wielką nadzieje , że wyjdzie pozytywny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...