Skocz do zawartości
Forum

aga0606

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia aga0606

0

Reputacja

  1. Witajcie!!!! Jestem mamą dwójki dzieci.... córeczki urodzonej 08.04.2005r i synka urodzonego 23.04.2007r. Pozdrawiam wszystkich
  2. witam. Jestem mamą dójki dzieci w wieku 5 i 3 lat. Dla mnie pomysł z szybszym pójściem do szkoły jest nie mądry.... czemu???? Bo nasze państwo tak naprawde nie robi to dla dobra dzieci tylko dla siebie... dzieci szybciej pójdą do szkoły a potem do pracy to i zaczna szybciej na nich pracować...na ich emerytury itd. Nie bierzmy pod uwagę tego że w innych krajach też chodzą do szkoły wcześniej...ale inne kraje naprawdę są do tego dostosowane.... mają klasy , sale , miejsca w przedszkolach...a u nas co jest.... nic.... może w dużych miastach ktoś dba o najmłodszych dostosowując różne rzeczy do ich wzrostu i rozwoju ale w mniejszych miastach i wioskach nie ma na to szans.... nawet same przedszkola nie zapewniają miejsc dzieciom w naszym kraju....trzeba walczyć i używać różnych podstępów żeby ktoś dziecko przyjąl do przedszkola.... więc po co wymyślać takie rzeczy jak szybsze pójście do szkoły...najpierw trzeba zacząć od początku ...czyli utworzyć miejsca w przedszkolach i żłobkach aby wszystkie dzieci miały równe szanse startować potem do szkoly i w dalszym życiu...pozdrawiam
  3. witam. Mój synek ma 3,5 roczku. Czekamy na decyzję kiedy będziemy usuwać migdałki... ma bardzo powiekszone i często choruje na gardło... nawet w chwili obecnej jest chory. Mojej siostry córka miała zabieg w wieku 4 lat i zniosła to dobrze.... rano miała zabieg a popołudniu już biegała po oddziale... wiadomo dla nas rodziców to ogromny stres widzieć jak dziecko dostaje narkozę i potem jak wraca uśpione na salę...ale z tego co wiem to siostra mówiła że sam zabieg nie jest taki tragiczny.... najgorsze są pierwsze godziny po zabiegu bo dziecko boli gardełko...ale myślę że wszystko szybko mija. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...