Skocz do zawartości
Forum

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla 'aga-3000'.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • My i nasze dzieci
    • Kącik dla mam
    • Przedszkolaki
    • Uczniowie, Nastolatki
    • Maluchy
    • Noworodki i niemowlaki
    • Kącik dla Tatusiów
  • Eksperci
    • Rehabilitacja dzieci
    • Interpretacja badań diagnostycznych
    • Psycholog
    • Krew pępowinowa
    • Dietetyk
    • Pytania do pediatry
    • Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę
    • Zapytaj dermatologa
  • Przyszli rodzice
    • W oczekiwaniu na bociana
    • 9 miesięcy, ciąża
    • Szpitale
  • Nasze problemy
    • Gdy bocian się spóźnia
    • Poronienie
    • Prośba o pomoc
    • Kącik zadumy
  • Po godzinach
    • Ankiety, sondy
    • O wszystkim
    • Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma
    • Kulinarnie
    • Opiekunki, nianie
    • Humor i hobby oraz gry i zabawy
    • Życzenia, gratulacje
    • Konkursy
    • Dziś pytanie - dziś odpowiedź
    • Zakupy i prezenty
    • Aktualności
    • Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta
  • Powitania, sprawy techniczne
    • Rady i porady
    • Przywitaj się
    • Komunikaty
  • My i Nasze okolice
    • Skąd jesteśmy
    • Wakacje
  • Artykuły
    • Nowe artykuły w portalu

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


About Me


Płeć


Miasto

  1. Witam przy kawce:) mamutek2 zapisuje sie na kawcie:) Stysiu czekam z niecierpliwoscia na wiesci:* aga 3000 najdorsze byly pierwsze dwa tygodnie teraz juz jest ok:) i nie wyobrazam sobie jak by moglo byc inaczej Pyska gratuluje zabka bajustyna u nas to wyglada mniej wiecej tak ( zaznaczajac ,ża dopiero od jakiegos tygodnia , bo moj maly atrysta tylko by przy cycu siedzial . 8.30 cyc pozniej jeszcze spi do 10.30 ok. 12 kaszka zmieszana z jakims owocem ,albo musem( samej nie zje) pozniej ok 15 zupka -18 deserek i pozniej juz cyc je miedzy czasie tez 3-4 chrupki kukurydziane , a do picia herbatka -nie slodzona i nie codziennie Pozniej zajrze jeszcze bo syrena sie wlaczyla:)
  2. Dziewczyny ZAYNAB I AGA 3000 kupujecie moze dla swoich Księzniczek ubranka z EARLY DAYS ??? albo innej marki w 7 pakach ??? bo ja jestem bardzo zadowolona z dziedziczonych ubranek tej marki i ceny podobno są dobre i chcialam kupic coś Pyśce.. może jak będziecie gdzieś w sklepie to zerknijcie mi cene 7 paku albo 3 paku body z długim rekawem, krótkim i pajaców cio ?????plisssssssssssssssssssssssssssss bo niby na allegro są ale ja bym chciala w jakies wzorki nie jednego koloru i nie wiem czy cena ok Będę wdzięczna :] Buziaki!!!
  3. Witam! Czytalam was ale neistety nie bylo z a bardzo jak pisac ... Ja nad morze tez bym chciala z malymi pojechac, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu coz na wakacje na pewno juz wrocimy do Polski na stale wiec sie zobaczy.... aga 3000 super ze Hania ma sie juz lepiej , witaj po przerwie! miranda gratuluje Milkowi kolejnego zabalka , posypaly sie jak grzybki po deszczu wiki 20 Majeczka super siedzi aga31 no to Pierozkowi zebolki hurtem wychodza oj musi cierpiec malutki my dopiero mamy druga kreseczke na dole ale zabalka jeszcze niet Stysia Super ze fasolka juz laskocze , czekam na wiesci Frania czy Franek :) bajustyna a jak Martynia ? mam nadzieje ze dzidziolki juz troche lepiej sie czuja mamutek 2 sto lat, sto lat dla Julci !!!! beti wytrwalosci ci zycze, ja zawsze lubilam gimnastyke jak czlowiek sie to az fajnie mu sie robi i lekko . Tak sobie myslalam ze pracuje do konca stycznia i jesli zostaniemy w belgii na jeszcze troche to sie zapisze na gimnastyke. na razie osiagnelam wage sprezd pierwszej ciazy ale mnie to nie satysfakcjonuje jeszcze tak 3-4kg chcialabym zgubic .... Agula mamula w fajnej okolicy mieszkasz, dawno temu bylam zima w Karpaczu. Ja raczej jestem z rodu leniwcow uwielbiam plaze, piasek, cieple morze a najlepiej basen bo w morzu woda za slona hihihih
  4. witam, u mnie male szalenstwo bo po poludniu mamy gosci wiec trzeba chalupe troche odgruzowac..... i cos upitrasic ...na razie mam luzik bo mala jesszcze spi. Aga 3000 no czekam na fotki....a kiedy wyniki testu starszaka? Stysia jak tam nasz brzucholek? Franek(a) daje znac o sobie? jak samopoczucie?
  5. Aga 3000 wiem ze to pytanie do P psycholog i nie odpowiadam ale napisze od siebie ze moj 4 letni syn rowniez boi sie ogladac bajki w ktorych " cos" sie dzieje. Ja osobiscie mysle ze poprostu jest taki delikatny pierwszy wychuchany i wydmuchany
  6. Aga 3000 ja osobiscie nie zmuszam dziecka do ogladania jak nie chce , czasem sama sie dziwie bo np dzien wczesniej wysiedzi na calej bajce bez slowa a nast dnia mowi ze bajka jest dla "doroslych dzieci " Ciekawa sytuacje mielismy jak syn poszedll do przedszkola, tam po obiedzie dzieci lezakuja ale w piatek zamiast lezakowania ogladaja film i tak jak Julianek lubi bajki ( choc teraz dosyc szybko sie nimi nudzi) on tych bajek w przedszkolu ogladac nie chial bo po pierwsze byly za dlugie i ciezko mu bylo wysiedziec a po drugie byly " straszne" bo np jak bylam z nim na tyg przygotowawczym sama ogladalam jedna z bajek ( w kazdym tyg przynosza je dzieci wyznaczone przez opiekunke) bajka dla mnie byla straszna! Cos na wzor tych japonskich bajek z tymi ludzikami z duzymi oczami! ( nie wiem czy kojarzysz? ) Kiedy syn sie rozplakal bo najnormalniej w swiecie sie bal uslyszalam od opiekunki ze moje dziecko jest chowane pod kloszem i ze tak nie wolno bo sie bedzie balo wszystkiego.! Szczena mi opadla ( na chwile) ale za moment sie pozbieralam i odparlam ze dla mnie wazne jest to co oglada moje dziecko i ze nie chce zeby w tak mlodym wieku poznalo znaczenie slowa przemoc a w " takich " bajkach jest jej cala masa i ze jezeli on nie chce tego ogladac to prosze mu znaleźc inne zajecie! ( ogolnie lubie panie przedszkolanki i przedszkole do ktorego mlody chodzi i powiem Ci ze one zaczely zwracac wieksza uwage na to co dzieci ogladaja bo syn oglada niemal kazdy film-bajke ) Wydaje mi sie ze dobrze postepujesz wylaczajac corce bajke ale tez sprytnie pomyslalas zeby zapytac o rade kogos doswiadczonego.
  7. Dzień dobry :) Witajcie Mamusie :) ...Aż nie wiedziałam jak zacząć ... :) Sylwia, Aga 3000 dziękuję :* to niezwykle miłe, że pamiętałyście ... :) Pora wrócić, strzepnąć kurz z nicka, nadrobić zaległości i zacząć ponownie :) Zanim poczytam co u Was słychać, napisze tylko że moje dziewczyny mają się dobrze, a może nawet bardzo dobrze. Wirusy ich się nie imają, więc zimę kończymy bez żadnego choróbska po drodze. A to najważniejsze... Mam nadzieje, że Wasze słoneczka też dzielnie się trzymają i rosną jak na drożdżach :)) Piękna wiosna już tuż tuż.... czujecie ???? :))
  8. aretas75Dzień dobry :) Witajcie Mamusie :)...Aż nie wiedziałam jak zacząć ... :) Sylwia, Aga 3000 dziękuję :* to niezwykle miłe, że pamiętałyście ... :) Pora wrócić, strzepnąć kurz z nicka, nadrobić zaległości i zacząć ponownie :) Zanim poczytam co u Was słychać, napisze tylko że moje dziewczyny mają się dobrze, a może nawet bardzo dobrze. Wirusy ich się nie imają, więc zimę kończymy bez żadnego choróbska po drodze. A to najważniejsze... Mam nadzieje, że Wasze słoneczka też dzielnie się trzymają i rosną jak na drożdżach :)) Piękna wiosna już tuż tuż.... czujecie ???? :)) Kochana, witaj!! Nieskromnie dołączę do grona tych, które tęskniły za Tobą i dopominały się Twojej obecności :))) I niezmiernie się cieszę, że jesteś wreszcie!!!!!!!!! Nawet mi się śniło, że do Ciebie piszę na NK, nawet miałam to zrobić na dniach :))) Pisz, co u Was, zapodaj fotki dziewczynek, no i siebie oczywiście. I nie znikaj więcej :)) Buziaki!
  9. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    aga 3000 ja myslalam ze ty wiesz ze angole nie lubia jak sie chodzi do polskich lekarzy bo jak sie dowiedza ze chodzisz to robia czasem wielkie wielkie problemy kolezanka jak byla w ciazy byla u polskiego lekarza i powiedziala o tym angileksiej poloznej i ta jej powiedziala ze jak jeszcze raz pojdzie to ja nie przyjma do szpitala jak bedzie rodzic hihihihihi ( debile ) a jesli chodzi o wprowadzanie nowych pokazrwo to tez faktycznie masz sie tego healt visitor zapytac ale ja ich mam w 4 literach sama zaczelam wporwadzac malej jedzonko przed 4 miesiacem moje dziecko a nie ich wiec nie beda mi mowic co mam robic a Hania sliczniutka :)
  10. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    hej mamuski :) ale u nas wieje szok glowe chce normalnie urwac wozkiem to sie wogole nie da jechac bo tak znosi hehehe aga 3000 gabalas swietne fotki mamusie dzidzulki sliczne bajustyna moja mala lezy sobie na brzuszku i ladnie glowke podniosi ale czasem jej sie nie chce lezec wiec sie zlosci no i chyba ze jest glodna to piastki ssie heheeh. Moja mala sie juz zaczyna usmiechac od jakiegos tygodnia no i tez gaworzyc zaczyna jupi super tylko ze jej sie teraz z jedzonkiem odmienilo znowu cos jak jadla do tej pory co 3-3,5 godziny teraz juz po 2 godzinakach sie drze jola a moze twoja mala sie przegrzala i wyskoczyly jej krostki moja jak czasem ubralam za cieplo to jej tez wyskakiwaly
  11. Aga 3000 - tak tylko wyczytalam o tych kolkach ale z pewnoscia to jest indywidualna sprawa kazdej dzidzi... Z drugiej strony jesli to prawda po 8tyg bedzie tylko lepiej uszki do gory !!!
  12. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    hej mamuski wikijesli chodzim o ta glukoze to ja robie 100ml wody i lyzeczke glukozy co do pokarmu to ja napoczatku mialam go strasznie duzo potem mi zniknal nie wiem czemu wiec na noc mala dostawala jedna porcje z butli po chyba tygodniu pokarm mi wrocil ale caly czas sobie wmawaialam ze mam pokarm bo jak sobie wbijesz do glowy ze nie masz pokarmu to faktycznie pozniej sie go nie ma nie wiem czemu tak jest Jola wszystko bedzie dobrze i tak jak lekarz mowi nie bedzie sladu trzeba byc dobrej mysli pysiapowodzenia u lekarza i czekamy na wiesci gabalas agula mamula super zdjecia i bobaski ale te husty to swietny pomysl ostatnio jak bylam na spacerku z mala to widzialam faceta jak niosl dziecko w takiej huscie tylko ze to dziecko moglo juz miec kolo 1,5 roku a moja mala od soboty to ma jakis maraton wogole mi nie spi w dzien szok ale ani brzuszek ja nie boli ani kolek nie ma bo sie nie drze tylko sobie nie spi i nic nie pomaga zeby ja uspac nawet wozekiem po domu jezdze hehehe normalnie juz wszystkiego probowalam i nic nie wiem co jej sie stalo ale w nocy spi to jest najciekawsze dzis idziemy na wazenie to zobaczymy ile sie jej przytylo albo ubylo co do tej suchej skory to ja smaruje oliwka a na odpazenia stosuje krem sudokrem bardzo dobry jest (jak dla mnie) aga 3000 ja na kolki (choc mala ich nie ma jak narazie ) stosuje INFACOL zawsze na noc jej daje (w razie czego )
  13. Aga 3000 - ja narazie nic nie daje bo zmieniłam mleczko i czekam aż sie do niego przyzwyczai i znowu jade dalej :) ale dam jej jeszcze pare dni :) i znów start :) w końcu te słoiczki wszystkie aż sie proszą :) - nie mowiac o tym jaka ja mam ochote na te deserki wszystkie :P :) monika - my też robimy Vojde :) Wiki - wy z tą robotą nie zasuwacie WY ZAPIER...... jak tak dalej pojdzie to za 2 tygodnie juz będziesz u siebie mieszkać :P
  14. Czesc Dziewczyny! U nas tez wiosna! Slonce swieci jak szalone ptaki pitola chyba od 5tej :) Wszystkiego najlepszego dla szanownej Jubilatki - Kingi! :) Ja dzis spalam wyjatkowo dobrze, ale rano mnie tez brzuch bolal, i tez dopiero po kapieli z lekka sie uspokoil. ale powiem Wam, ze tez nie czuje jakbym miala niebawem urodzic, w ogole ani sie nie czuje, ani nie wygladam za bardzo na 9ty miesiac. To znaczy ciezkawo mi czasem, tez mam bole w pachwinach (potfooornosc), skurcze, parcie na pecherz itp, ale ciagle nie moge zdac sobie sprawy, ze to juz-juz - lada moment (a moze i wczesniej jak jednak bedzie cesarka) ;) Jakos jeszcze ciagle nie wierze no ;) Aga 3000, Sylwia77 - to ja Wam wysle na PW moja komore i czekam na Wasze, jakby co - bedziemy w kontakcie ;) Co do ubrania Malucha to ja tez sie mocno zastanawiam, ale stawiam na bodziaka z krotkim rekawkiem - rozpinany lub kopertowy, na to pajacyk calkiem rozpinany i chyba na to wystarczy taki polarkowy kombinezonik...? a jak bedzie ziab to jeszcze kaftanik pod zaloze. Potem owiniecie w rozek lub kocyk i bach do auta. a propos kombinezonikow na wyjscie, to zamowilam cos takiego - nie drogo (dziiizes znowu rozowosc!!! ;))) jak nie macie jeszcze niczego to moze sie Wam spodoba (dla dziewuszek): r.62-68 NOWY WIOSENNY DUŃSKI KOMBINEZON NAME IT (583962486) - Aukcje internetowe Allegro Milego dnia!
  15. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    witajcie mamuski :) widze ze przygotowania pelna para ida :36_4_13: a ja tez postanowilam sobie cos zrobic a mianowicie bigos sobie dzis gotuje a jak zachcialo mi sie to czemu nie aga 3000 no wiesz nie wiem czy tak sobie odbijesz w Wielkanoc wszystko bo Wielkanoc jest w kwietniu chyba dokladnie 12 :) a ja wczoraj bylam na wizycie w przychodni posluchalam sobie serduszka :36_4_13: mmmm super wszystko jest oki no moze poaztym ze mam w moczu cukier dziwne ale podobno mam sie tym nie przejmowac bo to tylko moje nerki nie przyjmuja za duzo cukru czy cos takiego eee nie wiem nie znam sie na tym :36_2_49:
  16. Witam poniedziałkowo!!! Nocka nawet minęła spokojniej niż przypuszczałam Zmiany skórne troszkę złagodniały - na szczęście. I Julcia obudziła się wesoła no i najważniejsze wyspana Wczoraj było ciężko ale cóż muszę się już nastawić że raz jest lepiej a raz gorzej Aga dobrze że do nas zajrzałaś, i jako tako rozkręcimy nasz wąteczek. I ty też dostaniesz ode mnie Aha życzę powodzenia w sprzątaniu bo ja jakoś się niestety nie mogę zebrać tym bardziej że miesiąc temu wprowadziłam się do tego mieszkanka to więc generalne porządki były ale jeszcze tam i owo zostało Co do choinki troszkę jeszcze poczekam bo bym sobie już całkowicie rady nie dała. Julcia do wszystkiego się pcha żeby tylko dotknąć wybadać posmakować itp. Mam z nią urwanie głowy no i jak mówisz co będzie jak zaczną chodzić. Moja raczkuję i już potrafi rozbrajać na całego a jak zacznie chodzić! Bartusiowa mama zostawiasz Bartusia z opiekunką napisz jak ją przyjął, czy szybko się przyzwyczaił do tego że cię nie ma. A do puzzli to chyba też sobie muszę za sponsorować. Lubiałam układać puzzle ale nigdy jeszcze nie układałam 3000. Niezłe zawsze chciałam ale tak zwlekało sie i zleciało dobre kilka latek. może się skuszę i kupię Kończę bo moja mała rozrabiara weszła mi pod kolana i skuduje przy kablach Pozdrawiam
  17. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    hej mamuski u nas dzis dosc tak znosnie nie ma az bardzo zimno da sie wytrzymac ja dzis do banku poszlam wplacic pieniadze i weszlam tez do sklepu tylko zagladnac czy maja ciuszki dla dzieci i maja i prawie to co wplacilam na konto zaplacilam w sklepie hihihi :36_2_49::36_2_27: upilam 2 pary spodenek buleczke ze spodenkami,bluzeczke ze spodniczka,2 kurteczki bqawelniane dosc grube i pajacyk na wyjscie faaaajne aga 3000 zagladnij do peacoks jak masz gdzies blisko duzo przecen maja na odziez dziecieca.Ja jak narazie nie piore jeszcze nic jak juz pokupie wszystko to wtedy zaczne wszystko hurtem taki mam plan ale jak bedzie w praktyce to nie wiem hihihi.A ta liste co wam linka podala aretas ja sobie ja wydrukowalam jakis czas temu i teraz to sobie tylko odchaczam chcialam wam tez o niej powiedziec ale aretas byla pierwsza malinka ja kupilam taka komode IKEA | Meble do przechowywania | Komody | MALM | Komoda, 6 szuflad jest dosc wysoka ale za to ma duzo szuflad i sa bardzo glebokie ja jestem zadowolona z zakupu
  18. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    aga 3000 czyli to moje piatkowe polowkowe usg jest ostatnie????????!!!!!!!!! ani mnie nie strasz ja to mialam jak narazie jedno robione i jedno ekstra ktore mialam z powodu plamien w 10 tygodniu(ale ono nie idze do akt tylko to usg z 12 tygodnia i teraz co bede miec)
  19. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    Aga 3000 bedzie dobrze, musi byc!!!!ja tez po 30stce, na dodatek mam roczne dziecko wiec latwo nie jest, bieganina, bieganina i jeszcze raz bieganina!!!! moja mama mieszka w UK, kolo Coventry i wczoraj udalo nam sie biletu kupic na swieta!!! Monika- czekam na wiesci, wiesz, tak sobie pomyslam ze jesli chodzi o odstawianie Szymka od piersi to zawsze latwiej jest gdy dziecko jest mniejsze, im pozniej tym gorzej, wiec bedzie dobrze, to co Szymula mial dostac dobrego w mleku to dostal Gabalas- to moze juz samopoczucie bedzie coraz lepsze!!!!! a ja zauwazylam ze jak nie biore witamin to czuje sie lepiej, wiec pewnie bede je brala na noc, przed snem
  20. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    witajcie kobitki w ten niezbyt piekny dzionek :/ ja to wam nic nie pomoge w sparwie pracy bo ja nie pracuje to nie wiem :) robaczek nic sie nie martw jakas baba popracuj troszke i znow moze idz na l4 ale nie w styczniu tylko wczesniej agnieszka 31 zrobilas juz ta tabelke ? czy nie bo ja to jak zwykle do tylu z wszystkim nigdy nic nie wiem co sie dzieje hehehe aga 3000 ja tez mam ta karte i faktycznie jak bym miala placic za te wszystkie kremy co mi lekarz przepisuje co tydzien to chyba bym padla. Ajesli chodzi o witaminki to biore pregnaday jest w niej 100 mg zelaza i 350 mikrogram kwasu foliowego jak je zaczelam brac to sie strasznie zle czulam ale po kilku dnia przeszlo i teraz wszystko wporzadku lekarz mi powiedzial zebym sie nie przejmowala i zeby je brala dalej biore 1 tabletke dziennie pozdraiwma ide leczo robic bo mi sie strasznie zachcialo
  21. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    witajcie kobitki :) u nas dzis jak zwykle pogoda do bani ale naszczescie nie ma zimno :) aga 3000 tak wszytsko jest wporzadku dziekuje :) wczoraj wieczorkiem jak sie polozylam spac dala znac o sobie hihih :) eh niezly(niezla) rozbojnik hihih bajustyna czekamy cierpliwie daj znac szybciutko malinka super ze z twoja fasolka ok
  22. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    hej mamuski :) witam po dlugiej przerwie niestety nie mam internetu teraz wiec zadko bede sie odzywac witam serdecznie nowe mamusie rogoscie sie te ktore choruja szybkiego powrotu do zdrowia aga 3000 aga 31 zycze wszystkiego dobrego z okazji imienin jak podlacza mi internet odezwe sie znowu bo rowniez po moim przeziebieniu znalazlam sie w szpitalu ale naszczescie nie z powodu dzidzi tylko infekcji moczu i problemow z watroba napisze wiecej jak bede mogla a co do glukozy to mialam robiona w piatek i tylko musialam wypic napoj eenergetyzujacu pozdrawiam
  23. Aga 3000 Są takie grupy wiem o tym tylko jakos sie jeszcze nie odwazylam trudno mi sie przelamac z jezykiem ale obiecalam sobie ze w tym tygodniu co bedzie pojde do jobcenter popytac sie o ubezpieczenie ale co z tego wyjdzie...... co do polskich grup to mieszkamy daleko od dzielnicy co mieszka duzo Polakow a wiem ze tam napewno sa takie spoktania ale tluc sie z dzieckiem przez polmiasta zima to mi sie nie chce latem tak a teraz to najchetniej bym siedziala w domku bryyyyyyy BajustynkoTak jakbysmojego syna opisywala to samo z zabkami Dobrej Nocki :)
  24. Gość

    Kwietniowe Mamulce 2009

    PyskaWitam sie i ja, Ja niestety w pracy bo komisja europejska nie przewidziala dla nas wolnego. Wczoraj mialam urwanie glowy przezywamy bunt chodzenia spac dla Milenki najgorsza kara jest chodzenie spac spi w dzien 1-1,5h a wieczorem o 22 za nic nie chce isc spac wczoraj bylysmy na scieszce wojennej, zasnela dopiero o 23 a dzis wstala o 8. koszmar..a Supelek cos zaczal mi kaszlec w nocy mam nadzieje ze nic sie z tego nie wykluje wiecej. Ja normalnie padam na pysk nie mam sily na nic a wieczorem cierpliwosci...... oj przydalby sie wyjazd na jakas bezludna wyspe chociaz na chwilke Aga 3000 wszystkiego najlepszego z okazji 18 -tyc urodzin!!! gaba - to super ze mezus pamietal o rocznicy! Gosia witaj i rozgosc sie, Amelka cudna Malinka - na chuszinke to Lenorek nie wyglada chcialam cos wiecej napisac ale kurcze juz zapomnialam, skleroza nie boli ...... Pyska, jak ja powiedziałam kiedyś starszemu dziecku ze wyjadę na bezludną wyspę, to on odpowiedział: ,, dobrze mamusiu ale ze mną i z Karolinką,, tsk więc pewnie Ty musiałabyś tak samo Byliśmy na obchodach Dnia Niepodległości na Rynku Była orkiestra i wojsko a Karola śpiewała jak grała orkiestra
  25. Hi Kobietki:)!! ja tylko na chwilke wlasnie wrocilismy do Belgii ciesze sie bo to byla ostatnia podroz w te strone. A teraz musze ogarnac tu balagan po 3 miesiacach nieobecnosci. Aga 3000 trzymam kciuki zeby hanusi bylo juz lepiej i zebys mogla troszke odpoczac. szkoda ze nie zalapalam sie na grzybobranie.... uwielbiam chodzic po lesie a moj M jest "chory" ze nie mogl pochodzic na grzybki .... ja je tylko zbieram
×
×
  • Dodaj nową pozycję...