Skocz do zawartości
Forum

adriana8899

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    khj

Osiągnięcia adriana8899

0

Reputacja

  1. Proszę i smacznego. Częstujcie się.
  2. ŚwieżakCześć dziewczynki Adriana fajnie, że wróciłaś. Cieszę się, że znowu Ci się układa A nie pytał Cię gin po stwierdzeniu nadżerki czy w najbliższym czasie nie planujesz zajść w ciążę? Ja miałam wypalaną nadżerkę ale to jakieś 10 lat temu było, więc poza bólem, smrodem i ginem dupkiem niewiele pamiętam. Teraz to się chyba zupełnie inaczej odbywa. Pytał, pytał. :) Zresztą dobrze wie że się staramy. Dlatego mówił że przed leczeniem nadżerki zrobi mi badania żeby się upewnić czy nie jestem w ciąży. Zaproponował mi wymrażanie, ale że na NFZ nie ma nigdzie w okolicy sprzętu, a prywatnie kosztuje ok 300zł, to polecił jeszcze co innego. Kazał kupić Solcogyn-133zł dwie ampułki-i będzie mi jutro smarował miejsca w których są zmiany. Podobno to jest równie skuteczne co wymrażanie, a nie trzeba trzymać celibatu przez 6tygodni, tylko przez kilka dni. No i ogólnie mniej inwazyjne jest i szybciej się goi. Dlatego pytałam czy któraś z Was miała do czynienia z Solcogynem. Jak Was tak wzięło na słodkie to zaraz Wam wrzucę torcik który ostatnio robiłam.
  3. artam ja o swojej dowiedziałam się na początku stycznia i od razu robię z nią porządek. Nie ma na co czekać.
  4. Dzięki. Jutro idę do gina leczyć nadżerkę. Macie może jakieś doświadczenia z Solcogyn'em?
  5. Yvoneadriana hej:) a gdzie byłaś jak Cię nie było??jak tam sytuacja w domku? Zaszyliśmy się z K w domu i "przerabialiśmy temat". Jest już dobrze. Powoli zapominam, a On mi w tym bardzo dobrze pomaga. :) Inkaaadzień dobrek! Hej adriana jak się masz? Hej Słońce. :) Powiem Ci że coraz lepiej. :) Może jednak starania wrócą szybciej niż myślałam.
  6. Hej dziewczynki. Nie było mnie troszeczkę, ale podczytywałam co jakiś czas. Doszłam powoli do ładu z tym co mi się zawaliło i wracam. Nie ma co się załamywać. Trzeba iść do przodu. artam gratulacje. Stawiam kawę:
  7. Hey. Dziewczynki odpowiem Wam tak. Na świecie nie ma nic gorszego, niż bezczelna larwa-matka dwójki dzieci, próbująca odebrać ojca czteroletniej dziewczynce. Ale jak to mi ktoś powiedział-lepiej wybrać faceta, który się sprawdza jako ojciec niż ryzykować z kimś kto nie wie jak ojcostwo pachnie. Nie ważne że rozbija się komuś cały świat. Ale wiecie co? Nasze uczynki do nas wracają. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
  8. Nasze starania odwołane. Na bliżej nieokreślony czas.
  9. Hmmm. Ja już nie pamiętam kiedy na sankach jeździłam.
  10. U nas też wiatr głowy urywa. Aż strach na drogę wyjechać. :/ Masę starych drzew mamy przy drogach-jak się jakiś konar urwie to mi pół auta skasuje. :/ Śnieg też wczoraj się pożegnał. Młoda się nawet nie nacieszyła bo chora cały czas. Co do kłótni to dziś mnie wszystko wnerwia i chyba zostawię Micha z Młodą i pojadę do koleżanki się odstresować, bo komuś krzywdę zrobię. Z M już się przez tel poprztykaliśmy. Daria-miło mi poznać.
  11. Inka trzeba się czasem pośmiać(nawet z siebie), jeśli świat dookoła dobija.
  12. Słodkie. :) Przy mojej wadze zmianę byłoby widać w 8mscu, więc 20zdjęć by wystarczyło.
  13. Inkaaakupie jaja w Tesco i upiekę ciasto Ciasto z wkładką??
  14. Inkaaaadriana8899A kiedy się na ploteczki wybierasz?dzisiaj na 16:30 A myślałam że rano jakoś. U nas modne jest chodzenie na poranną kawę do kogoś. Heheh
×
×
  • Dodaj nową pozycję...