adriana8899

Kobieta, 20 lat, khj

O SOBIE:

kjnh

Ostatnie posty użytkownika
adriana8899

Re: Jeszcze-nie-mamusie

Świeżak
Cześć dziewczynki
Adriana fajnie, że wróciłaś. Cieszę się, że znowu Ci się układa :36_3_15: A nie pytał Cię gin po stwierdzeniu nadżerki czy w najbliższym czasie nie planujesz zajść w ciążę?
Ja miałam wypalaną nadżerkę ale to jakieś 10 lat temu było, więc poza bólem, smrodem i ginem dupkiem niewiele pamiętam. Teraz to się chyba zupełnie inaczej odbywa.

Pytał, pytał. :) Zresztą dobrze wie że się staramy. Dlatego mówił że przed leczeniem nadżerki zrobi mi badania żeby się upewnić czy nie jestem w ciąży.
Zaproponował mi wymrażanie, ale że na NFZ nie ma nigdzie w okolicy sprzętu, a prywatnie kosztuje ok 300zł, to polecił jeszcze co innego. Kazał kupić Solcogyn-133zł dwie ampułki-i będzie mi jutro smarował miejsca w których są zmiany. Podobno to jest równie skuteczne co wymrażanie, a nie trzeba trzymać celibatu przez 6tygodni, tylko przez kilka dni. No i ogólnie mniej inwazyjne jest i szybciej się goi. Dlatego pytałam czy któraś z Was miała do czynienia z Solcogynem.

Jak Was tak wzięło na słodkie to zaraz Wam wrzucę torcik który ostatnio robiłam. :oczko:

adriana8899

artam ja o swojej dowiedziałam się na początku stycznia i od razu robię z nią porządek. Nie ma na co czekać.

adriana8899

Dzięki.
Jutro idę do gina leczyć nadżerkę. Macie może jakieś doświadczenia z Solcogyn'em?

adriana8899

Yvone
adriana hej:)
a gdzie byłaś jak Cię nie było??

jak tam sytuacja w domku?

Zaszyliśmy się z K w domu i "przerabialiśmy temat". Jest już dobrze. Powoli zapominam, a On mi w tym bardzo dobrze pomaga. :)

Inkaaa
dzień dobrek! :smile_jump:

Hej adriana :wink: jak się masz?

Hej Słońce. :)
Powiem Ci że coraz lepiej. :) Może jednak starania wrócą szybciej niż myślałam.

adriana8899

Hej dziewczynki.
Nie było mnie troszeczkę, ale podczytywałam co jakiś czas.
Doszłam powoli do ładu z tym co mi się zawaliło i wracam. Nie ma co się załamywać. Trzeba iść do przodu.
artam gratulacje. :36_3_15:

Stawiam kawę:
http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/117995.jpg

adriana8899

Hey.
Dziewczynki odpowiem Wam tak. Na świecie nie ma nic gorszego, niż bezczelna larwa-matka dwójki dzieci, próbująca odebrać ojca czteroletniej dziewczynce. :no1: :36_19_1: Ale jak to mi ktoś powiedział-lepiej wybrać faceta, który się sprawdza jako ojciec niż ryzykować z kimś kto nie wie jak ojcostwo pachnie. Nie ważne że rozbija się komuś cały świat.
Ale wiecie co? Nasze uczynki do nas wracają. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

adriana8899

U nas też wiatr głowy urywa. Aż strach na drogę wyjechać. :/ Masę starych drzew mamy przy drogach-jak się jakiś konar urwie to mi pół auta skasuje. :/ Śnieg też wczoraj się pożegnał. Młoda się nawet nie nacieszyła bo chora cały czas.
Co do kłótni to dziś mnie wszystko wnerwia i chyba zostawię Micha z Młodą i pojadę do koleżanki się odstresować, bo komuś krzywdę zrobię. Z M już się przez tel poprztykaliśmy.
Daria-miło mi poznać. :smile:

adriana8899

Inka trzeba się czasem pośmiać(nawet z siebie), jeśli świat dookoła dobija. :oczko:

adriana8899

Słodkie. :)
Przy mojej wadze zmianę byłoby widać w 8mscu, więc 20zdjęć by wystarczyło. :hahaha:

adriana8899

Inkaaa
adriana8899
A kiedy się na ploteczki wybierasz?

dzisiaj na 16:30 :wink:

A myślałam że rano jakoś. :D U nas modne jest chodzenie na poranną kawę do kogoś. Heheh

adriana8899

Yvone
umęczy się biedactwo,a Ty z nią .a może ten kaszel z jakiejś alergii ?

ja kiedyś złapałam w szpitalu krztusiec, kaszel okropniasty i długo mnie trzymał. jeździłam na sterydy, które pomagały chwilowo. ale dałam radę.
ale oby u Was to nic poważnego. zdrówka dla małej!!

Dziękuję. :smile:
Ona jeszcze nie ma takiego strasznego kaszlu, ale coraz gorszy i coraz częstszy, nasilający się wieczorem. Krzysiek wróci z pracy to idę w kimę bo padnę na twarz.

adriana8899

Dziękuję Ci bardzo.
Dziś spałam całą noc na fotelu na siedząco, bo młoda miała okropny kaszel i musiałam ją trzymać na kolanach żeby i ona spała na pół siedząco cały czas. Wtedy jej nie męczyło. Jak tylko odkładałam ją do łóżka z podniesioną poduszką to znów jazda. :/
Znów do lekarza idziemy ale dopiero na jutro bo na dziś już miejsc nie mają. :/
Boję się czy to nie krztusiec przypadkiem. Już ze 2-3tyg kaszlu, kilka leków, inhalacje i zamiast być lepiej to jest coraz gorzej.

adriana8899

Inkaaa
adriana8899
Hey Inka. :) Dawno Cię nie przyłapałam tu na dłużej. :D

jak to? przecież wczoraj byłam :hmm:

Tak, tak. Ale mnie wtedy nie było. :)

adriana8899

Świeżak
Niech mnie ktoś przytuli :36_2_58: Nerka mnie od wczoraj boli. Boję się.

:36_1_67: Kochana wszystko będzie dobrze. W ciąży czasem coś boli nawet jeśli wszystko jest dobrze. Wiem że łatwo powiedzieć, ale nie bój się. :36_3_15:

adriana8899

Hej Yvone.
Dzięki za kawę. Właśnie taki nocnik by się na dziś przydał.

adriana8899

Hej Słoneczka. :)
Witam się okropnie niewyspana. Młoda kaszle, wczoraj się syrop na kaszel skończył i całą noc była męczarnia. I muszę iść do lekarza. 4raz. :36_2_43:

Idę zrobić owsiankę i kawkę. Może się któraś pojawi. :)

adriana8899

Oopsy Daisy
Ja nic sojowego nie tknę :whoot:

Ja z soi to tylko mleko sojowe smakowe. :)

adriana8899

Inkaaa
adriana8899
Inkaaa
ja mam zupę dzisiaj na obiad, teściowa wczoraj zrobiła :lol: ale muszę wymyślić coś na jutro na obiad i nie mam oczywicie pomysłu.

U mnie K wymyślił z mamą robienie pierogów na jutro. Już teraz jestem przerażona.

co boisz się? :sofunny:

Ojj. Ja i K razem w kuchni? Buhahaha będzie wojna. Zwłaszcza że to mają być z kapustą i grzybami-jego ulubione-trzeba będzie robić jak on chce. :D

mosia
hello

Hey. :)

Yvone

adriana8899

U mnie K wymyślił z mamą robienie pierogów na jutro. Już teraz jestem przerażona.

to zróbcie więcej i podeślijcie mi;) u nas w piątek będą ruskie pierożki, ale ja to kupuję gotowe;)

Hehehe Może i dałoby się zrobić. :D

adriana8899

Inkaaa
ja mam zupę dzisiaj na obiad, teściowa wczoraj zrobiła :lol: ale muszę wymyślić coś na jutro na obiad i nie mam oczywicie pomysłu.

adriana8899

Yvone
oj ja obiad , a właściwie obiado-kolację dopiero na 18 robię, więc jeszcze trochę czasu mam do obierania ziemniaków. mogłabym teraz jak Kalina śpi na spokojnie,a le.. ale mi się nie chce;P

:hahaha: Skąd ja to znam? :D

adriana8899

Ja odwlekam obieranie ziemniorów. Zaraz wszyscy powracają z pracy a tu zonk-obiadu ni ma. :D Dobrze że mam 1,5h jeszcze. Dopiję kawę i lecę. :)

adriana8899

Inkaaa
hej adriana :wink: mnie też wzruszają takie programy, albo reklamy z małymi dziećmi...

ja chętnie napiję sie herbaty, bo kawę już dawno wypiłam :oczko:

Mam jakąś owocową. Nie wiem jakie owoce, ale bardzo smaczna. Hehhe Reflektujesz? :D

adriana8899

Dzień dobry. :D

Wiecie co laski? Oglądam na TLC Polaków awantury o remont i się popłakałam. A dlaczego? Bo jest para spodziewająca się dziecka i facet powiedział że będzie się strasznie martwił o żonę i o dzidzię w ciągu tych trzech tyg. bez kontaktu z nią. Poryczałam się bo to takie słodkie i wzruszające. No świr normalnie. Nie wiem co się dzieje ze mną. :what:

Kto się ze mną kawki napije? :love_pack:

adriana8899

Oopsy Daisy
jest ! :))

Też właśnie doczytałam. :) Superowo! :D
Będziesz nam tu teraz podsyłać fluidki Słońce. :D

adriana8899

Ahhh. To stąd ten bucik piękny na nodze? To wykorzystuj, a co tam. :D Dobrze że w pracy Ci nie robią problemów z nieobecnością. Podejrzewam że u nas to już by nie było czego szukać z powrotem w firmie.

adriana8899

Oopsy Daisy
Okazało się że muszę mieć zgodę od mojego lekarza na powrót do pracy :grrrrrr: a ja nie mam :) Jutro rano muszę iść i niech mi wypiszę.Na przerwę co 2 h również się zgodzili . I co najważniejsze , najprawdopodobniej zostanę na swoim departamencie.W czwartek wzięli dziewczynę co ma się ze mną zamienić na przyuczenie , a ta łajza nic nie łapie :takwyszlo: Sprawdzili mi też ile dni mam urlopu- okazało się że 26 dni.Wypisała mi do końca tygodnia urlop.Tylko jutro mam dowieźć zgodę na powrót :) W ogóle rzadko do kwietnia się będę tam pojawiała.Potem na tydzień wracam do pracy, za 2 tyg znowu tydzień urlopu i tak w kółko.A w marcu 3 tygodnie ;) No i menagerka mojego departamentu odwiozła mnie do domu bo też mieszka w Liverpoolu, tylko musiałam do 18.30 na nią czekać :)

Z racji że nie do końca jestem w temacie to zadam durne pytanie: to chyba dobrze? :)

adriana8899

Hej wieczorkiem. :D
Głodna dziś jestem cały dzień. Nie mogę się najeść. Moje odchudzanie leży. :sofunny:

Ja inaczej podchodzę do ciężarnych i małych dzieci. Może dlatego że jedno już mam, więc mój sposób jest inny. Jak już chciałam drugą dzidzię a mój M jeszcze nie wiedział że chce, to bliska koleżanka zaciążyła. Mieli już 3córki i jako że oboje są już trochę po 30stce to stwierdzili że to dobra pora na ostatnią dzidzię. Całą ciążę przeżywałam z nią. Wizyty u lekarza, dolegliwości, strach-zachorowała na wątrobę i nie wiadomo było czy z małą będzie wszystko ok. Urodziła pod koniec listopada i teraz dalej Lilla jest dla mnie terapią. Przelewam na nią część tych niezaspokojonych uczuć a jej mama mi na to pozwala. Oczywiście zachowuję granice. :D Heheh Ale kupuję jej jakieś drobiazgi, noszę na rękach, usypiam, odbijam po karmieniu itd. Choć trochę zapełniam tą pustkę.

adriana8899

Hehehe. Mój mówi że będzie pilnował z wiatrówką. To mu uświadamiam jak mój tata mnie pilnował i co z tego wyszło. :D To trochę łagodnieje. Choć jest święcie przekonany że on to jest tak młody że będzie z nią na dyskoteki chodził. :hahaha: Ciekawe kto mu pozwoli? Bo na pewno nie Gabi.

adriana8899

Ja jestem przerażona. Jak to tak leci to trzeba zacząć na wesele jej zbierać. :hahaha: