Adam_Janik

Mężczyzna, 32 lata, Wrocław

Ostatnie posty użytkownika
Adam_Janik

Re: Prezent dla 5-latka

Dzieci w wieku 5 lat mają już swoje preferencje i ciężko je przekonać do danej zabawki. Zabawki sportowe to dobry pomysł na wspólną zabawę. Ciekawe propozycje można znaleźć wśród zabawek kreatywnych, np zestawy z elementami do przybijania albo konstruowania. Polecam sklep Hoplik - duży wybór nietuzinkowych zabawek. Coś fajnego można też trafić w niezależnych małych sklepach poza centrami handlowymi.

Adam_Janik

Re: Ubranka

Dobre okazje można znaleźć w salonach stacjonarnych i w sieci, na oficjalne wyjścia polecam markę Mayoral

Adam_Janik

Re: 4-latka, dziewczynka, co kupić?

Świetnym prezentem będzie domek dla lalek. Ale nie zwykły plastikowy tylko duży drewniany z mebelkami i wieloma detalami taki jak ten marki [reklama usunięta] Cena jest wysoka ale wspólnymi siłami można uzbierać kwotę i kupić wyjątkowy prezent!

Adam_Janik

Re: Rowerek biegowy

Rowerek biegowy to bardzo fajny pomysł. Myślę, że optymalny wiek to 2-3 lata. Trzeba wybierać takie z regulacją wysokości siodełka [reklama usunięta] i pompowanymi oponami. Ponadto niezbędny będzie kask na głowę malucha bo z czasem osiągane prędkości mogą być niebezpieczne.

Adam_Janik

Re: Jaki prezent dla 8-latki?

Niestety tablety i internet zmieniają rzeczywistość i pochłaniają dzieci zbyt mocno. Dobrym pomysłem jest zestaw artystyczny, który pozwoli rozwinąć kreatywność [reklama usunięta] Prawie każda dziewczynka lubi tematy związane z modą dlatego taka wymagająca zabawka powinna być idealna.