Skocz do zawartości
Forum

ada3006

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia ada3006

0

Reputacja

  1. Prosze o głosiki jesli mozna Lenovo Lenovo
  2. mogę prosic o głosik na zdjęcie??? Lenovo Lenovo dziękuję z całego serca
  3. Trzeba się zarejestrowac aby móc głosowac, ponieważ za głosowanie też przyznawane są nagrody.
  4. Bardzo liczę na was. Mam nadzieję że sporo osóbek pomoże mi w zbieraniu głosików. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Lenovo Lenovo Dziękuję z całego serca !
  5. w tym okresie napewno ząbki rosną
  6. Mojej koleżanki syn który ma 3 latka spadł z łóżka i cały był pobbijany, ale na szczeście nic poważnego mu sie nie stało .
  7. moja córka uwielbia grac na tej stronie .gry-dla-dzieci.eu
  8. Do szkoły składamy sie po 20 zł a w domu sama kupuje Kamilce lalkę, ona je uwielbia. Lubi wozic je w wózeczku.
  9. Moja córka lubi oglądac telewizję ale bardziej woli byn na dworze. Bawi się z koleżankami na placu zabaw. Ale kiedy nadejdzie 19 to musi obejrzec wieczorynkę, niegdy nie odpuści.
  10. Ja również kupuję produkty ZIAJA, są bardzo dobre i tanie. Gdy jesteśmy w domu wkłady elektryczne, ale nie pamiętam z jakiej marki
  11. zapewne choc nie jestem pewna, ma zły sen lub źle się czuje, ponieważ od paru dni panuje tu taka duchota.
  12. Ja z córeczką wychodzimy na spacerki rano gdzieś do 11 no i wieczorkiem do 19. Później nie mogę bo Kamilka uwielbia wieczorynkę
  13. Do porodu ważyłam 92 kg a po 74 kg. Jestem kobietą wysoką więc aż tyle mam wagi.
  14. Mój szkrabek zaczał wczesnie chodzic więc miałam z nią dużo problemów. Chodziła, brała wszystko ze stołu i wynosiła z pokoju. Miała gdzieś 11 miesięcy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...