Skocz do zawartości
Forum

1987aga

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia 1987aga

0

Reputacja

  1. kasia ola a która to ty ? ;)
  2. nie ma wszystkich,nie ma karisy,tinaj -czekam na odp od niej ktora to ona :)
  3. Paula wylalam zaproszenie do znajomych a później do grupy mogę.
  4. tinaj napisz mi w wiadomości kty to ty,opis zdjęcia albo miejscowość :)
  5. tweete napisalam ci wiadomość na Messenger,nie moge dodac cie do znajomych .
  6. karolina jakie masz profilowe ,bo nie wiem ktora to ty:)
  7. Jadzka masz racje,piekny w stres...na kazdym etapie ,i po porodzie nie lepiej :)
  8. dziewczyny mozecie pisac do mnie albo Amancia lub Jadzka zapraszamy :) grupa jest tajna ,wiec anonimowo bedzie :)
  9. A ja druga noc cala przespalam :) u nas pochmurno i zimno, zjadłam obiad i leniuchowanie :) mnie cora czasem tez kopnie ale nie jakos mocno albo opiera sie o brzuch . Ja nie mam niani,ale w sumie to chyba nie bede kupowała.
  10. Amancia ja mam jedną nowa bo zostala mi z zestawu,a reszte po córce,tak naprawdę nie wiadomo czy sie przydadza,kupie tylko nowe smoczki. Ja tyje regularnie ,ostatnio co wizyte dobre +3 kg, w sumie+11 jest ,lekarz nic nie mowi ze za duzo,pow tylko ze po ciazy sie schudnie :)
  11. Haloo jak tam wyspane dzisiaj ? Ja tej nocy dobrze :) przespalam całą ! U nas snieg,wiec później na podwórko lepic bałwana pójdziemy .
  12. Wszystkiego najlepszego dla Ślubujacych dzisiaj :)
  13. Jadzka a jakie masz cukry ? Teraz i tak cos jest lepiej bo teraz jest norma 140'a wcześniej byla 120. Moja ostatnio tez byla posladkowo ale to 26 tydzień,mam nadzieję ze sie obroci, a ostatnio czuje po lewej stronie nisko albo po prawej kolo pepka, wiec w sumie nie wiem jak ona tam siedzi :)
  14. O ten,ale raczej nie bede sprzedawac tego co mam a dwa mi nie trzeba.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...