Skocz do zawartości
Forum

1980anna

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia 1980anna

0

Reputacja

  1. Widziałam też kocyki z naszytym imieniem lub podusie z prosiaczkiem i tez mozna wyszyć co sie chce . No właśnie tyle jest tego że człowiek nie wie . Ale kupie te pampersy , wielką naklejkę na ścianę i naklejki na szybę . dzięki
  2. znalazlam na stronie bardzo fajne naklejki kacik swiata .pl akurat koleżanka ma gładkie ściany i rozweseliłabym ten pokoik małej Nataszy jak dorośnie to będzie się cieszyła
  3. Hej dziewczyny wybieram sie w odwiedziny do starej znajomej bo urodziła sie Natasza Poradźcie mi co można kupić nie mówie o ubrankach, butelkach czy zabawkach bo to wszystko już pewnie ma może wasze dzieci dostały coś co wam się akurat bardzo spodobało i będzie idealne na prezent . Cały czas szukam w internecie ale bardzo proszę o wasze rady Dzięki i Pozdrawiam
  4. Każde dziecko jest inne , ale jak po 3 mc nie ma poprawy to koniecznie musisz iść do przedszkola i zobaczyć jak dziecko jest traktowane jak bawi sie z rówieśnikami i nawet nie słuchaj od nauczycielek że tak nie można że rozpraszasz nauczycielke czy dzieci , zrób tak aby dziecko cie nie widzialo - ja tak zrobilam , przez 4 mc budzil 3 pietra sąsiedzi pochodzili i pytali sie czy ja bije dziecko . Może przez pewien okres nauczycielki nusza zwracac wiekszą uwage na dziecko na pewno w tej sprawie trzeba coś zadziałac bo ono musi być szczęśliwe .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...