Skocz do zawartości
Forum

1979

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gliwice

Osiągnięcia 1979

0

Reputacja

  1. 1979

    Sierpnióweczki 2014

    hej ! chodzicie albo macie zamiar uczęszczać do Szkoły Rodzenia? Ja właśnie rozważam...
  2. 1979

    Sierpnióweczki 2014

    lekarz mnie oświecił iż trzeba ukończyć 35. On tego nie przeskoczy
  3. 1979

    Sierpnióweczki 2014

    35 lat jeszcze nie ukończone mam, także nic z tego. 5 lutego się dowiem czy dostane skierowanie na NFZ w przypadku wady wzroku.
  4. 1979

    Sierpnióweczki 2014

    Witam Was po dłuższej przerwie! 8 stycznia mialam badania. Serce bije i mój niuniek ma 2 cm. I tyle wiem, bo sprzęt kiepskiej jakości.Tylko przez powłoki brzuszne. Macie skierowanie na badania prenatalne w ramach NFZ? Ja chyba nie spełniam kryteriów.Chociaż na 100% nie wiem. Mój partner jest niewidomy. Jest to choroba genetyczna. Wiecie coś w tym temacie? Bardzo bym chciała skorzystać, bo prywatnie dość drogo. Widzę, że sporo nas po przejściach.Ja mam córeczke (8 lat) z innym mężczyzną. Rozstaliśmy się jakoś 5 lat temu. Wyjechał za granicę. Mało się interesuje dzieckiem,czasem zadzwoni. Alimenty mam z FA. Także nie ma o czym gadać. Teraz mam dobrego faceta. Przedwczoraj dostałam bukiet zaręczynowy , a wczoraj wybrałam sobie pierścionek . Jestem hepi.
  5. 1979

    Sierpnióweczki 2014

    Witajcie! Jestem w 7 tygodniu ciąży, ale jeszcze nie potwierdzonej. 8.01. mam wizytę. Ogromnie się stresuję, gdyż w marcu poroniłam.Było to poronienie zagtrzymane- w sumie żadnych objawów poronienia nie miałam-oprócz maleńkiego plamienia. no cóż... nie jem mięsa, kiełbachy i nie piję kawy.Odrzuciło mnie totalnie-ale jak przejdę obok budki z fast foodem to z chęcią bym wtedy wrzuciła jakiegoś hamburgera. Makiem też nie pogardzę :P. Pracuję...mam zamiar jak najdłużej-nawet do końca ciąży jak się będzie dało.Pracodawca już wie-nawet gratki były. Na razie to z niecierpliwością i strachem jednocześnie czekam do środy. Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...