Skocz do zawartości
Forum

121ana121

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia 121ana121

0

Reputacja

  1. 121ana121

    Listopadowe mamusie :)

    wlasnie nie wiem do kogo z tym isc zeby sie dowiedziec.slyszalam ze cos przenika przez skore do plodu a zas z drugiej strony przyklad mam na mojej siostrze smarowala sie i urodzila slicznqa coreczke:)hm ale ja chce wiedziec cos wiecej na ten temat:(
  2. 121ana121

    Listopadowe mamusie :)

    hej witam was po dlugiej przerwie. no tak jest jak sie chce zarobic na bobaska i tyrac do 17:) mam jeden dylemat czy moge sie smarowac balsamami samoopalajacymi typu "garniej skora musnieta sloncem" bo rozne opinie slyszalam na ten temat. wygladam jak sciana az raze innych swoja bladoscia a kiedys bylam pieknie opalona:( blagam was pomozcie!!!!
  3. 121ana121

    Listopadowe mamusie :)

    hej dziewczynki mam takie pytanie odnosnie balsamow do ciala czy moge je stosowac i czy mojemu bejbkowi nic nie bedzie?rozne opinie slyszalam na ten temat??
  4. dobrze wiedziec i dzieki za stronke. lekarz ktory mi to przepisal stwierdzil ze mi nie zaszkodzi!tylko sie pomylil bo mial inna przepisac:)calkiem zakrecony:)
  5. 121ana121

    Listopadowe mamusie :)

    hej u mnie juz 12 tydz i moja dzidzia ma juz 4,5cm jak sie ciesze widzialam na ekranie jak ruszalo juz raczkami to jest poprostu uczucie nie do opisania:)
  6. 121ana121

    Listopadowe mamusie :)

    hej ja mam termin na 7 listopada i mam nadzieje ze nie bedzie to wczesniejszy termin niz przewidziany:)
  7. mam takie pytanko odnosnie masci FLUCINAR N przepisal mi ja ginekolog ale nie wiem czy w 100% moge ja uzywac poniewaz jestem w 11 tyg ciazy i jestem w kropce i czy nie zaszkodzi mojemu bejbkowi??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...