Skocz do zawartości
Forum

Łódź


Gabi1987

Rekomendowane odpowiedzi

Ja troszkę ponad dwa tygodnie temu rodziłam w Medeorze, polecam z czystym sumieniem. Miałam planowane cc, wszystko przebiegło sprawnie i wypisano mnie do domu po 48 godzinach od porodu. Faktycznie, im wcześniej się wstanie, tym lepiej. Ja byłam na sali dwuosobowej i czułam się bardziej jak w klinice niż w szpitalu, a poród był na nfz.
Lekarze, położne a nawet salowe super, znieczulenie po cc na żądanie, na zmianę dożylnie podawany jest tramal, ketonal i chyba paracetamol, choć ja po pierwszej nocy już poprosiłam o tabletkę.
Poród na pewno nie był dla mnie traumą, pielęgniarki szybko przychodzą. Jeśli ktoś się zastanawia, gdzie rodzić, ogromnie polecam Medeor.

28.06.2017
http://www.suwaczek.pl/cache/6ed4493815.png
Czekamy na kolejny egzemplarz:)
http://www.suwaczki.com/tickers/tb736iyemsf6nv2e.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamazuzi89

Ja swoją pierwszą córeczkę rodziłam w Madurowiczu, złego słowa nie mogę powiedzieć.
Teraz też wybieram ten szpital (poród za około 3 tygodnie), tymbardziej ze oddział poporodowy jest po remoncie, zniesli godziny odwiedzin, a sale są dwuosobowe z łazienką w każdej sali. Nie ma się co zastanawiać.

Odnośnik do komentarza

W marcu 2016 rodziłam przez cc w Madurowiczu. Wcześniej dwukrotnie leżałam na OCP i tam opieka jest super. Fajne położne i lekarze. Co do porodu - opieka po cc super. Położna dyżurująca miła, ciągła troska o podawanie leków przeciwbólowych. Natomiast gorzej się rzecz ma na położniczym. Owszem, oddział jest po remoncie. Sale jedno i dwu osobowe, czysto... ale personel niestety pozostał ten sam.. Piszę personel, bo salowe są po prostu tragiczne. Położne- te młode OK, miłe i pomocne, m.in. pomagają przystawić maluszki. A już starsze (40+) to już tylko postawa "jestem tu za karę" i lepiej o nic nie pytać, bo tylko przewracanie oczami.

Odnośnik do komentarza
Gość nanushka1

Hej dziewczyny, macie do polecenia fajny szpital oprócz Madurowiczu (nie przekonuje mnie niestety)? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim, jestem własnie na etapie szukania szpitala do porodu. Mój lekarz sugeruje mi Medeor. generalnie opinie są różne od bardzo pozytywnych do bardzo złych. Czy ktoś ma świeże informacje jak to wygląda w 2018? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. Pierwsze dziecko rodziłam w CZMP i o ile poród był znośny to opieka po dramatyczna. Chyba nadal mam traume i dlatego szukam wskazówek i szpitala który będzie po prostu ludzki.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaStyczeń2019

Ja już po porodzie. Zdecydowałam się na szpital Madurowicza i nie żałuję. Położne na 4 pietrze bardzo sympatyczne i pomocne. Lekarze ok, dzięki nim udało mi się urodzić naturalnie po wcześniejszym CC. Na oddziale noworodkowym spędziłam 2 dni i tez było ok. Nie mam porównania z innymi szpitalami bo syna kilka lat temu tez rodzilam na Wileńskiej ale jeśli któraś przyszła mamusia się waha który szpital wybrać to ja polecam Madurowicza.

Odnośnik do komentarza

Drogie mamy!
Piszę pracę na temat jakości opieki nad przyszłymi mamami w polskich szpitalach. Z tego względu bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Ankieta nie zajmie więcej niż 10 min, a być może pomoże polepszyć standard opieki :)

Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0HpVhCcWwl-uRSAh_Qq_lN0jYG9GQfhjTkJTmbBl-CLV5eA/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR1wsRhrLDNWj6SdIZeCeNNIBTw2AEviBerCSXV5i9zCvjjAhQ50bI0wWGM

Bardzo dziękuję za poświecony czas!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...