Skocz do zawartości
Forum

Prorocze sny w ciąży...Co Wy na to?


Rekomendowane odpowiedzi

to ja juz nie wiem co sadzic o tych moich snach . dzis np snilo mi sie ze jakis chunczyk (nie wiedziec czemu) wstawial mi zeby... ale ja mialam swoje i do tego tlumaczylam ze jestem w ciazy i ten klej (!!!) na ktory stara sie je wcisnac do mojej buzi moze zaszkodzic.. nie wierze w takie senne przepowiednie, ale jakos tak dziwnie mi sie zrobilo po przebudzeniu i odrazu pobieglam sprawdzic czy mam zeby i czy to moje a nie te chinskie :):)

Dominiczka[http://www.suwaczek.pl/cache/22182abc1a.png/SIZE]

Odnośnik do komentarza

itka22
Ronia przykromi bardzo... Ja staram się mimo wszystko nie brać złych snów do siebie... A przyznam, że przez pierwsze 3 miesiące ciąży to różne sny mnie wymęczyły. Dobrymi się cieszę, a złych staram się nie pamiętać. Teraz troszkę wszystko się uspokoiło...Zobaczymy co będzie dalej.

Wiesz mnie też wszyscy mówili nie bierz do siebie, a ja sny mialam naprawde bardzo nieciekawe, całkiem niedawno przypomnialam sobie, że śniły mi się zęby jak wypadają a to też nieszczęście i nieszczęście mam :Płacz:

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam sen,nie wiem czy proroczy ale się spełnił, spóźniała mi się miesiączka,wiec pomyślałam że zrobię test,ale zanim go zrobiłam tej samej nocy śniło mi się że jestem w ciąży,na drugi dzień poszłam kupić test ,po powrocie do domu od razu go zrobiłam i był pozytywny, po czym jakiś czas później śniło mi się śliczne dziecko ,nie widziałam jednak płci , miałam jeszcze dwa sny i widziałam że dziecko to dziewczynka,(chciałam bardzo mieć syna ). Lekarz nie powiedział jaka jest płeć dziecka,i urodziła się dziewczynka.taka śliczna jak we śnie.po prawie czterech latach zaszłam znowu w ciążę,śmiałam się do męża,że śniło mi się że jestem w ciąży i faktycznie tak było
i dziecko mi się śniło,tylko zakończenie już smutniejsze niż poprzednio następny sen to było dużo krwi i że poroniłam,ostatni sen to śniło mi się jak trzymam bobasa na rękach,chciałam go przebrać anie miałam pieluch ,nic położyłam dziecko na łóżku i znikło,zamiast niego trzymałam mojego kota a dziecka już nie było.tego samego dnia okazało się że poroniłam,niestety 10 tygodniu.nie wiem czy to sny prorocze ale się sprawdziły w obu przypadkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...