Skocz do zawartości
Forum

Lubicie narty?


Rekomendowane odpowiedzi

Kmetka
O tak - narty to jet to :), gdzie jeździcie? Macie pewnie jakieś ulubione stoki - podzielcie się :)

Ja tez zakochalam sie w nartach, co prawda w zeszlym roku wyskoczylismy tylko raz ale w poprzednim chodzilismy na biegowki co drugi dzien no i mam nadzieje ze w tym roku tez bedziemy bardziej aktywni tym bardziej ze torow u nas pod dostatkiem. Poza tym mamy kamping przy wyciagu narciarskim wiec na zjazdowki w tym roku tez licze. Moj maz chyba urodzil sie z nartami wiec najslodsze sila rzeczy od nastepnego roku idzie na nauke.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza
Gość masajka

narty to najbardziej superancki rodzinny sport! Polecam naprawdę, już wcześniej pisałam o tym klubie szermierce i gimnastyce! :) zapomniałam że najfajniesze są jednak narty ;D bale karnawałowe na nartach, przebieranki, zawody :) i dla dzieci i dla rodziców :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam jeździć na nartach, najczęściej wybieram się do Włoch, czasem Szwajcaria, albo na krótsze wypady w Polsce. Ostatnio mieliśmy rodzinny wypad do Istebnej w Beskidzie śląskim, dzieci pierwszy raz były próbowały jazdy na nartach, akurat w Istebnej jest bardzo dobra szkółka narciarska https://www.zgorky.pl Instruktorzy świetnie uczą i dzieci całkiem ładnie sobie radziły, na pewno im się bardzo podobało. Nie mogę się doczekać, aż będą już umiały dobrze jeździć i będziemy mogli więcej pozjeżdżać wspólnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...